Nerealizuotas baudinys nesutrukdė ukrainiečiams laimėti

(0)
Publikuota: 2021 birželio 17 17:20:06, Arūnas ABROMAITIS
×
Andrijus Jarmolenka muša įvartį į Šiaurės Makedonijos vartus. EPA-Eltos nuotr.

Europos čempionate pirmą pergalę į savo sąskaitą įsirašė Ukrainos futbolininkai. Jie antrojo turo C grupės mače Bukarešte 2:1 įveikė Šiaurės Makedonijos vienuolikę.

Ukrainiečiai pergalės pamatus paklojo pirmajame kėlinyje, per kurį atliko 10 smūgių, 4 iš jų - į vartų plotą. Du smūgiai virto įvarčiais. 29 min. pasižymėjo Andrijus Jarmolenka, 34 min. - Romanas Jaremčiukas. Abiems puolėjams tai buvo antrieji įvarčiai šiame čempionate.

Po pertraukos ukrainiečiai tęsė atakas, bet makedonas Aleksandras Trajkovskis pykštelėjo į skersinį, o iškart po šio smūgio Ukrainos rinktinės gynėjas Oleksandras Karavajevas prasižengė ir 57 min. buvo skirtas 11 metrų baudinys. Pirmąjį Ezgdžano Alioskio (Ezgjan Alioski) smūgį atrėmė vartininkas Georgijus Buščanas, tačiau makedonas pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio ir pakartotiniu smūgiu sušvelnino rezultatą.

Rungtynių pabaigoje 11 metrų baudinys skirtas ir į Šiaurės Makedonijos vartus. Sprendimas priimtas po VAR peržiūros, įžvelgus žaidimą ranka. Visgi Ruslano Malinovskio smūgį atrėmė vartininkas Stolė Dimitrijevskis ir rezultatas 2:1 išliko iki finalinio švilpuko.

Ukrainiečiai iškovojo pirmuosius 3 taškus, makedonai taškų neturi. Pirmajame ture Ukraina 2:3 nusileido Nyderlandams, Šiaurės Makedonija 1:3 pralaimėjo Austrijai. Olandai ir austrai antrojo turo rungtynes žais ketvirtadienį 22 val. Amsterdame.