respublika.lt

Ką žada žvaigždės pirmadieniui? (Gruodžio 5 d.)

2022 gruodžio 04 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė gruodžio 5-ajai, pirmadieniui

×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

 


AVINAS. Regis, būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės ir aplinkos tvarkymo klausimų sprendimu. Tikėtina, kad susidursite su materialinėmis problemomis arba su kliūtimis dėl transporto, elektros, ryšių sutrikimų.

JAUTIS. Jūsų emocijos, per dieną vis labiau įsiaudrinančios, vakare gali prasiveržti keistais ekscesais. Galimi nerviniai ar kitokie priepuoliai. Saugokitės elektros iškrovos, avarijos, nuostolio.

DVYNIAI. Pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Pasistenkite atskirti melą nuo tiesos, saviapgaulę nuo realybės. Gali būti, kad vargins prastesnė savijauta, pagirios arba pasireikš keistas silpnumas. Nenumokite į tai ranka.

VĖŽYS. Šiandien vertėtų nukreipti energiją į kolektyvinius reikalus. Matydami, kad stengiatės ne vien dėl savęs, aplinkiniai turėtų darytis draugiškesni, labiau įsitraukti. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS. Šiandien stokosite emocinės pusiausvyros. Pasistenkite atsipalaiduoti, sutramdyti impulsyvumą. Dėl rimtesnių problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie gebėtų patarti ir nuraminti. Saugokitės elektros iškrovos, neprognozuojamų asmenų.

MERGELĖ. Gali būti patikrintas jūsų žinių lygis arba sugebėjimas išlikti ištikimiems savo principams, idėjiniams įsitikinimams, partneriams. Derėtų būti santūresniems, vengti tuščios demagogijos.

SVARSTYKLĖS. Aplinkiniams atrodys, jog finansiniai interesai šiuo metu viską užgožia ir yra paminamos kai kurios svarbios vertybės, pažadai, susitarimai. Gali būti, kad godumas atneš praradimą, o ne naudą.

SKORPIONAS. Šiuo metu būsite aktyvūs, linkę eksperimentuoti, išbandyti naujoves. Tai nebus lengva. Emocinę įtampą kels konkurentai ir kiti nepritariantys asmenys, linkę oponuoti, provokuoti. Būkite atsargesni su elektra, technika.

ŠAULYS. Ši diena žada netikėtumų darbe arba susijusių su sveikata. Regis, jums nesinorės pripažinti autoriteto asmens, kurį gerai pažįstate, arba pastarasis nepripažins jūsiškio. Nenusiminkite - kaip sakoma, saviems pranašu nebūsi.

OŽIARAGIS. Neblogai seksis sudaryti sutartis, vykdyti projektus, ugdyti vaikus. Regis, jums pavyks atgauti kūrybines jėgas ir pasitikėjimą savimi. Galite įsigyti ekstravagantišką daiktą arba nupirkti išmanių kalėdinių dovanėlių vaikams.

VANDENIS. Šiandien neišvengsite emocijų, nerimo, blaškymosi, todėl ne viskas gali pavykti. Turbūt labiausiai vargins neišspręstos buitinės ar finansinės problemos, šeimos narių bėdos. Saugokitės elektros iškrovos.

ŽUVYS. Tikriausiai spręsite logistines problemas, intensyviai bendrausite, vyksite į trumpas išvykas, teiksite interviu, reklamą, laikysite egzaminą, rašysite straipsnį ar pan. Vertėtų pagalvoti apie kai kurias permainas. Atsargiai kelyje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F
  • PROBLEMOS: Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusi Danijos kapitalo žuvų perdirbimo įmonė „Espersen Lietuva“ mažina pajėgumus ir atleidžia dalį darbuotojų, nes mažėja produkcijos paklausa, svyruoja žaliavų, transporto bei energijos kainos, sako gamyklą valdančios Danijos grupės „Espersen“ prezidentas Klausas B. Nielsenas.
  • PALŪKANOS: Europos centrinis bankas pranešė vėl padidinęs palūkanų normas, šįkart – dar 0,5 proc.
  • KANDIDATAS: Vyriausioji rinkimų komisija ketvirtadienį priėmė sprendimą iš Darbo partijos kandidatų į Druskininkų tarybą rinkiminio sąrašo nešalinti pirmu numeriu jame įrašyto Edvino Garackevičiaus, sausio mėnesį sulaikyto su dideliu kiekiu narkotinių medžiagų.
  • VIZITAS: Specialiųjų tyrimų tarnyboje lankėsi Europos vyriausioji prokurorė Laura Kodruca Kovesi ir Europos prokuroras Tomas Krušna.
  • PAJAMOS: Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos pernai siekė 15,9 mlrd. eurų – 1,382 mlrd. eurų (9,5 proc.) daugiau nei planuota ir 2,641 mlrd. eurų (19,9 proc.) daugiau nei 2021 metais.
  • PARAŠAI: Vyriausioji rinkimų komisija apsisprendė neregistruoti Lietuvos regionų partijos rinkiminių sąrašų Kauno ir Klaipėdos savivaldos rinkimuose, nes partijai šiuose miestuose nepavyko surinkti reikiamo parašų skaičiaus.
  • KONKURSAS: Šiemet Knygos meno konkurse varžosi 113 leidinių, išleistų 2022 metais, juos pateikė šešiasdešimt leidėjų.
  • VIEŠINIMAS: Praėjusiais metais 95 Seimo nariai iš parlamentinei veiklai jiems skiriamų lėšų įsigijo viešosios informacijos rengėjų paslaugų ir tam išleido 105 tūkst. eurų.
  • MOKESČIAI: Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė sako, kad Seime svarstant kai kurių mokesčių peržiūrą dėl jos turėtų būti iš anksto sutarta tiek valdančiųjų viduje, tiek su Prezidentūra.
  • PROKURORĖ: Generalinė prokurorė Nida Grunskienė atsisako susitikti su opozicinės Darbo partijos frakcija, kuri žada aiškintis, ar buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui galėjo būti nutekinta informacija apie prokuratūros tyrimą jo atžvilgiu bei ruoštą kreipimąsi į Seimą dėl jo imuniteto panaikinimo.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad ukrainiečiams bus nemokamai išduodami receptiniai vaistai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-4 +1 C

-5 -1 C

 

-8 -3 C

-2 +1 C

-4 -1 C

 

-6 -1 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-4 m/s