Ką žada žvaigždės šeštadieniui? (Liepos 30 d.)nuotraukos

2022 liepos 29 22:00:00

Astrologinė prognozė liepos 30-ajai, šeštadieniui.


AVINAS. Jums derėtų bent šiek tiek atskleisti savo romantiškus jausmus, būti žaismingesniems. Tačiau labiau prižiūrėkite savo vaikus ir jų nepelnytai nelepinkite. Jų teisės turi koreliuoti su pareigomis.

JAUTIS. Rutina, buitis šiek tiek slėgs. Kita vertus, negalėsite pakęsti netvarkos, todėl nesėdėsite rankų sudėję. Būkite atlaidesni ir švelnesni savo artimiesiems, ypač pagyvenusiems bambekliams.

DVYNIAI. Tikriausiai jums pavyks įvykdyti artimam žmogui duotą pažadą. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba, dalį buitinių rūpesčių perduokite šeimos nariams.

VĖŽYS. Šiandien stropiai skaičiuokite pinigus ir būkite racionalūs, apdairūs, jei reikės tvarkyti turto, komercinius reikalus, apsipirkinėti. Dėl siūlomos brangios prekės labai pagalvokite.

LIŪTAS. Tikriausiai slėgs įvairūs rūpesčiai ir bus nelengva, ypač jei stinga palaikymo, o vietoj jo liejasi kritika ar priekaištai. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiau, lanksčiau.

MERGELĖ. Jums gali kelti nerimą užkulisiniai reikalai, intrigos. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys nesidžiaugsite savo sveikata. Energijos stygius neleis įgyvendinti visų numatytų planų. Nepersitempkite, patausokite jėgas.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite veiklūs, iniciatyvūs. Galite pasireikšti kaip organizatoriai ar kokio renginio dalyviai. Visgi vakare visas ūpas išgaruos. Galite nekaip pasijusti.

SKORPIONAS. Nekokia bus nuotaika ir savijauta, ypač jei nesiseka suplanuoti reikalai arba nepavyksta pagerinti asmeninių santykių. Gali atrodyti, kad aplinkiniai viską verčia ant jūsų pečių, naudojasi jumis. Iš dalies taip ir yra, tačiau pyktis čia nepadės.

ŠAULYS. Jeigu esate užsienyje ar šiaip toli nuo namų, veikiausiai patirsite šiokių tokių išbandymų. Pasitelkite kantrybę ir optimizmą. Stenkitės objektyviai įvertinti situaciją ir savo galimybes.

OŽIARAGIS. Galimas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija, partnerio indėliu į bendrus reikalus ar pan. Nieko gero, jei nevaldysite savo instinktyvių troškimų ir būsite perdėtai priekabūs.

VANDENIS. Tikėtinas emocinis stresas dėl įtampos tarpusavio santykiuose. Regis, jums atrodys, kad didžiausias pareigų krūvis bei išlaidos tenka jums, o nauda - kitiems. Tai reikėtų taikiai ir ramiai aptarti, nekeliant ir neprovokuojant dramų.

ŽUVYS. Vilios savaitgalio pramogos, linksmybės. Tačiau gali užgriūti neplanuoti rūpesčiai arba pasireikš sveikatos sutrikimas. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, vaistais, nenustatinėkite savarankiškai ligos sau, artimajam ar augintiniui.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net