respublika.lt

 • Vidmantas MISEVIČIUS: Kodėl jie taip elgiasi?nuotraukos

  Gatvėse pasirodę paspirtukai netruko išpopuliarėti ir išstūmė kadaise į dominavimą jose pretendavusius, bet dabar sėkmingai pamirštus riedžius. Tai galima suprasti - patogūs...

  2022 rugsėjo 15 15:30:00

 • Justina GAFUROVA: Kur tos lygios galimybės, kai jų reikia?nuotraukos

  Pastaruoju metu tik ir girdime apie tai, kiek aplink mus galima rasti lygių galimybių pažeidimų. Pasirodo, ne tik mokyklinės uniformos gali pažeisti lygias galimybes, bet ir klausimai, ar...

  2022 rugsėjo 14 15:10:00

 • Arūnas ABROMAITIS: Ir užslinks tamsanuotraukos

  Ateinanti žiema piešiama kaip pragaras žemėje, tik ne karštas, o šaltas pragaras. Ir dar tamsus. Nes juk šildymas bus baisiai brangus, o elektrą reikės taupyti. Lauke užslinks tamsa...

  2022 rugsėjo 11 11:00:00

 • Vidmantas MISEVIČIUS: Veidaknygės niuansainuotraukos

  Dažnas Lietuvos gyventojas, neatsilikdamas nuo pasaulinių madų, turi paskyrą veidaknygėje ar kokiame kitame socialiniame tinkle. Kai kurie turi net ne po vieną, nes „gyvenimas toks". Nesu...

  2022 rugsėjo 10 09:00:00


 • Danas NAGELĖ: Nekandžiokite šunųnuotraukos

  Mūsų Baudžiamasis kodeksas - pilnas įdomybių. Pasirodo, tokia pat bausmė numatyta ir šeimininkui, kurio šuo įkando kitam žmogui, ir žmogui, jei jis įkastų šuniui.

  2022 rugsėjo 08 18:50:00

 • Olava STRIKULIENĖ: Kaip žmoga su mokykline uniforma iki WC nespėjonuotraukos

  Lygių galimybių tarnyba rugsėjį tikrai nagrinės planetos išlikimui, atšilimui ir populiacijai itin opų klausimą. Ar gali mokykla nustatyti uniformų tvarką, pagal kurią mergaitėms...

  2022 rugsėjo 07 14:45:00

 • Jurgita ŽEMAITYTĖ: Išjungti Putinąnuotraukos (1)

  „putinOut". Taip vadinasi nauja akcija-atrakcija, kuria bus suduotas (mirtinas?) smūgis Rusijos diktatoriui. Negirdėjote? Neabejoju, kad išgirsite, mat šiai akcijai-atrakcijai bus išleista...

  2022 rugsėjo 04 18:17:00

 • Vidmantas MISEVIČIUS: Suprasti ir užjaustinuotraukos

  Pastaruoju metu iš pirmųjų sisteminės žiniasklaidos ir socialinių tinklų puslapių nedingsta Minedas. Tai jis su „visatos valdovu" įsiamžins, tai - su „prezidente" Svetočka, tai...

  2022 rugsėjo 03 08:00:00 • VERTINIMAS: Finansų ministrė Gintarė Skaistė vienam didžiausių Ispanijos žiniasklaidos leidinių „El País“ davė interviu, pažymėdama, jog šiandien nuo mobilizacijos bėgančius Rusijos piliečius reikia vertinti kritiškai ir neskubėti įsileisti į Europą humanitariniais pagrindais.
 • LYNAI: Šią savaitę baigti lynų įveisimo į šalies ežerus darbai - išleista 25,2 tūkst. vnt. dvivasarių žuvų, vidutinis įveistų lynų svoris – 19 g.
 • NOBELIS: Į Vilnių sekmadienį atvyksta Nobelio fizikos premijos laureatas Williamas Danielis Phillipsas - Vilniaus universitete jis skaitys viešą paskaitą „Laikas, Einsteinas ir šalčiausi dalykai Visatoje“, susitiks su universiteto rektoriumi Rimvydu Petrausku, fizikos fakulteto studentais ir mokslininkais.
 • PARAIŠKA: Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas teigia, kad penktadalio Ukrainos teritorijos aneksija grąžino dėl išlikimo kovojančią šalį į prieškarines pozicijas dėl sprendimo pateikti paraišką dėl narystės NATO.
 • TERMINALAS: Sėkmingai atlikus planinius techninės priežiūros bei SGD terminalo akvatorijos sąnašų valymo darbus, Klaipėdos SGD terminalas spalio 1 d. atnaujino įprastinę veiklą.
 • PASLAUGOS: Lietuvos paslaugų eksportas antrąjį ketvirtį siekė 4,2 mlrd. eurų – 25,5% daugiau nei pernai tuo pačiu metu; paslaugų importas siekė 2,6 mlrd. eurų – 33,1% daugiau.
 • SKUNDAS: Pasikeitus Baudžiamojo proceso kodeksui nuo spalio 1 dienos sulaikyto asmens skundą teisėjai privalės išspręsti per 20 valandų, tam savaitgaliais budintiems apylinkių teismų teisėjams numatomas papildomas finansavimas.
 • PAPLŪDIMYS: Ruduo ir žiema parodys, ar pirmą kartą dideliu smėlio kiekiu iš uosto dugno papildytas pirmosios Melnragės paplūdimys atlaikys audras, sako mokslininkė Loreta Kelpšaitė-Rimkienė.
 • VERDIKTAS: Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija neprivalėjo skirti paskatinimo iki gyvos galvos kalinčiam Henrikui Daktarui, paskelbė Regionų apygardos administracinis teismas.
 • PASLAUGA: Kėdainių rajono taryba pritarė siūlymui nuo kitų metų sausio 1 dienos pensijos sulaukusius asmenis ir neįgalius keleivius vežioti nemokamai.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikalinga Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+7 +13 C

 

+5 +12 C

+8 +14 C

+4 +12 C

 

+8 +13 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s