respublika.lt

Vytaras Radzevičius: „Nėra neskanių daržovių, tereikia mokėti jas paruošti“ - straipsnio komentarai:

 • B
  Batenka 2022 balandžio 17 14:57:59

  considered to be fruit, tai pasake dede, tai buvo dedes zodis, dekojame dedei.

 • n
  netiesa 2022 balandžio 16 14:26:13

  yra neskaniu ir daržovių, ir nevykusių kas skaudžiausia savamoksliu virtuvės zinovu. visa tai matome ir moksle ir kitose profesijose. tušti puodai garsiai skamba. maistas turi būti ne tiek gardus, kiek sveikas. o mums bruka viso pasaulio mišraines. piaras, siekimas būti, o ne sveikai gyventi.

  • B
   Batenka 2022 balandžio 17 14:53:16

   O kas pasake,kad sveikas maistas neskanus? Jus gaminti nemokate.

 • N
  Na 2022 balandžio 16 07:56:15

  p.s. ir žirniai beje irgi ne daržovė))

 • N
  Na 2022 balandžio 16 07:40:12

  pomidoras pons radzevičiau yra ne dažovė ir net ne vaisius o uoga....tai kad šnekėkite ateityje apie tai ką bent kažkiek supantate ar geriau patylėkite..protingesnis atrodysit..

  • B
   Batenka 2022 balandžio 16 08:23:13

   jei vadovaitis sveiku proto tai vaisiai ir uogos yra tai ka mes valgome po zydejimo uzsimezgus, darzoves tai augalas- saknys, lapai, stiebai. bet jei tiket pedarastam is EU direktyvu tai ir morka yra vaisius, ir imbiero saknis yra vaisius. rabarbaras, saldzioji bulve,visa tai vaisiai.

  • N
   Na 2022 balandžio 16 09:59:11

   taip morkos ropės ridikai yra šakniavaisiai..o pomidorai bananai kivi arbūzai uogos...ir agrastai iš eu čia niekuom dėti jei tamsta neskiri uogos nuo daržovės ar vaisiaus..

  • B
   Batenka 2022 balandžio 17 14:57:05

   Morka yra vaisius susirask EU direktyva.esi dalbajovas kaip ir visa EU. COUNCIL DIRECTIVE 2001/113/EC of 20 December 2001 A. DEFINITIONS For the purposes of this Directive, the following definitions shall apply: 1. Fruit: — fresh, sound fruit, free from deterioration, containing all its essential constituents and sufficiently ripe for use, after cleaning, removal of blemishes, topping and tailing, — for the purposes of this Directive, tomatoes, the edible parts of rhubarb stalks, carrots, sweet potatoes, cucumbers, pumpkins, melons and water-melons are considered to be fruit, — ‘ginger’ means the edible root of the ginger plant in a fresh or preserved state. Ginger may be dried or preserved in syrup

 • EKSPORTAS: Taivano Maisto ir vaistų administracijos ekspertai baigė dvi savaites trukusį jungtinį kai kurių Lietuvos kiaušinių, pieno ir žuvies produktų gamintojų auditą - dabar bus sprendžiama dėl galimybės įmonėms savo produkciją tiekti į Taivaną.
 • NUBAUDĖ: Už rūkymą daugiabučių balkonuose trijuose šalies didmiesčiuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – per pusantrų metų nubausta 30 žmonių.
 • BALIONAI: Valstybės valdomai skrydžių valdymo bendrovei „Oro navigacija“ rengiantis atnaujinti skrydžių oro balionais Vilniuje tvarką, oreiviai kritikuoja pakeitimus ir baiminasi oreivystės sostinėje žlugimo.
 • TRANSPORTAS: Neringa viešosios tvarkos užtikrinimui naudos elektrines transporto priemones – tris motorolerius, skelbia savivaldybė.
 • PILIS: Per artimiausius kelerius metus Trakų pilyje už beveik 3,8 mln. eurų lankymui turėtų būti pritaikyta daugiau iki šiol nenaudojamų patalpų, įrengtos papildomas ekspozicijos, tarp kurių turėtų būti ir viduramžių laikų pilėnų tualetai, sako muziejaus vadovė Alvyga Zmejevskienė.
 • REKOMENDACIJA: Atsižvelgdama į nestabilią saugumo padėtį dėl prasidėjusių Izraelio apšaudymų iš Gazos ruožo, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Izraelį ir Palestiną.
 • NOTARAI: Nuteistam Algirdui Paleckiui įsteigus asociaciją „Tarptautinis geros kaimynystės forumas“ Lietuvos notarų rūmai ragina griežtinti tvarką ir peržiūrėti spragų turinčią steigimo sistemą.
 • LIFOSA: Europos Sąjungos sankcijų Rusijai suvaržyta ir laikinojo administratoriaus prižiūrima Kėdainių fosforo trąšų gamykla „Lifosa“ veiklą atnaujins sekmadienį, o pirmadienį bus pradėta trąšų gamyba.
 • NUOSTOLIS: Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ valdomos Lietuvos naftos importo ir perdirbimo bendrovės „Orlen Lietuva“ grynasis nuostolis antrąjį ketvirtį siekė 209 mln. USD (rugpjūčio 5 d. kursu – 204,4 mln. Eur) ir buvo 17,1 karto didesnis nei pernai tuo pačiu metu, kai patirtas 12 mln. USD nuostolis.
 • DARBAS: Frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariai Seimo rudens sesijoje ketina teikti su darbuotojų poilsio ir darbo režimu susijusias Darbo kodekso pataisas - jomis planuojama reglamentuoti, kiek maksimaliai valandų galima būtų dirbti slenkančiu grafiku.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar nepilnamečiams turi būti leidžiama važinėti elektriniais paspirtukais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s