Ką žada žvaigždės penktadieniui? (Liepos 29 d.)nuotraukos

2022 liepos 28 22:00:00

Astrologinė prognozė liepos 29-ajai, penktadieniui.


AVINAS. Neįprastai daug bus kūrybingumo, energijos, užsiimant įvairia veikla. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas arba susižavėjimo objektas. Kita vertus, gresia nuostoliai per neatsakingus žmones, vaikų užgaidas.

JAUTIS. Jūsų emocijos bus labai nepastovios, kunkuliuos sprogstamasis mišinys. Nenorėsite nieko prarasti, aukoti, tačiau bus aišku, kad nieko neduodami ir nesistengdami, nieko ir negausite. Venkite elgtis neįprastai, rizikuoti.

DVYNIAI. Būtų gerai, kad taptumėte tolerantiškesni. Norėdami pataisyti kai kuriuos santykius bei požiūrį į jus, turėtumėte nutylėti tai, kas kitus gali žeisti, atrodyti kaip šmeižtas ar tiesiog empatijos stoka. Nežiopsokite kelyje.

VĖŽYS. Šiandien tam tikri pasiekimai gali įvykti spontaniškai, tarsi savaime. Iš dalies galite rizikuoti, jei rizikuosite tik savo padėtimi. Kol kas pravartu kaupti, o ne švaistyti. Kas kita, jei norite sulieknėti - tuomet reiktų daugiau judesio ir mažiau kalorijų.

LIŪTAS. Nerami, avaringa diena. Nestabili vieša situacija, stringantys darbai, projektai neleis atsipalaiduoti. Tikėtina, kad kažkas mėgins drumsti įprastą tvarką, kelti į viešumą jūsų trūkumus. Nepasiduokite provokacijoms, saugokite savo nervus.

MERGELĖ. Daugybė prieštaringų aplinkybių jauks įprastą rutiną. Teks stabtelėti ir pamąstyti, kaip elgtis toliau. Nekokia diena kelionei ir naujovėms. Nepraraskite budrumo.

SVARSTYKLĖS. Jeigu pasitelksite protą ir draugus, šiandien rasite naujų kelių savojo tikslo link. Kita vertus, reikia įvertinti norimų naujovių kainą ir savo galimybes. Nemanykite, kad vėliau galėsite pasikliauti tais, kurie jus skatina, žada remti.

SKORPIONAS. Regis, kai kuriuos dalykus vertinsite pernelyg subjektyviai ir tai atvirai kritikuos kiti. Kažkas gali jus kurstyti ryžtis neįprastai rizikai, įsitraukti į avantiūrą ir tam vadovauti. Už tai atsakomybę prisiimti būtų sudėtinga ir labai pavojinga.

ŠAULYS. Jeigu turite vykti į komandiruotę ar leistis į kelionę, gali kilti nenumatytų kliūčių. Prioritetą teikite sveikatai, kad ir kokie svarbūs atrodytų kiti reikalai. Nenumokite ranka į keistus simptomus.

OŽIARAGIS. Šiandien gali paaiškėti, kokie yra tikrieji jus dominančio asmens ketinimai ir jausmai. Jeigu juos stimuliavo pinigai, nauda, jūsų laukia nemalonus nusivylimas. Saugokite nuo pavojų vaikus. Jų eibės gali daug kainuoti.

VANDENIS. Šiandien jūsų santykiai su artimaisiais, partneriu atrodys nepatvarūs, prieštaringi. Neišvengsite kankinamų įtarimų, pavydo ir abejonių. Neeskaluokite įtampos dar labiau. Pasitelkite kantrybę. Saugokitės elektros iškrovos, avarijų.

ŽUVYS. Nestokosite kūrybingumo ir noro pasireikšti. Tačiau darbo reikaluose ne viskas eisis sklandžiai. Galimos netikėtos problemos, susijusios su logistika, elektra, transportu, ryšiais. Saugokite sveikatą.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net