Ką žada žvaigždės šeštadieniui? (Rugpjūčio 6 d.)nuotraukos

2022 rugpjūčio 05 22:00:00

Astrologinė prognozė rugpjūčio 6-ajai, šeštadieniui.


AVINAS. Šiandien nepasižymėsite taupumu. Jeigu užsuksite į parduotuves, pinigų išleisite daugiau nei reikėtų. Vakarą turbūt leisite nekasdieniškai. Pavojai tykos kelyje, todėl pernelyg neatsipalaiduokite.

JAUTIS. Jeigu naktis praėjo be pavojingų incidentų ir išsimiegojote, tai visą dieną būsite aktyvūs. Jums svarbūs santykiai labai svyruoja ir reikia ypatingos diplomatijos, kad jiems nepakenktumėte. Saugokitės nuostolių, traumų.

DVYNIAI. Jeigu nesijausite pagiringi ar sunegalavę, tai iš pat ryto būsite linkę tvarkytis ar kažkuo aktyviai užsiimti. Vakare būtinai norėsite draugijos. Pirmenybę teikite savo partneriui, antrajai pusei.

VĖŽYS. Šią dieną pradėsite prisiplanavę daug veiklos bei turiningą vakaro programą. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, nepervarkite, antraip vakaro planus teks keisti.

LIŪTAS. Šią dieną norėsite praleisti kuo ramiau ir jaukiau - namuose, sodyboje ar pan. Vakare galimas piknikas, pramoginis renginys. Netikėtų rūpesčių gali sukelti jūsų atžalos arba mylimas žmogus.

MERGELĖ. Regis, iš pat ryto mėginsite daug ką suspėti. Šalia esantys žmonės prisidės ir suteiks gerų emocijų. Galbūt vyksite į ekskursiją ar apsipirkti. Tačiau vakare gali kilti nesusipratimų.

SVARSTYKLĖS. Ši diena turėtų būti rami, o galbūt ir gurmaniška. Jūsų emociniu pozityvumu stebėsis ir turbūt džiaugsis namiškiai. Vakare galite kažkur sudalyvauti arba sulaukti svečių.

SKORPIONAS. Susilaikykite nuo rizikingų, drastiškų poelgių ir tuomet ši diena neapkars. Bet kuriuo atveju, ypač saugokitės traumų, agresijos. Džiaugsmo gali suteikti meilė, vaikai.

ŠAULYS. Ši diena gali būti keistoka. Jūsų būsena bus panaši į pagiringą ar depresinę Vakaras kiek atgaivins jėgas, tačiau turbūt vis tiek pasijusite skyrę nepakankamai laiko, pastangų tam, ką susiplanavote iš anksto.

OŽIARAGIS. Prieštaringa diena. Galbūt keliaujate arba planuojate šiandien eiti kažkur, kur gausu žmonių, reginių, nekasdieniško vyksmo. Deja, vakare pristigsite energijos viskam, ko priplanavote. Saugokitės infekcijų, traumų.

VANDENIS. Į daug ką iš pat ryto žvelgsite kaip į pareigą. Tarsi jums būtų darbo diena arba kažkas keltų rimtus reikalavimus. Vakare galite vykti į renginį ar draugų susibūrimą. Saugokitės traumų.

ŽUVYS. Regis, jau keliaujate arba tai planuojate. Arba šiandien virtualiai daug bendrausite su žmonėmis, kurie dabar yra toli nuo jūsų. Šilto dėmesio iš jūsų labai tikisi vaikai, mylimas žmogus.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net