respublika.lt

Vitas TOMKUS: Apie absoliutų blogį, absoliutų gėrį ir absoliučius idiotus

(Pradžiamokslis globalistų mėgėjams bei kitokiems gėjams)

(14)
Publikuota: 2021 birželio 23 14:00:00, Vitas Tomkus
×
nuotr. 1 nuotr.
Vitas Tomkus. Asmeninio archyvo nuotr.

Kai per „Tauro" banką vogė ES milijonus, lojau beveik vienas, o visi kiti darniai lojo ant manęs.

 

Tąkart žmona manęs paklausė, ar gali būti visi neteisūs, o tiktai aš vienas teisus?

Rimtai išsigandau, kad gal jau nušokau nuo proto. (Arba jis nuo manęs.)

Gyvenimas įrodė, kad nebūtinai visi teisūs. (18 mln. ekiu dingo!)

Viskas daug paprasčiau...

Sunku normaliam žmogui įtikėti, kad aplink visi kvailiai, o tu tik vienas protingas. O štai patikėti, kad visa žiniasklaida yra papirkta, o valdžia nupirkta, todėl rašo ir šneka kaip kažkam reikia, galima įsitikinti net ir šiandien. Tas „kažkas" yra tas, kas sumoka pinigus. Pinigai - ne menki, todėl ir užsakovas turėtų būti solidus. Greičiausiai iš už Atlanto. Toks kaip Džordžas Sorošas, kuris yra papirkęs net du šimtus įtakingiausių pasaulio laikraščių, trečdalį europarlamentarų, o Rytų Europoje pristeigęs nevyriausybinių organizacijų, kurios parenka lyderius, atsakingus už narkotikų ir homoseksualų legalizavimą, spalvotųjų revoliucijų organizavimą bei amerikietišką demokratizavimą.

Jei ką, jis visa tai savo autobiografinėje knygoje prisipažino pats, todėl manęs kaltinti „sąmokslo teorijomis" ir nuprotėjimu nereikia. Neskubėkit, dar spėsit, nes kol kas visi „kozyriai" - pinigai, sociologinės apklausos, jėgos struktūros, Konstitucinis teismas, valdžia, jaunimas ir net visagalis pseudo virusas - yra jūsų rankose! Atsipalaiduokite, ponaičiai sorososai, ko bijot? Juk net Dievas - su jumis, kai kalba eina apie normalių šeimų sambūrius. Nors kažkada, kai Dangaus ir Žemės Sutvėrėjas mūsų Žemę kūrė, iš Adomo šonkaulio ne Tomą Vytautą ir ne Ožkelytę sulipdė, o mielą ir nuodėmingą Ievą. Ot buvo laikai, ar ne? Sunku patikėti, ką mados su dangaus ir žemės visagaliais padaro. Tetrenkia juos mūsų Perkūnas!

Apie senus gerus laikus, ko gero, užsiminiau be reikalo. Vėl globalistai susinervins. Sakys, kad tarybinius laikus prisiminiau ir jaučiu nostalgiją Tarybų Sąjungai. Bet kas kaltas, kad žmonės mėgsta laikus, kai jaunesni buvo? Kai ne viską matavome tik pinigais ir ne viskas buvo perkama ir parduodama. Kai dar egzistavo moralė ir buvo ne tik akla bei kurčia, bet ir nenukvakusi Temidė. Kai Landsbergis dar barškino fortepijoną, o ne mano Tautą... Deja, visa tai prisiminti draudžiama. O jei dar pradėsi lyginti Tarybų Sąjungą su dabartine... Tabu! Kaip mat tapsi Tėvynės išdaviku. Kaip aš suprantu, Tėvynės išdavikai arba užsimaskavę šnipai išduoda valstybinę paslaptį. Jeigu toji baisioji paslaptis yra tai, kad tos sąjungos kasdien vis labiau ir labiau panašėja viena į kitą, nebelieka žodžio laisvės ir vis labiau įsisiautėja diktatūra, anokia tai paslaptis - žmonės tai patys mato ir jaučia. O jeigu nebegalima garsiai kalbėti ir rašyti apie tai, ką mąsto liaudis, kaip tu, žmogau, neprisiminsi Tarybų Sąjungos laikų?!

Deja, dabartiniai parsidavėliai ekspertai nelinkę su vietiniais „runkeliais" ir „vatnikais" viešumoje aiškintis dėl pasaulėžiūros. Ne lygis? Ne fasonas? Ar paprasčiausiai diskutuoti tingi? O gal bijo išgirsti realius faktus ir argumentus, kurių jie nesugebės atremti? Nes jų neįveikę, turės pripažinti, kad yra patys kvailiai - runkeliai, o ne elitas, arba prisipažinti, kad yra svetimšalių nupirkti, tikri CŽV agentai, todėl šneka, ką jiems liepia, daug negalvodami ir nesusimąstydami apie galimas pasekmes: gyvena tik šia diena ir jiems nusispjauti į mūsų Lietuvos ateitį ir Tautos likimą. Ypač tiems, kurių čia nėra šventa protėvių žemė, tėra ateiviai arba pasaulio bastūnai, kuriems gera visur, kur yra geri pinigai. Už kuriuos net nereikia dirbti, o tik atidirbti. Tada gal net leis ir didesnes lėšas įsisavinti. Iš ES ar LGBT fondų. Tereikia įrodyti, kad esi lojalus sistemai ir tau čia nėra nieko švento.

Juk tam ir yra visiems pateiktas supaprastintas pasaulio suvokimo modelis, kuriuo oficialiai vadovaujasi Vakarų Europos ir Amerikos žiniasklaidos bei politikos taip vadinamas „elitas". Kuris skelbiasi esąs absoliutus gėris, žada mums žemėje sukurti rojų, kuris vadinsis Naujoji pasaulio tvarka arba, kaip sako vietiniai švedų „ekspertai", Gerovės valstybė. Pastarasis apibrėžimas yra abstraktus, nes nei kam, nei kada, nei už ką bus suteikta ta gerovė, neįvardijama. Tuo tarpu Naujojo pasaulio kūrėjai Švabo lūpomis jau nedviprasmiškai užsiminė, kaip visa tai maždaug atrodys: gerove džiaugsis tik „auksinis milijardas", o likusieji milijardai tenkinsis senuoju rojumi danguje ir kuo greičiau - tuo geriau. Tam padės ir skiepai, ir „koronovirusas", ir karantinas, ir čipai, ir lojalumo pasai, ir atsisakymas pinigų bei privačios nuosavybės. Taip kad globalistų liokajai ir apsišaukėlis „elitas" ilgai nesidžiaugs svetimais pinigėliais. Pagal Švabą jų irgi laukia Brisiaus galas...

Visi, kurie nepritaria Švabo įgarsintam globalistų planui yra absoliutus blogis. Argumentuoti jo esmės nereikia, kad neiškiltų problemų su logika ir kitokių nesklandumų. Palyginkime du pavyzdžius: Putiną ir Lukašenką. Jiedu nėra vienodi. Pirmasis siekia užsibrėžto tikslo - „benzokolonėlę" (kaip Rusiją pravardžiavo globalistai) paversti galinga ir savarankiška valstybe, o antrasis ilgai blaškėsi tarp Rytų ir Vakarų, kol mūsų absoliutūs idiotai valdžioje jo per jėgą į Putino glėbį neįstūmė, savo prezidente Svietą išsirinkę. Nepaisant šių akivaizdžių skirtumų tiek Putinas, tiek Lukašenka yra įvardijami kaip absoliutūs blogiai. Diktatoriai! Mat abu jie, nors ir skirtingi, turi panašumo: siekia gerovės ne tik sau, bet ir savo tėvynainiams. Kiek leidžia jėgos ir galimybės stengiasi išlaikyti savo šalių savarankiškumą ir nenori tapti nei JAV kolonija, nei ES vasalais, kurie vardan savo gerovės yra pasiruošę per amžius kauptą turtą paleisti vėjais, kurie visus turtus kažkodėl nupučia tik į Vakarų pusę. Net ir tuos, kuriuos prie ruso sukūrėme. O ką sukūrėme Lietuvoje sau, ne vikingams ir ne jankiams, pataikaudami Vakarų kultūrai ir civilizacijai? Sunaikinome savo bankus su visais savo pinigais ir prisidavėme švedams. Už dyką leidome NATO neribotam laikui naudotis savo Zoknių aerodromu. O ką gavom mainais? Padidintus banko mokesčius bei porą senų tankečių?

Užtat nebepuola rusai, sakysit elitiniai išminčiai. Pasak konservatorių ekspertų jie puola dar labiau. Neseniai įpuolė į glėbį Baidenui, ukrainiečių bėdas ir Baltijos šalių saugumą pamiršę. Tai tik pradžia. Toliau bus dar gražiau. Nes parsidavusių valstybių, kurios negerbia savęs ir savo piliečių, negerbs ir joks priešininkas. Jau du tūkstančiai metų praėjo, o Judo įvaizdis vis toks pat. Tik kaina skirtinga. Šiandien už trisdešimt auksinių net Tapino nenusipirksi. Tenka pakloti milijonus, kad jie kasmet vis ant Lietuvos kaimynų varytų - nesvarbu, ką jie bedarytų, bus viskas blogai: net jei italus per pandemiją gelbės, savo sukurtus skiepus leis kitiems gamintis - vis tiek pasaulio valdovams neįtiks. Nes valdo mus pragmatiški žmonės, kuriems reikalinga konkreti nauda, o ne skambūs žodžiai apie laisvę ir nepriklausomybę. (Nebent kalba eitų apie nepriklausomybę nuo savo sukaupto turto ir laisvę rinktis lytį.)

Jei kam Putino ir Lukašenkos pavyzdžiai netinka, prisiminkim kitus absoliutaus blogio pavyzdžius. Vengrijos bei Lenkijos. Vengdami chaoso ir suirutės, vengrai pirmieji atsitvėrė nuo emigrantų, o lenkai nepasidavė Izraelio spaudimui dėl vykdyto holokausto, primindami, kad viską organizavo fašistinė Vokietija. Abiejų šalių lyderiai vadovavosi sveiku protu ir nacionaliniais interesais, todėl mūsų vietiniams parsidavėliams abu tapo blogi. Nes mūsų valdžia, kaip suprantu, nacionalinių interesų neturi. Užtat nuolat turi pinigų, kuriuos kam nori - tam ir skiria. Ta proga dar būtų galima ir Sirijos diktatorių bei Venesuelos prezidentą prisiminti, kurių kaltė tik ta, kad nenorėjo būti globalistų vasalais. Tinka ir Libijos pavyzdys. Ir Irako, ir net pačios Amerikos, jei prisiminsime Dž.Kenedžio likimą...

Absoliučiu blogiu gali tapti ne tik garsus pasaulio autoritetai, bet ir vietiniai žmonės. Aš, tu arba jis. Bet kuris iš mūsų, jei tik nešoks pagal globalistų dūdelę. Asmeniškai žinau, ką tai reiškia, nes pats absoliučiu blogiu tapau, kai anksčiau laiko apie būsimą globalistų diktatūrą užsiminiau. Ir apie būsimą bankų savivalę, ir apie gėjų įsiviešpatavimą. To užteko, kad būčiau izoliuotas nuo visuomenės ir ištrintas iš istorinių įvykių, kuriuose dalyvavau. Tas pats, beje, laukia kiekvieno, kuris bandys išsaugoti savo sveiką protą ir ypač - savo Tėvynę.

Ta proga noriu įspėti: jei kada rasis galimybė pasistatyti savo Prezidentą, kuris sutiktų atstovauti Tautos ir Lietuvos interesus, labai prašau, išsirinkite tokį, kurio būtų negaila, kai jį nušaus...

P.S. Gal tikrai Audrius Butkevičius tiktų?

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
76
F
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (14)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ką darytumėte, jei Lietuvą pultų agresoriai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +24 C

+16 +23 C

+14 +23 C

+26 +30 C

+19 +29 C

+24 +26 C

0-5 m/s

0-7 m/s

0-4 m/s