Dar vieną pratęsimą žaidę lietuviai "4 Nations Cup" turnyre nusileido lenkams

(0)
Publikuota: 2023 vasario 09 08:35:04, hockey.lt informacija
×
hockey.lt nuotr.

Kaune vykstančiame „4 Nations Cup" turnyre Lietuvos rinktinė sužaidė dar vienas dramatiškas rungtynes.

Antrose turnyro rungtynėse iš eilės Lietuvos U-16 rinktinė nebaigė dvikovos per pagrindinį jos laiką ir buvo priversta žaisti pratęsimą. Skirtingai nuo pirmosios akistatos, lietuviai šį kartą pratęsimo metu praleido įvartį ir pralaimėjo 3:4.

Turnyrą Lietuvos rinktinė pabaigs ketvirtadienį, rungtynėmis su Vengrija, kuri šiandien 2:1 palaužė pergalių „4 Nations Cup" turnyre dar neturinčius italus.

Jau pačioje rungtynių pradžioje lenkai turėjo puikią progą pasižymėti, bet vienas prieš vartininką pabėgęs varžovas neįveikė Naglio Vaišvilos. Lietuvių atsakas buvo sėkmingesnis: Mironas Borodinas metimu atbula ranka surado tarpą tolimajame vartų kampe (05:06, rez. perd. Joris Aukštakojis).

Antrajame kėlinyje lenkams pavyko išlyginti rezultatą, kai metimą pataisęs Wiktoras Zajacas įskraidino ritulį į vartus (33:54, rez. perd. Miloszas Bakas). Negana to, už kelių minučių tikslus buvo jau Mikolajaus Osiadly bandymas, tad po antrojo kėlinio priekyje jau buvo oponentai (37:16, rez. perd. Jacekas Juchniewiczas).

Trečiojo kėlinio pradžioje vienas prieš vartininką buvo pabėgęs Dominykas Katulis, bet jo bandymą atrėmė vartininkas. Visgi, netrukus ritulys atsidūrė vartuose po Armino Popovo metimo (45:13, rez. perd. Edvinas Urinovičius).

Įpusėjus trečiajam kėliniui abi komandos pelnė įvarčius daugumose. Lenkijos rinktinėje vėl pasižymėjo M. Osiadly (49:08, rez. perd. Szymonas Guminskis), o rezultatą lietuviams išlygino Edvinas Ivickas (57:10, rez. perd. A. Popovas, E. Urinovič).

Pačioje trečiojo kėlinio pabaigoje lietuviai buvo labai arti pergalės, bet ritulys nekirto vartų linijos ir mūsų šalies atstovai antrą dieną iš eilės buvo priversti žaisti pratęsimą. Jo metu lenkai pelnė pergalingą rungtynių įvartį, kai iš arti ritulį į vartų viršų siuntė W. Zajacas (63:44, rez. perd. Mateuszas Majkowskis, Jakubas Janikas).

Lietuvių trenerio Edgaro Rybakovo teigimu, komanda itin sėkmingai atsitiesė atsilikdami prieš varžovus, o pralaimėjimą nulėmė viena klaida.

„Rungtynes pradėjome gerai, pirmajame kėlinyje turėjome iniciatyvą, bet jo gale kiek pametėme koncentraciją. Pradėjome žaisti kiekvienas už save, bet per pertrauką davėme tinkamus nurodymus ir antrajame kėlinyje vėl dešimt minučių dominavome. Visgi, ir tuomet antroje kėlinio dalyje vaizdas pasikeitė, lenkai pradėjo žaisti labiau fiziškai, o tam mes galbūt nebuvome pasiruošę. Tuo tarpu trečias kėlinys buvo lygus, mūsų vaikinai puikiai atsitiesė. Turėjome daug momentų, galėjome ir laimėti, vaikinai žaidė šauniai. Visgi, viena klaida pratęsime nulėmė, jog rungtynes laimėjo lenkai", - kalbėjo treneris.

Gynėjo Oto Urvelio teigimu, šiandien lietuviams kiek pritrūko komunikacijos ant ledo ir sėkmingesnio žaidimo oponentų zonoje.

„Rungtynės buvo visai neblogos, bet pirmajame kėlinyje komandai buvo sunku priprasti prie varžovo. Lenkai žaidė tikrai gerai, sėkmingai užsiimdavo pozicijas, tiksliai žaidė su perdavimais. O mums ant ledo trūko komunikacijos. Taip pat kiek pritrūko geresnio puolimo varžovų zonoje, ne visada gerai atsidengdavome ir skirstydavome perdavimus. Taip pat, kaip jau ir minėjau, trūko tarpusavio susikalbėjimo", - pripažino gynėjas.