Ką žada žvaigždės trečiadieniui? (Liepos 27 d.)nuotraukos

2022 liepos 26 22:00:00

Astrologinė prognozė liepos 27-ajai, trečiadieniui.


AVINAS
. Mokantiems viską apskaičiuoti ir įvertinti - pasiseks. Jeigu praktiškumo ir atidumo pritrūks, tai tik todėl, kad užvaldys sunkiai įveikiamos pagundos, godumas.

JAUTIS. Šiandien svarbu viską nuosekliai susiplanuoti ir nesiblaškyti. Yra tikimybė, kad reikalai, santykiai pakryps norima linkme. Tai galite pasiekti nuoširdžiu atsidavimu, pasižadėjimu, o ne tuščiu gražbyliavimu.

DVYNIAI. Jums nederėtų per daug įklimpti smulkmenose - bandykite užčiuopti visumą. Būsite nusiteikę išleisti pinigų suplanuotiems pirkiniams, įvaizdžio formavimui, kosmetinėms procedūroms. Regis, už kažką permokėsite.

VĖŽYS. Jus gali aplankyti ypatingas kūrybinis įkvėpimas. Pajusite savyje potenciją siekti kažko daugiau negu iki šiol. Pirmiausia stenkitės užbaigti senus darbus. Venkite abejotinų pagundų.

LIŪTAS. Šiuo metu tyliai ir nepastebimai turėsite galimybę ištaisyti klaidas, susitarti dėl nelabai legalių, bet naudingų dalykų. Visgi gali kilti pagunda leistis ir į abejotinas aferas. Verčiau nerizikuokite.

MERGELĖ. Regis, noriai dalyvausite kolektyviniuose reikaluose, masiniuose renginiuose. Nesielkite lengvabūdiškai dalindami pažadus, teikdami informaciją ar įsipareigodami.

SVARSTYKLĖS. Profesiniai, darbo reikalai klostysis gana ramiai ir sklandžiai, jeigu nesate supainioję profesinių ir asmeninių interesų, jausmų ir darbo. Kūrybos sferoje galima nuveikti ypač daug.

SKORPIONAS. Veikiausiai teks nemažai bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Jums gali pasisekti, jeigu ieškote kontaktų su užsieniečiais. Svarbios bus estetinės, etinės vertybės. Jeigu jas pažeidžiate, sulauksite kritikos. Galima kelionė.

ŠAULYS. Galite turėti reikalų, susijusių su investicijomis, indėliais, paskolomis, draudimu. Tikėtina tam tikra sumaištis jausmų srityje, psichologinės ar seksualinės problemos.

OŽIARAGIS. Tikėtina aktyvi kūrybinė veikla, tarpininkavimas, finansiniai sandoriai. Kita vertus, viduje suksis pavydo kamuoliukas, arba keistus reikalavimus kels partneris, neabejingas asmuo.

VANDENIS. Šiandien sąžiningai atlikite pareigas ne tik darbe, bet ir namuose. Nepaisant tam tikros kritikos ir trukdymų, privalu užbaigti kai kuriuos darbus, nepaliekant spragų.

ŽUVYS. Tikėtinas didelis kūrybinis aktyvumas, tačiau kai ką išreikšti gali trukdyti vertybinės nuostatos, aplinkinių požiūris. Noriai dalyvausite socialinėse akcijose, padėsite vaikams ir pan.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net