Ką žada žvaigždės penktadieniui? (Rugpjūčio 12 d.)nuotraukos

2022 rugpjūčio 11 22:00:00

Astrologinė prognozė rugpjūčio 12-ajai, penktadieniui.


AVINAS
. Regis, daug dėmesio skirsite draugams, pažįstamiems bei mėgstamai veiklai. Visgi nebūtinai sulauksite norimo atsako. Sklandžiam bendravimui gali kiek trukdyti naudos, atpildo faktorius.

JAUTIS. Galite patirti emocinę įtampą dėl įstrigusių nelengvų įsipareigojimų. Jeigu įmanoma, neapsiribokite vien reikalais, skirkite dalį laiko aktyviam laisvalaikiui, sportui.

DVYNIAI. Regis, kelionėje neišvengsite sunkumų. Vietoj trokštamų malonių įspūdžių teks patirti ir nuovargio, ir delsimo. Tikėtinos nelengvos etinės, moralinės dilemos.

VĖŽYS. Norite ar nenorite, jums teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas arba skolinti kitiems. Stenkitės palaikyti gerus santykius su aplinkiniais, tačiau aklai neskolinkite. Pasirūpinkite garantijomis.

LIŪTAS. Gali paaiškėti kontaktų, konkurencijos, bendradarbiavimo siekimo ar jo nutraukimo motyvai. Bus nelengva ką nors įrodyti kitiems. Veikiausiai nesulauksite geranoriško požiūrio.

MERGELĖ. Regis, šiek tiek kels nerimo sveikata, atsinaujinantis negalavimas. Turbūt dėl to susidomėsite racionalia mityba, dieta, sveikatos stiprinimu. Jeigu savijauta ar aplinkybės sujauks jūsų planus, nepasitenkinimo paslėpti nepajėgsite.

SVARSTYKLĖS. Tikėtini reikalai susiję pramogų verslu, kūrybiniais projektais, vaikų laisvalaikiu. Jeigu esate pakviesti į pobūvį, renginį, tai pareikalaus nemažos pinigų sumos įvaizdžiui bei dovanoms.

SKORPIONAS. Artimi žmonės gali sukelti rūpesčių ir priversti jus keisti planus. O galbūt jums teks bendrauti su kaprizingais ir nesukalbamais aplinkiniais. Laimei, vakaras jau žada malonesnių emocijų ir daugiau meilės negu pykčio.

ŠAULYS. Šiandien daug bendrausite telefonu, internetu. Pasistenkite nesusipykti su jums svarbiais žmonėmis, net jei jų nuomonė, replikos jus šiek tiek įskaudintų. Tikėtina netolima išvyka. Būkite atsargūs kelyje.

OŽIARAGIS. Mintys suksis apie finansinius, turtinius interesus. Kai kurias jūsų iliuzijas gali sudrebinti kritiški patyrusio asmens pastebėjimai. Nieko nedarykite paskubomis, neapgalvotai. Saugokite vaikus.

VANDENIS. Diena prieštaringa. Nors reikalus galima atlikti greitai ir sėkmingai, tačiau labai lengva juos ir sugadinti. Venkite lengvabūdiškų poelgių, rizikingų avantiūrų, pagalvokite apie pasekmes.

ŽUVYS. Diena bus kupina neaiškumų. Galimas prieštaringai vertinamas poelgis, slaptas palankumas ar nepalankumas. Prieš ko nors imdamiesi, pagalvokite apie pasekmes ir ar tikrai to norite. Atsargiai kelyje.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net