Ką žada žvaigždės antradieniui? (Rugpjūčio 2 d.)nuotraukos

2022 rugpjūčio 01 22:00:00

Astrologinė prognozė rugpjūčio 2-ajai, antradieniui.


AVINAS. Galite tikėtis naudingos informacijos. Galbūt rasite draugų, bendraminčių, pasirengusių paremti jūsų idėjas ar projektą. Finansinė rizika turi būti pamatuota.

JAUTIS. Aktualus bus pareigos jausmas, kantrybė, ypač jei dabar neatostogaujate ir reikia padirbėti. Daug reikalausite iš savęs ir kitų. Pasistenkite, kad tai nevirstų netaktišku spaudimu, konfliktais.

DVYNIAI. Regis, jums šiandien labiausiai rūpės komfortas, meilė, vaikai ir pramogos. Tačiau visiškai atsipalaiduoti turbūt nepavyks - atsiras neplanuotų problemėlių arba susirūpinti privers sveikatos problema. Saugokitės pavojingų gyvių, alergenų ir vagių.

VĖŽYS. Jeigu esate namuose ar sodyboje, uoliai tvarkysite ūkinius, buitinius reikalus. Išvykę kur nors toliau, nuotaikingiau leisite laiką, tačiau vis galvosite apie namus, artimuosius.

LIŪTAS. Šiandien sėkmingai galite užsiimti protiniu darbu, rašyti laiškus, straipsnius, komentarus, teikti ar imti interviu. Kita vertus, gali prireikti ypatingo susivaldymo bendraujant su įžūliais pašnekovais. Saugokitės traumų, elektros iškrovos.

MERGELĖ. Kiekvienas sumanymas jums atrodys realus, nes jausite, kaip galėtų būti įgyvendintas. Galbūt teks pasirūpinti verslo, nuosavybės, paslaugų reikalais, dokumentais. Ir karšto, ir šalto galite patirti kelionėje, nes situacija bus nerami ir permaininga.

SVARSTYKLĖS. Jums gali pristigti emocinės pusiausvyros. Svarbu nusiraminti, viską kruopščiai apmąstyti, apskaičiuoti ir pasitikėti savimi. Gali pavykti įgyvendinti planuotą finansinę operaciją.

SKORPIONAS. Šiandien būsite kupini emocijų ir nerimo bei nusiteikę kūrybai ir gilinimuisi į įvairiausias paslaptis. Tam tikri slapti dalykai gali išaiškėti visiškai netikėtai.

ŠAULYS. Kolektyve, bendraminčių kompanijoje šiandien jūs energingai demonstruosite savo valią, reikšite idėjas. Tikriausiai kažkas jums prisimins bendrą hobį ar seną pažadą.

OŽIARAGIS. Šiandien nelengva bus vykdyti konkrečias užduotis, pareigingai dirbti, todėl jausitės žymiai smagiau, jei dabar atostogaujate. Galite gauti viliojamų pasiūlymų. Prižiūrėkite vaikus, kad nekrėstų pavojingų eibių.

VANDENIS. Nerimausite dėl ateities, nes jausite, kad kai kuriems jūsų planams iškilo grėsmė arba tiesiog kai ko negalite kontroliuoti. Jei esate toli nuo namų, rūpesčių gali kilti būtent juose. Reikia ypač saugotis gaisro, elektros iškrovos, traumų.

ŽUVYS. Galimi nedideli pasiekimai, tačiau bus ir rūpesčių. Galbūt teks apsispręsti dėl investavimo, paskolos, arba kalba suksis apie palūkanas, rankpinigius, kitus finansinius įsipareigojimus. Atsargiai kelyje.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net