Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Rekomenduojami straipsniai
Ir prieš 50 metų ir dabar birželio mėnesį mokslų nebėra - vaikai ir mokytojai pavargę, stumia dienas, "vaidina" pamokas, gerai, jei sugalvoja ekskursiją ar į gamtą išeiti. Rezultatas beveik nulinis.Lygiuojames į vakarus... Pavyzdys - Fra : nuo 3 metų - mokykla, jau pradeda mokyti, vėliau - iki 17h sėdi mokykloje, nes tėvai dirba, kas pasiims? Tėvų atostogos suderintos su mokinių atostogomis, kad vėl vieni neliktų. Vaikas nuo 3 mėnesių ( taip taip, pas auklę, nes mamos sedi su naujagimių tik 3mėn., tam sukurta auklių sistema) ruošiamas būti socialiai paklusnus , nemastantis ir fiziškai pratinamas prie apkrovų .Galima paaiškinti, kad atstumai, nesaugu ( visos mokyklos aptvertos ir saugomos), o LT miesteliuose? 100m- 500m iki mokyklos, rugsėjį policija praveda eismo pamokas, vaikai išmoksta ir gatvę pereiti, ir namo sugrižę valgyti pasišildyti ir dar namus sutvarkyti. Gal neauginkim debiliukų, kur gyvenimo pamokos telefone?
kas nenori užsiimti savo vaikais. iškišai į mokyklą ir ramu.
užtektų 11 klasių mokymuisi , nes suaugę žmonės anksčiau įsigytų profesiją, pradėtų dirbti, mokėti mokesčius, galėtų jaunesni kurti šeimas, o nebūti našta tėvams ir visuomenei- jauni, sveiki, kupini energijos. Tiesiog besimokydami pasensta. Ir mokytojų mažiau reikėtų, ir vadovėlių, kurių niekaip nei ministerija, nei patys pedagogai, turintys ekspertų, metodininkų vardus ir gaunantys priemokas, negali paruošti. Laukia, kol tie vadovėliai iš dangaus nukris ar kokie amerikonai paruoš.
Dar tą vadinamą įtraukųjį ugdymą reiktų panaikinti, nes gaunasi kančia visiems dalyvoams or nukenčia mokymas.
Jeigu mokiniams nebūtų kišamos landsberginės ( Sorošo ) programos,o būtų dėstoma tikra Lietuvos istoriją,pagal Rozitos de gonzalės tyrimus,tai ir vaikai būtų protingesni ir nereiktų mokslo metų pratesimo.
Gal Jūratės Statkutės de Rozales?
per 35 nepriklausomybės metus jau išugdė net kelias bemokslių kartas. Todėl visai nestebina , kai apie mokslo svarbumą taip " filosofuoja" ir dabartiniai moksleiviai , ir jų tėveliai. Tarybiniais metais žmonės kibo į mokslus , baigę aukštuosius buvo eruditai ir visapusiškai išprusę žmonės , dabar visose sferose figuruoja diplomuoti beraščiai.
Esminis klausimas.Tai dar egzistuoja ŠVIETIMAS Lietuvoje, ar tik jo prastas pakaitalas, neatsakingas už rezultatą?
Ir 11 iš 10moksleivių.
Reikia trumpinti ir reikia kuo skubiau vadovėlius vaikams normalius paruošti. Šiai dienai vadovėliai tragedija, iš vadovėlių padarytos pratybos, labai mažai paaiškinimų nesusisteminti, kažkoks minčių padrikas kratinys. Vargšai vaikai, neįsivaizduoju kaip iš tokių mokytis
O vaikus vasaros metu kur padėti. Mokykla apsiėmė juos ugdyti, o į mokyklą einama tik 175 dienos. Mažiau nei pusė kalendorinių metų. Gal už vasaros laiką nemokėti algų perdegėliams.
mėnesį tėvas ,mėnesį mama ,o trečią mėnesį seneliai arba auklė samdyk ,prieš pradedant vaikus reikėjo galvoti mokykla nieko bendro su auklių darbu neturi.
Klasės be kondicionieriu perpildytos ,kam tuos vaikus kankinti per karščius. Gerai kai suaugę sėdi moderniuose ofisuose su kondiškėmis, po kelis, o vargšai vaikai po 25 prikvėpuotuose klasėse
Sėdėjom ir po 42 klasėse ir nenumirėm - yra langai. Juk ne sėdėti, o mokytis susirinko.Jei tik sėdėti, tada, sutinku, patogiau parke ant suolo, arba pas tėvus ant fotelio.
Kai sėdėjai po 42, tai mokslo metai buvo trumpesni, be to langai nepadeda kai kieme 35 ir langai I saulės puse
Darbo laiko pradžią - 9 val. ! Kada, kam nors tai bus svarbu? Tėvams, medikams, mokytojams , švietimo ministerijos klerkams , atsakykit , jums nerūpi ? Tingit pasirūpinti : oi, ir vėl reikės dirbti ! Na, netylėkit, kalbam apie ateities vaikų sveikatą. Sporto mokyklos vasaros laikui - stovyklos, būreliai vasaros laikui, pinigai ! Nėra? Bet pid. Paradams yra, visokių pinigų siurbikams yra, o vaikų sanatorijoms yra?! ,,Belorusijos" sanatorija savo vaikams skiria lėšas nemokamai dvi savaites gydyti vaikus, visus, kuriems reikia, sanatorija Druskininkuose.
gal visai "atšaukit" tą mokyklą ?! Tik mokslo metų sutrumpinimas "neduos trokštamo efekto" : juk kuo daugiau bemokslių durniukų, tuo lengviau juos valdyti ...
taigi, gerai pagalvojus kam picų išvežiotojams (tikėtiniausia autochtonų ateitis) tas mokslas apskritai reikalingas?
Kad telefone sedeti snukio knygoje daug mokslo nereikia. Todel reikia ne tik mažinti moksla i metus užteks šešiu menesiu bet ir mažinti mokslo metai. Pakankamai bus 5-7 klasiu.
ne tik mokslo metus iki gegužės 31 d., bet ir trumpinti vidurinį baigimo mokslą iki 11 klasių, taip pat trumpinti aukštųjų mokyklų studijų laiką t.y. kolegijų ir universitetų 2,5 -3,5 metų ir pirmyn į darbus. O, tai graudu matyti,kai sėdi auditorijose studentai 27-30 metų, kaip peraugę pomidorai,ale bakalauriniai ,magistriniai ,nei darbo patirties ,nei gyvenimo patirties ,o jau pusę amžiaus nugyventa suole.
Stovyklos arba turtingiesiems arba genderiniams.
tai atostogas pasiimk
taip švietimas eina į dugną kaip ir su viskuo Lietuvoje . Taip ,kad sutrumpinimas ar prailginimas NIEKO NEPAKEIS.
pav. kaip vakarų šalį tas yra ar kitas. Tai va, jei neklystu Vokietijoje vasaros atostogų gal koks tik mėnesis.
Kvailius lengviau valdyt.
O kur dėsit savo vaikus? - į gatvę? Kuom jie užsiims, turėdami laisvas kiauras dienas?
mėnesį mama pasiima atostogų ,mėnesį tėvelis ir mėnesį puikiausiai kažkas iš senelių gali pasiimti atostogų.
mokslų,ir tuo labiau mokslo metų.Nemokytus, o edukuotus lengviau valdyt.
Ir aš galvoju, kad mokslo metams užtektų 3 dienų.
ne tik trumpinti, reikia keisti visą dėstomą programą. Bereikalingas formulių kalimas, tiek matematikoje, tiek fizikoje, jokios naudos neduoda. Reikia daug daugiau skirti dėmesio finansų valdymui, kad vaikai nuo mažens suprastu kaip gyvenime valdyti savo pajamas, taupyti, investuoti ir t.t. Politikos dėsniai taip pat svarbus, kad turėtų supratimo kaip jų gyvenimus paveiks politikų ir valdžios sprendimai. Psichologija svarbi, kadangi dabartiniame pasaulyje jaunimas pasimetęs, nemato gyvenimo tikslo, "perdega" moksle nuo perteklinių reikalavimų ir ypatingai darbe nuo didelio krūvio. Mokyti reikia tokių dalykų, kurie pravers kiekvienam realiame gyvenime, o ne vienetams.
Śalyje, kuri baigus mokslus suteikia galimybę plauti šikinykus anglijoje, kam tas “mokslas” aplamai reikalingas?
mokslo metai baigtis geguzes men.,kaip buvo anksciau,nes birzeli nesimoko,o tik kankinasi ziuredami pro langa mokiniai ir mokytojai
kodel nia trumiau mosklo ..daugiau laisvailokio... poziurekit I gamta...jaunimas nenori sideti ..o nuori judeti... ...... I Musu laikai jau kada skaiminine bibleoteka kishenija nereikia studijoti I atsiminti daug nerekalingi informacijos... ...
Mokytų Lietuvių Lietuvai nereikia, parsiveš Pakistaniečių, juodukų, Indų ir kitokių pindų. Lietuviai tik stogams Norvegijoje kloti, tai ir pradinio mokslo, 4 klasių užtenka, kaip smetonos laikais.
Kas gi tie paslaptingi apklaustieji ? Skaičių daug, bet patikrinti nėra kaip. Trumpinti reikia švietimo ministerijos darbuotojų skaičių iki 0 . Toliau reikia sugrąžinti tarybinę mokymo sistemą, kur negali atspėti vieną iš 3 duotų atsakymų. Dabartinės sistemos neveiksnumas akivaizdus, užtenka pabendrauti su jaunimu ir supranti, kad bendrauji, gal ir ne su daunu, bet akivaizdžiai nedasimokslinusiu, kuris dar ir papriekaištauja “ kaip sunku buvo mokytis”.
neshok aukstai dedviris... Dauno sindromą turintys asmenys beveik visada turi fizinių ir intelektinių sutrikimų.[31] Suaugus, jų protiniai gebėjimai paprastai yra panašūs į 8 ar 9 metų vaiko.[9] Tuo pačiu metu jų emocinis ir socialinis sąmoningumas yra labai aukštas.[32] Jų imuninė funkcija gali būti silpna[14] ir paprastai vystymosi etapai pasiekiami vėlesniame amžiuje.[10] Jiems yra padidėjusi daugelio sveikatos problemų, tokių kaip įgimtas širdies defektas, epilepsija, leukemija ir skydliaukės ligos, rizika.[29]
žurnalistai,bent antraštes teisingai rašyti.Šeštadalis pritaria,- tai yra tik 16,7 %.O jei pritaria kas 6 apklaustasis,tai yra 60%.
Norėjau parašyti,-jei pritaria 6 iš 10,tai yra 60%.
6 iš 10 yra daugiau nei pusė, o ne šeštadalis.