respublika.lt

 • Nirvana nervingiesiemsnuotraukos (10)

  Kembridžo universiteto specialistai nustatė, jog muzikinio skonio ir asmenybės tipo ryšys yra universalus visiems planetos gyventojams.

  2022 rugsėjo 27 16:45:00

 • Įdomūs ir negirdėti faktai apie bananusnuotraukos

  Bananai - vieni mėgstamiausių vaisių, iš egzotinių vaisių būtent bananų yra parduodama daugiausia. Tiesą sakant, net „egzotika" bananų seniai niekas nebelaiko. Siūlome įvairių...

  2022 rugpjūčio 28 12:00:00


 • Atsargiai! Spąstai turistamsnuotraukos

  Kelionė - neabejotinai vienas įdomiausių, įspūdingiausių ir populiariausių būdų pažinti pasaulį. Tačiau kai kada dėl elementarių dalykų nežinojimo galima ne tik patirti smulkių...

  2022 rugpjūčio 21 20:23:01

 • Patarimai sklandžiam ir paprastam būsto remontuinuotraukos

  Kad ir kaip smagu ir įdomu būtų užsiimti būsto remontu ir svajoti, kaip atrodys galutinis rezultatas, nepaneigiama, kad toks darbas užima išties daug laiko ir reikalauja nemažai...

  2022 rugpjūčio 12 12:14:21

 • Specialistų patarimai: kaip, kur ir kada dera dėvėti lininius drabužiusnuotraukos

  Nuo seno žinoma, kad vasarą, esant šiltam, karštam orui labai tinka nešioti lininius drabužius. Tačiau ne vienam ir ne vienai kyla klausimų kiek plačiai galima naudoti liną, ypač...

  2022 rugpjūčio 09 17:30:00

 • Idealių atostogų formulėnuotraukos

  Nepamiršti paso, nusipirkti kremo nuo saulės, skubiai rasti idealų maudymuką, prieš išvažiuojant darbe atsakyti į visus laiškus... Tikriausiai ne vieni atpažįstate save, nervingai...

  2022 liepos 31 15:23:00

1 2 3

 • VERTINIMAS: Finansų ministrė Gintarė Skaistė vienam didžiausių Ispanijos žiniasklaidos leidinių „El País“ davė interviu, pažymėdama, jog šiandien nuo mobilizacijos bėgančius Rusijos piliečius reikia vertinti kritiškai ir neskubėti įsileisti į Europą humanitariniais pagrindais.
 • LYNAI: Šią savaitę baigti lynų įveisimo į šalies ežerus darbai - išleista 25,2 tūkst. vnt. dvivasarių žuvų, vidutinis įveistų lynų svoris – 19 g.
 • NOBELIS: Į Vilnių sekmadienį atvyksta Nobelio fizikos premijos laureatas Williamas Danielis Phillipsas - Vilniaus universitete jis skaitys viešą paskaitą „Laikas, Einsteinas ir šalčiausi dalykai Visatoje“, susitiks su universiteto rektoriumi Rimvydu Petrausku, fizikos fakulteto studentais ir mokslininkais.
 • PARAIŠKA: Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas teigia, kad penktadalio Ukrainos teritorijos aneksija grąžino dėl išlikimo kovojančią šalį į prieškarines pozicijas dėl sprendimo pateikti paraišką dėl narystės NATO.
 • TERMINALAS: Sėkmingai atlikus planinius techninės priežiūros bei SGD terminalo akvatorijos sąnašų valymo darbus, Klaipėdos SGD terminalas spalio 1 d. atnaujino įprastinę veiklą.
 • PASLAUGOS: Lietuvos paslaugų eksportas antrąjį ketvirtį siekė 4,2 mlrd. eurų – 25,5% daugiau nei pernai tuo pačiu metu; paslaugų importas siekė 2,6 mlrd. eurų – 33,1% daugiau.
 • SKUNDAS: Pasikeitus Baudžiamojo proceso kodeksui nuo spalio 1 dienos sulaikyto asmens skundą teisėjai privalės išspręsti per 20 valandų, tam savaitgaliais budintiems apylinkių teismų teisėjams numatomas papildomas finansavimas.
 • PAPLŪDIMYS: Ruduo ir žiema parodys, ar pirmą kartą dideliu smėlio kiekiu iš uosto dugno papildytas pirmosios Melnragės paplūdimys atlaikys audras, sako mokslininkė Loreta Kelpšaitė-Rimkienė.
 • VERDIKTAS: Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija neprivalėjo skirti paskatinimo iki gyvos galvos kalinčiam Henrikui Daktarui, paskelbė Regionų apygardos administracinis teismas.
 • PASLAUGA: Kėdainių rajono taryba pritarė siūlymui nuo kitų metų sausio 1 dienos pensijos sulaukusius asmenis ir neįgalius keleivius vežioti nemokamai.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikalinga Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+7 +13 C

 

+5 +12 C

+8 +14 C

+4 +12 C

 

+8 +13 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s