respublika.lt

Ką žada žvaigždės antradieniui? (Kovo 21 d.)

Publikuota: 2023 kovo 20 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė kovo 21-ajai, antradieniui.

 


AVINAS
. Didelis išsiblaškymas ir patiklumas bei ne vietoje ir ne laiku vartotas alkoholis gali įvelti į problemas. Vakare pasistenkite būti kuo blaivesni ir praktiškesni.

JAUTIS. Diena gali būti kiek keista. Galbūt atrodys, kad kažkas jaukia jūsų planus. Pažįstamas asmuo gali prašyti patarimo arba siekti jūsų dėmesio. Vakare rinkitės ramybę, venkite šurmulio, abejotinų kontaktų.

DVYNIAI. Šiandien vakare prasidės mėnulio jaunatis. Iki to laiko nuo pat ryto jūsų emocijos banguos ir blaškys į kraštutinumus. Pasyvumą keis aktyvumas ir įžūlumas. Regis, skubėsite pabaigti neatidėliotiną darbą. Būkite apdairūs.

VĖŽYS. Jeigu šiandien pademonstruosite savo principus, vertybes, pilietinę ar teisinę poziciją, sulauksite atgarsio. Atsiras pritariančių, bendraminčių, tačiau galite sulaukti ir piktos kritikos.

LIŪTAS. Permaininga diena. Iki pavakarių pravartu užbaigti tvarkyti skubų finansinį reikalą, įvertinti kolektyvinio darbo rezultatus ir pan. Vakare, prasidedant jaunačiai, būkite pozityvūs ir pasitikintys.

MERGELĖ. Ši diena nėra tinkama bylinėjimuisi, tarpininkavimui, konkursams. Nesielkite priešiškai su partneriu, vaikais, nes pasekmės nedžiugins. Tačiau kūrybinei, mokslinei veiklai ši diena gana palanki.

SVARSTYKLĖS. Nuo pat ryto mintys suksis ne tiek apie darbą, kiek apie įvaizdį, sveikatą ir ateities planus. Susikaupkite, jei reikia laikyti egzaminą ar įskaitą. Vakare labai svarbu bus darnūs santykiai, nes jų pobūdis fiksuosis ilgesniam laikui.

SKORPIONAS. Stiprės nuotykių, malonumų troškulys. Jeigu turite vaikų, prioritetą teikite jiems. Jų problemos jiems gali atrodyti milžiniškos, o jūs galite padėti jas įveikti be ypatingų pastangų.

ŠAULYS. Galite nekaip jaustis dėl smulkių negalavimų, prislėgtumo. Tuo metu darbas, verslas reikalaus daug energijos. Užbaikite tai, ką būtina, o naujovių dar nepradėkite. Vakaras stimuliuos naujiems startams.

OŽIARAGIS. Nuo jūsų minčių ir įsitikinimų priklauso, kas labiau pildysis - geri norai ar blogos nuojautos. Su gebėjimu argumentuoti galima išlaviruoti bet kokioje situacijoje ir ją pakreipti savo naudai.

VANDENIS. Šiandien gali kilti problemų, jei būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite finansiniams bei materialiniams klausimams. Atidžiau skaičiuokite, planuokite. Šio vakaro pokalbiai gali nulemti kai ką svarbaus.

ŽUVYS. Vakare prasidės jaunatis, todėl laukia įtempta diena, jei esate apsikrovę nebaigtais darbais. Jautriai reaguosite net į menkiausią kritiką ir nesėkmę. Svarbu vakare išlikti ramiems, būti saugioje aplinkoje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F

Dienos klausimas

Kaip manote, ar nuo 2025 m. sausio 1 d. mokytojų profesija tikrai taps prestižine?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Nuo liepos 1d. parduotuvėse nebeliks nemokamų plonų plastikinių maišelių. Ar turėsite nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +16 C

+8 +17 C

 

+11 +18 C

+20 +22 C

+15 +23 C

 

+19 +23 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s