Įspūdingoje dramoje su pratęsimu „Pieno žvaigždėms“ pergalę išplėšė legionierius

(0)
Publikuota: 2022 spalio 04 08:20:40, Lkl.lt inf.
×
LKL nuotr.

Nervų karas sirgaliams ir intriga neutraliems žiūrovams. Taip galima būtų apibūdinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL") rungtynes tarp Klaipėdos „Neptūno" (0-3) ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių" (2-1), kuriose prireikė pratęsimo.

Pasvalio komandai pergalę išplėšė svarbų dvitaškį pelnęs Corey Allenas - taip svečiai laimėjo rezultatu 92:91 (16:15, 19:18, 17:26, 26:19, 14:13).

Susitikimas prasidėjo gana nerezultatyviai, tačiau Pasvalio ekipa pabandė atitrūkti - 16:9. Oskaras Pleikys atsakė dvitaškiu, Matas Jogėla - dėjimu, tad „Neptūnas" artėjo ir po Nojaus Mineikio metimo atsiliko jau tik 15:16. Mindaugo Girdžiūno ir Žygimanto Janavičiaus dėka pavyko išlaikyti apylygį rezultatą o po dviejų ketvirčių „Pieno žvaigždės" pirmavo simboliškai - 35:33.

Po didžiosios pertraukos kova tapo tik dar labiau atkakli, o Rihardas Kuksikas kaip įmanydamas stengėsi rinkti taškus - 52:49. Tiesa, kitoje aikštės pusėje vis atsakydavo Maliekas White‘as, o Nojaus Mineikio ir Mindaugo Girdžiūno šūviai leido šeimininkams jaustis užtikrinčiau - 59:52.

Likus 4 minutėms tvyrojo lygybė (67:67), bet D.Gailius pelnė dvitaškį su pražanga - 70:67. Baudų metimų išbandymas laukė ir pasvališkių, kurie tokiu būdu persvėrė rezultatą (73:72), o toliau taškus rinkęs Martynas Pacevičius šįkart įmetė dvitaškį - 75:72. Liko minutė, prasidėjo tritaškių mainai: pataikė M.Girdžiūnas, jam atsakė E.Šaulys, bet M.Girdžiūnas vėl buvo tikslus - 78:78. Liko 27 sek., per kurias svečiai neužpuolė, tad laukė pratęsimas.

Jame M.Girdžiūnas tempė į priekį „Neptūną", bet „Pieno žvaigždžių" legionieriai ir Justas Furmanavičius leido laikytis kovoje. Likus 28 sekundėms pratęsime Corey Allenas pelnė kertinius taškus (92:91), beliko Maliekui White‘ui siekti išplėšti pergalę lemiamu metimu, bet jis skriejo pro šalį.

M.Girdžiūnas žaidė solidžias rungtynes, bet jų neužteko - 24 taškai ir 4 iš 6 tritaškių per 26 minutes.

Pasvalio komandoje išsiskyrė Martynas Pacevičius (22 tšk.) ir pergalingo metimo autorius C.Allenas (18 tšk., 6 rez. perd.). Evaldas Šaulys buvo netoli dvigubo dublio (18 tšk., 8 atk. kam.).

„Neptūnas": Mindaugas Girdžiūnas 24, Maliekas White‘as 14, Deividas Gailius ir Matas Jogėla (11 atk. kam.) - po 11, Rinaldas Malmanis 10.

„Pieno žvaigždės": Martynas Pacevičius 22, Corey Allenas (6 rez. perd.) ir Evaldas Šaulys (8 atk. kam.) - po 18, Rihardas Kuksikas 15, Justas Furmanavičius 10.

„Pasvalys buvo vertas pergalės, nes atvyko su geresne energija, mums teko vytis. Nesijautė, kad turėtume kontrolę rungtynių metu. Esu tos nuomonės, kad ne paskutinis metimas turi lemti rungtynes - reikia sužaisti iki tol. Kažko nepadarėme", - neslėpė Mindaugas Brazys.

„Svarbi pergalė svečiuose su gerai pasiruošusiu varžovu. Turėjome problemų gynyboje, nes kai kurie žaidėjai buvo nepasiruošę, neįvertinome situacijų", - teigė Ramūnas Cvirka.