Ką žada žvaigždės trečiadieniui? (Rugpjūčio 10 d.)nuotraukos

2022 rugpjūčio 09 22:00:00

Astrologinė prognozė rugpjūčio 10-ajai, trečiadieniui.


AVINAS. Tikėtinas didelis aktyvumas, noras pasireikšti. Galbūt sublizgėsite scenoje ar viešumoje. Kita vertus, negatyviai reaguosite į bandymus jums ką nors primesti ar prieš jus dominuoti.

JAUTIS. Tikėtini neįprasti pokalbiai, susitikimai su įdomiais žmonėmis, užsieniečiais. Palankiai įvertintas bus jūsų objektyvumas, informuotumas. Įmanomos meilės pagundos. Spontaniški nuotykiai, įsipareigojimai gali įvelti į problemas.

DVYNIAI. Padidės seksualinis aktyvumas arba užeis išlaidavimo priepuolis. Galbūt suksite galvą, kaip labiau praturtėti, kur investuoti. Neužkibkite ant sukčių kabliuko.

VĖŽYS. Kas tik sugebės, šiandien demonstruos savo valdžią ir galią. Regis, jums tai nepatiks. Kita vertus, pasižymėsite puikia psichologine įžvalga ir gebėsite subtiliai duoti atkirtį arba pasinaudoti bandymu jums daryti įtaką.

LIŪTAS. Regis, pasiryšite keisti įvaizdį, tačiau prie permainos gali būti nelengva priprasti. Net sau atrodysite keistokai. Geriau būtų pernelyg neeksperimentuoti ir kol kas nedaryti radikalaus pokyčio.

MERGELĖ. Regis, būsite nusiteikę kūrybinei veiklai, romantikai, pramogoms. Gali sustiprėti ryšys su mylimu žmogumi, vaikas. Tačiau numatyta tolima kelionė gali nebeatrodyti tokia pageidaujama. Jeigu dabar keliaujate, kils trukdžių.

SVARSTYKLĖS. Žmogus iš artimos aplinkos neleis jums atsipalaiduoti, reikalaus dėmesio, įsijautimo į jo situaciją. Jeigu galite, išklausykite ir padėkite. Visgi derėtų pagalvoti, ar jumis neketinama nedorai pasinaudoti.

SKORPIONAS. Regis, ši diena bus labai aktyvi, darbinga. Turbūt norėsis kuo daugiau nuveikti ir rasti kuo pasipuikuoti. Tikrai ne visiems patiks jūsų pastangos. Yra aršių konkurentų, nelinkinčių jums sėkmės.

ŠAULYS. Galite turėti piniginių ir nuosavybės reikalų. Galbūt rūpės remonto darbai, įvairūs pirkiniai, augintinių poreikiai. Neatidėliokite sveikatos pasitikrinimo, jeigu tai aktualu.

OŽIARAGIS. Norėsite, kad viskas būtų taip, kaip pageidaujate ir įsivaizduojate jūs. Verčiau nepraraskite savitvardos, jeigu kažkas nepanorės šokti pagal jūsų dūdelę. Perlenkę lazdą galite pakenkti svarbiems santykiams.

VANDENIS. Būsite kūrybingi, bet tuo pačiu ekscentriški ir nelabai suprantami kitiems. Galbūt pajusite, kad nuo jūsų bandoma atsiriboti. Tai jus išties šokiruotų. Pasistenkite susivaldyti ir nesukelti keistų situacijų. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

ŽUVYS. Šiandien nesiblaškykite, ramiai rinkitės, ką veiksite. Susitikite su bendraminčiais, draugais, tačiau turėkite omenyje, kad vėlyvas vakaras jau bus netinkamas bendravimui ir renginiams. Pajusite energijos stygių.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net