„7bet-Hockey Punks“ pralaimėjimų seriją nutraukė prieš „Airwell Energiją“

(0)
Publikuota: 2023 sausio 26 08:49:19, hockey.lt informacija
×
hockey.lt nuotr.

Optibet ledo ritulio lygoje antrą kartą šiame sezone susitiko dvi stipriausios praėjusio sezono Lietuvos čempionato komandos - Elektrėnų „Airwell Energija" ir Vilniaus „7bet-Hockey Punks".

Elektrėnuose vykusiose rungtynėse sėkmingiau pasirodė svečiai iš Vilniaus laimėję rungtynes 3:2. Ši pergalė nutraukė keturių iš eilės „7bet-Hockey Punks" pralaimėjimų seriją.

Pirmoji pavojinga proga kilo prie svečių vartų, bet tuomet apsigynę vilniečiai pirmieji šiose rungtynėse pasiuntė ritulį į vartus. Varžovų zonoje ritulį perėmęs Laisvydas Kudrevičius suklaidino vartininką ir išvedė „7bet-Hockey Punks" į priekį (06:05).

Po keleto minučių panaši situacija jau buvo „pankų" pusėje, o šį kartą oponentų klaidą įvarčiu pavertė „Airwell Energijos" atstovas Klymentijus Lysakas (10:54).

Antrojo kėlinio pradžioje „7bet-Hockey Punks" pirmą kartą rungtynėse pažeidė taisykles, bet jų varžovams nepavyko sukurti rimtesnio pavojaus prie svečių vartų. Tuo tarpu vilniečiai atsakė savo greitu išpuoliu, kurio smaigalyje atsidūręs komandos naujokas iš Švedijos Oscaras Johannesas Skioldas savo debiutą pažymėjo tiksliu metimu (28:43, rez. perd. Tomas Tilla).

Kiek vėliau daugumą jau turėjo „7bet-Hockey Punks" klubas, o jos metu ritulys sudrebino vartų konstrukciją. Galiausiai kėliniui artėjant prie pabaigos tikslų metimą atliko Oskaras Oleinikas padvigubinęs savo atstovaujamo klubo pranašumą (37:05, rez. perd. Edgaras Rybakovas).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Airwell Energija" sugebėjo susikurti keletą progų sušvelninti oponentų persvarą, bet įvarčio pelnyti jiems taip ir nepavyko. Galiausiai ritulys gana kurioziškai suspurdėjo vartų tinkle, kai vienam iš elektrėniškių atliekant perdavimą ritulys nuo gynėjo įskriejo į vartus. Įvartis buvo įskaitytas Sergejui Lohačiui (53:49).

Per likusią susitikimo dalį „Airwell Energijai" pelnyti išlyginamojo įvarčio taip ir nepavyko. Jiems nepadėjo ir beveik dvi minutes trukęs žaidimas pakeitus vartininką šeštuoju aikštės žaidėju.

„Airwell Energijos" trenerio Arūno Aleinikovo teigimu, šiandien jo komandai pritrūko metimų į vartus.

„Šiandien mums trūko dviejų aspektų: įžūlumo ir daugiau metimų į vartus. Bandėme sukurti šimtaprocentines progas, kad įvežti ritulį į vartus, kai tiesiog reikėjo mesti į vartus. Po dviejų kėlinių komandos prašiau žaisti paprasčiau, būti labiau nusitaikius į vartus", - kalbėjo treneris.

Po pergalės „7bet-Hockey Punks" treneris Mindaugas Kieras pasidžiaugė dviejų komandos naujokų iš Latvijos bei Švedijos įsiliejimu į jų gretas.

„Jau seniai žaidėme tokį solidų ledo ritulį. Dėl to tikriausiai galime pripažinti, jog mums trūko kelių žaidėjų, o prisijungus naujokams tai davė sudėties gylio ir apčiuopiamą rezultatą. Nuo pirmos treniruotės pirmadienį jau matėsi, jog esame kita komanda. Norisi, kad šita pergalė įkvėptų eiti toliau ir kovoti dėl mūsų išsikeltų tikslų", - pripažino M. Kieras.