Ką žada žvaigždės antradieniui? (Rugpjūčio 9 d.)nuotraukos

2022 rugpjūčio 08 22:00:00

Astrologinė prognozė rugpjūčio 9-ajai, antradieniui.


AVINAS. Užgrius nenumatytų darbų našta. Nepasitenkinimą gali reikšti jums svarbūs asmenys. Be reikalo eikvosite laiką bei energiją, jeigu mėginsite kažką įrodyti tiems, kurie nenori jūsų klausytis.

JAUTIS. Šiandien nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams ypatingų reikalavimų, nespauskite įsipareigoti, prižadėti. Atidžiai pažvelgę į aplinkinius galite pamatyti daug dirbtinumo. Pasitikėti neverta.

DVYNIAI. Gali tekti kiek pasinervinti dėl finansinių dalykų, augančių išlaidų. Labiau saugokite ir svetimą, ir savo turtą, pinigus, dokumentus. Nederėtų paskubomis investuoti.

VĖŽYS. Jus gali nuliūdinti artimo žmogaus požiūris, ultimatumai. Santykiai su kitais žmonėmis taip pat atrodys įtempti. Priimkite aplinkinius su visais jų trūkumais ir ydomis. Tai palengvins susikalbėjimą.

LIŪTAS. Spręsdami rimtus reikalus stengsitės parodyti, ką sugebate. Tačiau sielos gilumoje turbūt suksis nerimo kamuolys. Nerimausite dėl galimų nevaldomų pokyčių, sveikatos.

MERGELĖ. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų nuostatų, norų bei pastangų. Jeigu norite malonesnės dienos, nederėtų aiškintis meilės santykių, reikšti pretenzijų, kelti pavydo scenų.

SVARSTYKLĖS. Nelengva diena. Būsite labai jautrūs aplinkos poveikiui. Tikėtini rūpesčiai dėl nekilnojamojo turto, draudimo, mokesčių, šeimos narių poelgių pasekmių ir pan. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu.

SKORPIONAS. Jums tikrai ne viskas patiks, ką šiandien išgirsite iš savo pašnekovų ir žiniasklaidos. Kita vertus, būsite nelinkę sureikšminti nusikalbėjimų, nes žmonės nėra tobuli ir tuo jau seniai įsitikinote.

ŠAULYS. Šiandien pajusite, kad negebate apsiginti nuo pagundos išlaidauti. Malonumų, patogumo, prašmatnumo noras atrodys neįveikiamas. Į naujas skolas verčiau nelįskite.

OŽIARAGIS. Santykių pagerinti nepavyks, užsispyrusiai paisant tik savo nuomonės bei interesų. Verčiau nesielkite savanaudiškai, jeigu reikia pasistengti dėl artimų žmonių ir bendros gerovės.

VANDENIS. Šiandien elgsitės šiek tiek nelogiškai ir neadekvačiai. Tikriausiai jausite slaptą priešiškumą. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite taktiški, santūrūs.

ŽUVYS. Būsite linkę dirbti ir pramogauti išvien su kitais. Visgi ne taip paprasta bus pasidalinti nuopelnus ir naudą. Bet kuriuo atveju, savo vaikams, mylimam žmogui nieko negailėsite. Deja, per didelis lepinimas retai būna įvertintas.





"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net