Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Rugpjūčio 11 d.)nuotraukos

2022 rugpjūčio 10 22:00:00

Astrologinė prognozė rugpjūčio 11-ajai, ketvirtadieniui.


AVINAS. Būsite nusiteikę griebtis rimtų darbų. Jeigu turite ką protinga pasakyti, netylėkite. Tačiau neprovokuokite nereikalingų barnių, nepriekabiaukite dėl smulkmenų. Atmeskite avantiūristinius pasiūlymus. Neleiskite netinkamai elgtis savo vaikams.

JAUTIS. Šiandieną nelabai seksis laikytis numatyto plano. Gali atrodyti, kad viskas verčiasi aukštyn kojomis, situacija tampa neprognozuojama. Svarbu, kad jūs bei šeimos nariai gebėtų susiimti ir nepasiduoti nei panikai, nei norui viską griauti, rizikuoti.

DVYNIAI. Šiandien gali pasitaikyti neplanuotų trikdžių, netikėtumų kelionėje ir kitur, galbūt susijusių su pervežimais, logistika, skrydžiais ar būsimomis studijomis. Jeigu teikiate informaciją, padidės keistų klaidų tikimybė.

VĖŽYS. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite savo biudžetą, planuokite pirkinius, išlaidas. Jūsų santaupos nėra beribės, o kai kurių šalia esančių asmenų apetitai tikrai gali būti tokie. Sąmoningo kuklumo šiandien neverta tikėtis.

LIŪTAS. Kupina įtampos, neprognozuojama diena. Noras rizikuoti beveik beribis, trūksta stabilumo ir gebėjimo tęsti tai, kas užsibrėžta. Viešumoje galima pakliūti į pavojingas situacijas. Lengva susikompromituoti ar kitaip nukentėti. Venkite rizikos.

MERGELĖ. Būtų geriau, jei neskubėdami užbaigtumėte kai kuriuos įsibėgėjusius darbus ir nesudarinėtumėte neapgalvotų sandėrių, ypač jei ruošiatės atostogauti. Galimi netikėti trikdžiai susiję su kelione, užsieniu, studijų planais ar kt. Tykos pavojai kelyje.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite tikėtis įdomių pasiūlymų arba patys juos teikti, bet jie nebūtinai bus lengvai įgyvendinami. Prieš ką nors organizuodami atsižvelkite į savo bei kitų finansines galimybes ir pomėgius. Jei kam nors ieškote dovanos, įtikti bus sunku.

SKORPIONAS. Šiandien nederėtų niekur skubėti, rizikuoti, persidirbti. Labai lengva susikompromituoti, o asmeniniai santykiai gali patirti krizę. Saugokitės elektros iškrovos, žaibo, atsargiai elkitės su technika, ugnimi.

ŠAULYS. Jeigu jums tenka rimtai dirbti, ši diena nežada veiklos ir kontaktų pagal dienotvarkę. Vargu ar išvengsite netikėtos sumaišties, trikdančios informacijos. Pasitelkite taktą ir kantrybę. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS. Neaiškumų gali kilti su materialinėmis vertybėmis, pinigais, nuoma susijusiuose reikaluose. Venkite aferų, azartinių žaidimų bei lengvabūdiškų nuotykių. Saugokite vaikus.

VANDENIS. Šiandien jūsų planams stigs racionalaus pagrindo. Būsite linkę tirštinti spalvas, ekscentriškai elgtis arba kurstyti kitų žmonių neadekvačias reakcijas. Atsargiai su elektra, ugnimi bei kelyje.

ŽUVYS. Šiandien teks gebėti prisitaikyti prie kintančios situacijos, o jums norėsis tiesiog plaukti pasroviui. Galima trikdanti informacija. Pasisaugokite abejotinų pagundų bei avarinių situacijų.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net