respublika.lt

Ką žada žvaigždės antradieniui? (Gruodžio 6 d.)

2022 gruodžio 05 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė gruodžio 6-ajai, antradieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 


AVINAS. Ši diena žadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis verslais, nekilnojamuoju turtu, dovanomis. Tam galite pakloti nemažą pinigų sumelę. Jei ieškote uždarbio šaltinio, būsite labai aktyvūs. Pastangos gali pasiteisinti, bet ne iš karto.

JAUTIS. Turėtų būti nebloga diena, nes darniai veiks emocijos ir racionalumas. Jums gali labai palengvėti, pagaliau išsprendus aktualią problemą. Visgi neverta tikėtis iš kitų daugiau, nei jie pasirengę jums duoti.

DVYNIAI. Iš ryto bus nelengva imtis net įprastų darbų, nes jūsų mintys skrajos padebesiais ir nenorės nusileisti į pilką realybę. Tikėtina, jog gausite konfidencialios informacijos.

VĖŽYS. Aktyvesnei veiklai jus gali įkvėpti draugai, šeimos nariai. Aktualūs gali būti su mokslu, protinėmis užduotimis susiję reikalai. Net jei kiltų keblumų, nepraraskite humoro jausmo ir gebėjimo lanksčiai elgtis.

LIŪTAS. Darbo, karjeros, viešumo, politinės aktualijos šiandien jums gali būti itin svarbios. Turbūt gilinsitės į dokumentus, duomenis. Nenumokite ranka į savo sveikatą bei vaikų poreikius.

MERGELĖ. Šiandieną tiktų ieškoti atsakymų į svarbius klausimus, kalbėti apie globalines problemas, pagalvoti apie būtinas reformas, kvalifikacijos kėlimą. Mokykitės, plėskite akiratį. Gali dominti kalėdiniai kelionių pasiūlymai.

SVARSTYKLĖS. Šiandien mintys suksis apie draudimo, paskolų ir kitus finansinius klausimus. Galvosite, kaip užtikrinti gerovę ir stabilumą savo šeimai. Regis, iš to galvojimo bus naudos.

SKORPIONAS. Po vienokio ar kitokio santykių aiškinimosi pelnysite aplinkinių supratimą. Bet kuriuo atveju išsakysite savo poziciją, todėl situacija ir perspektyvos bus konkretesnės.

ŠAULYS. Šiandien būsite darbingai nusiteikę ir daug nuveiksite, jei mažai plepėsite. Iš reklamos ir savireklamos nebūtinai bus tiek naudos, kiek tikitės. Demagogiški pasisakymai ir oponentų žeminimas garbės nepridės.

OŽIARAGIS. Iš dominančio žmogaus galite sužinoti apie tai, ką anksčiau tik galėjote įtarti arba svajoti. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas arba susižavėjimo objektas. Galbūt gausite trokštamą pažadą.

VANDENIS. Šiandien visur remkitės patirtimi ir išmintimi. Pasirūpinkite, kad jūsų namai ir namiškiai būtų saugūs, tvarkingi. Beje, daugiau tvarkos bei disciplinos gali būti pareikalauta ir darbe.

ŽUVYS. Jums turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus darbo, užsakymo, informacijos, interviu, reklamos ar projekto termino. Naudingos informacijos gali suteikti giminaičiai, draugai, kaimynai.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F
  • PROBLEMOS: Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusi Danijos kapitalo žuvų perdirbimo įmonė „Espersen Lietuva“ mažina pajėgumus ir atleidžia dalį darbuotojų, nes mažėja produkcijos paklausa, svyruoja žaliavų, transporto bei energijos kainos, sako gamyklą valdančios Danijos grupės „Espersen“ prezidentas Klausas B. Nielsenas.
  • PALŪKANOS: Europos centrinis bankas pranešė vėl padidinęs palūkanų normas, šįkart – dar 0,5 proc.
  • KANDIDATAS: Vyriausioji rinkimų komisija ketvirtadienį priėmė sprendimą iš Darbo partijos kandidatų į Druskininkų tarybą rinkiminio sąrašo nešalinti pirmu numeriu jame įrašyto Edvino Garackevičiaus, sausio mėnesį sulaikyto su dideliu kiekiu narkotinių medžiagų.
  • VIZITAS: Specialiųjų tyrimų tarnyboje lankėsi Europos vyriausioji prokurorė Laura Kodruca Kovesi ir Europos prokuroras Tomas Krušna.
  • PAJAMOS: Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos pernai siekė 15,9 mlrd. eurų – 1,382 mlrd. eurų (9,5 proc.) daugiau nei planuota ir 2,641 mlrd. eurų (19,9 proc.) daugiau nei 2021 metais.
  • PARAŠAI: Vyriausioji rinkimų komisija apsisprendė neregistruoti Lietuvos regionų partijos rinkiminių sąrašų Kauno ir Klaipėdos savivaldos rinkimuose, nes partijai šiuose miestuose nepavyko surinkti reikiamo parašų skaičiaus.
  • KONKURSAS: Šiemet Knygos meno konkurse varžosi 113 leidinių, išleistų 2022 metais, juos pateikė šešiasdešimt leidėjų.
  • VIEŠINIMAS: Praėjusiais metais 95 Seimo nariai iš parlamentinei veiklai jiems skiriamų lėšų įsigijo viešosios informacijos rengėjų paslaugų ir tam išleido 105 tūkst. eurų.
  • MOKESČIAI: Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė sako, kad Seime svarstant kai kurių mokesčių peržiūrą dėl jos turėtų būti iš anksto sutarta tiek valdančiųjų viduje, tiek su Prezidentūra.
  • PROKURORĖ: Generalinė prokurorė Nida Grunskienė atsisako susitikti su opozicinės Darbo partijos frakcija, kuri žada aiškintis, ar buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui galėjo būti nutekinta informacija apie prokuratūros tyrimą jo atžvilgiu bei ruoštą kreipimąsi į Seimą dėl jo imuniteto panaikinimo.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad ukrainiečiams bus nemokamai išduodami receptiniai vaistai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-4 +1 C

-5 -1 C

 

-8 -3 C

-2 +1 C

-4 -1 C

 

-6 -1 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-4 m/s