Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Liepos 28 d.)nuotraukos

2022 liepos 27 22:00:00

Astrologinė prognozė liepos 28-ajai, ketvirtadieniui.


AVINAS. Nelengva diena dėl permainų nuojautos, nerimo dėl ateities, gerovės. Jus gali žeisti netinkamas vaikų elgesys, arba liūdinti griūvančios su jais susijusios viltys. Venkite švaistyti pinigus, rimtai įvertinkite poreikius.

JAUTIS. Dėl didelės nervinės įtampos ar išsiblaškymo šiandien sunku bus rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Pasistenkite nors į namus nesinešti dalykinių problemų ir jomis nevarginti artimųjų. Neieškokite kaltų dėl to, ko prisivirėte patys.

DVYNIAI. Aplinkybės vers keisti požiūrį į kai kuriuos tikslus. Naujovių ieškoti kol kas neverta. Stenkitės pozityviai galvoti, bendrauti, nes vakare prasidės jaunatis, kuri tai užfiksuos ilgesniam laikui. Venkite rizikos kelyje.

VĖŽYS. Šiandien stenkitės tvarkingai užbaigti darbus, sutvarkyti dokumentus. Galbūt pagaliau gausite tai, ko nusipelnėte savo pastangų dėka. Vis dėlto venkite skubotų sprendimų turto, verslo, pinigų reikaluose. Reikalaukite sutartinių garantijų.

LIŪTAS. Šiandien sukaupkite ryžtą, jėgas ir pasinaudokite palankiomis progomis, susijusiomis su jums aktualiais dalykais. Tik venkite ekscentriškumo, avantiūrų, nežarstykite nepagrįstų pažadų. Vakare elkitės ypač atsakingai, būkite pozityvūs.

MERGELĖ. Gali išaiškėti nuslėpta informacija, padarytos klaidos. Kamuos nesaugumo jausmas. Aplink jus gali sukiotis įtartini asmenys. Ypač atsargiai vertinkite beveik nepažįstamų asmenų pasiūlymus. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Šiandien problemų galite turėti per kitų žmonių arba savo neapdairumą. Nepatikimos gali pasirodyti kai kurios naujos pažintys, susijusios su finansiniais reikalais. Būkite racionalūs, konkretūs, aklai nesigriebkite naujovių.

SKORPIONAS. Šiandien peržvelkite senuosius projektus, įvertinkite besibaigiančius darbus. Gali pasirodyti, kad kažkas atrodo visiškai kitaip nei ką tik. Saugokitės rizikingų situacijų, traumų.

ŠAULYS. Šiandien stenkitės nenuklysti nuo teisingo kelio, kad neprisidarytumėte problemų ateičiai. Jūsų geri ir blogi ketinimai bei poelgiai neliks neįvertinti. Galite gauti žinią, susijusią su užsieniu.

OŽIARAGIS. Šiandien būkite kuo atidesni su svetimomis vertybėmis, dokumentais, jų nesugadinkite. Regis, suvoksite, kad naujovių įgyvendinimas atima iš jūsų įprastą laisvalaikį ir negarantuoja finansinio atpildo. Saugokite nuo pavojų vaikus.

VANDENIS. Šiandien reikalai gali šiek tiek komplikuotis. Atsisakę įprasto, pradėto, galite likti be nieko, prarasti perspektyvas. Saugokitės rizikingų situacijų, traumų, elektros iškrovos. Venkite konfliktų, ypač vakare, prasidedant jaunačiai.

ŽUVYS. Šiandien norėsis, tačiau bus sunku ką nors nauja pradėti. Iki jaunaties svarbu užbaigti senus darbus, įsipareigojimus. Visgi ir vakare neverta veržtis į nuotykius, naujoves. Nemaža avarijų ir sveikatos sutrikimo rizika.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net