Solidus J.Tayloro debiutas neišgelbėjo „Wolves“ nuo pralaimėjimo „Žalgiriui“

(0)
Publikuota: 2023 sausio 03 09:09:26, LKL informacija
×
Krepšinis. „Wolves“ nuotr.

Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) startavo dar vienas ketvirtfinalis, kuriame užtikrintą pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris". Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 95:79 (26:21, 22:14, 28:25, 19:19) įveikė Alytaus „Wolves".

Atsakomoji akistata laukia sausio 22 dieną Kaune, ten ir spręsis, kas žengs į KMT finalo ketvertą. Ketvirtfinalyje skaičiuojamas komandų taškų balansas per abejas rungtynes.

„Wolves" dar laukia Erico Bucknerio debiuto, bet pirmąsias rungtynes jau sužaidė Jeffery Tayloras. Nuo pirmų minučių lyderystę rodęs švedas per 26 minutes įmetė 21 tašką, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei rinko 26 naudingumo balus.

„Žalgiris" sulaukė grįžusio Luko Lekavičiaus, kuris per 9 minutes pelnė 6 taškus, atkovojo kamuolį, rezultatyvių perdavimų neatliko, kartą klydo ir rinko 3 naudingumo balus. Kauno komandai nepadėjo traumuoti Mantas Kalnietis, Tyleris Cavanaugh ir Dovydas Giedraitis.

Būtent J.Tayloras mačo pradžioje trukdė „Žalgiriui" išsiveržti į priekį (12:6), nors Edgaras Ulanovas ir Arnas Butkevičius lygino rezultatą - 12:12. Kauniečių bandymai perimti iniciatyvą buvo atremti, nors pirmo kėlinio pabaiga ir buvo geresnė - po jos K.Maksvyčio auklėtiniai pirmavo 26:21.

Abiejų komandų legionieriai keitėsi metimais, kol Keenanas Evansas pirmąsyk mače „Žalgirio" persvarą pavertė dviženkle - 34:24. Hugo Invernizzi tritaškiu skirtumą rėžė perpus, bet neilgam - prieš pertrauką šeimininkai turėjo problemų - 35:48.

E.Ulanovas ir Ignas Brazdeikis augino „Žalgirio" persvarą, o galiausiai „Wolves" tapo triuškinama - 40:59. Skirtumas tik augo (71:48), alytiškiai rimtesnių ginklų neatrado. Vis tik liko visas kėlinys, intriga nedingo ir šeimininkai atsitiesė - 66:78. Kovoje „Wolves" laikėsi, nesileido triuškinama, tiesa, dėl pergalės rimčiau nebepakovojo.

„Wolves": Jeffery Tayloras 21 (4/7 trit.), Ahmadas Caveris 14 (7 rez. perd.), Hugo Invernizzi 12, Kristupas Žemaitis 10, Regimantas Miniotas 8, Eigirdas Žukauskas 5.

„Žalgiris": Edgaras Ulanovas 19 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Arnas Butkevičius 17 (9 rez. perd., 32 n.b.), Laurynas Birutis 15 (7/7 dvit., 1/1 baud., 5 atk. kam.), Tomas Dimša 14, Ignas Brazdeikis 8.