Apmaudžiai pergalę išleidę „7bet-Hockey Punks“ atstovai nepasinaudojo proga pagerinti poziciją OHL

(1)
Publikuota: 2023 vasario 23 11:18:53, hockey.lt informacija
×
hockey.lt nuotr.

Optibet ledo ritulio lygoje skaudų pralaimėjimą patyrė „7bet-Hockey Punks" komandoje.

Trečiadienį Latvijoje iki paskutinės dvikovos minutės pranašumą prieš „HS Riga" turėję vilniečiai galiausiai leido varžovams išlyginti rezultatą, o pratęsime patyrė pralaimėjimą 2:3. Nesėkmė neleido „7bet-Hockey Punks" klubui pagerinti savo pozicijų lygoje.

Rungtynėse „7bet-Hockey Punks" prasižengė pirmieji ir mažumos neutralizuoti jiems nepavyko. Pabandę surengti savo ataką žaisdami keturi prieš penkis, jie leido varžovams pabėgti į greitą ataką, kurią užbaigė tikslus Kristerio Ansono metimas (11:29, rez. perd. Kristeris Bukšas).

Antrajame kėlinyje prasižengė jau latviai, o šia situacija naudojosi vilniečiai. Po gražaus komandos draugo perdavimo ritulį į vartus siuntė Edgaras Rybakovas (26:49, rez. perd. Tadas Kumeliauskas, Magnusas Jakobsonas).

Po poros minučių „pankai" pasižymėjo dar kartą. Tadui Kumeliauskui laimėjus ritulio įmetimą, Ilja Četvertakas iššovė į vartų kampą išvesdamas savo komandą į priekį (29:01, rez. perd. T. Kumeliauskas).

Antrajame kėlinyje nemažai darbo turėjusiam „7bet-Hockey Punks" vartininkui Sergejui Pisarenko pavyko neutralizuoti pavojų ir padėti prieš lemiamą rungtynių kėlinį išlaikyti savo komandos minimalų pranašumą.

Sėkmingai vilniečių vartus ukrainietis gynė ir didžiąją trečiojo kėlinio dalį, kurio pabaigoje varžovai vartininką keitė šeštuoju aikštės žaidėju. Būtent dirbtinė kiekybinė persvara galiausiai atnešė ataką, kurios sulaikyti negalėjo ir S. Pisarenko. Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti vos 30 sekundžių pratęsimą išplėšė Raivis Strazdnšas (59:29, rez. perd. Kristis Retenais).

Pratęsimo metu „HS Riga" ilgiau kontroliavo ritulį, galiausiai išplėšdama pergalę. Ketvirtąją pratęsimo minutę dvikovą užbaigė Raulis Ozollapa (63:12, re.z perd. Aleksas Elianas Leonovas).

Prieš paskutines reguliaraus sezono rungtynes, šiandien tašką iškovoję „7bet-Hockey Punks" atstovai susilygino taškais su „Airwell Energija", bet tarpusavio dvikovų pranašumą turi elektrėniškiai, kurie lygybės atveju turnyrinėje lentelėje užimtu aukštesnę poziciją.

OHL reguliarusis sezonas finišuos šeštadienį.