respublika.lt

 • „Kaukės“ grįžta atsinaujinusiosnuotraukos (44)

  Jau greitai į LNK televizijos eterį sugrįš vienas žiūrimiausių Lietuvoje šou „Kaukės" - trečiajame sezone žiūrovų laukia dar daugiau naujų ir niekur nematytų kaukių bei po jomis...

  2022 rugpjūčio 06 15:54:00

 • Audrius Bružas - apie meilę... karantinuinuotraukos (6)

  Dar ne taip seniai visą pasaulį buvo sukaustęs karantinas. Prisiminti šį beprotišką laikotarpį su šypsena pakvies režisieriaus Emilio Vėlyvio kurtas serialas „Mano meilė...

  2022 rugpjūčio 05 14:28:50


 • Vilniuje - išsiilgti „Brainstorm“nuotraukos (11)

  Broliukų latvių grupė „Brainstorm", jau seniai išgarsėjusi ir už Baltijos šalių ribų, nudžiugins ir Lietuvos muzikos gerbėjus, kurie legendinę grupę išvys „Midsummer Vilnius"...

  2022 liepos 09 14:00:00

 • Biržų krašte - Krisas Normanasnuotraukos (16)

  Pasaulinio garso atlikėjas Krisas Normanas (Chris Norman) liepos 2-ąją koncertuos nepaprastai gražioje Biržų rajono vietoje - Kilučių ežero pusiasalyje.

  2022 liepos 01 08:30:00

 • Populiarieji „Måneskin" sudrebino Vilniųnuotraukos (4)

  Grupė „Måneskin", kuri paskutinę repeticiją prieš šou Vilniuje suregė Vokietijoje, šiandien sudrebino Lietuvos sostinės Vingio parką. Savaitgalį vykusiuose festivaliuose „Rock Am...

  2022 birželio 08 07:16:44

 • Madride prasideda „The Rolling Stones“ 60-mečio gastrolėsnuotraukos (4)

  Legendinė britų roko grupė „The Rolling Stones“ trečiadienį koncertu Madride pradeda gastroles po Europą, minėdama 60 metų nuo grupės įkūrimo.

  2022 birželio 01 15:00:00

1 2 3

 • EKSPORTAS: Taivano Maisto ir vaistų administracijos ekspertai baigė dvi savaites trukusį jungtinį kai kurių Lietuvos kiaušinių, pieno ir žuvies produktų gamintojų auditą - dabar bus sprendžiama dėl galimybės įmonėms savo produkciją tiekti į Taivaną.
 • NUBAUDĖ: Už rūkymą daugiabučių balkonuose trijuose šalies didmiesčiuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – per pusantrų metų nubausta 30 žmonių.
 • BALIONAI: Valstybės valdomai skrydžių valdymo bendrovei „Oro navigacija“ rengiantis atnaujinti skrydžių oro balionais Vilniuje tvarką, oreiviai kritikuoja pakeitimus ir baiminasi oreivystės sostinėje žlugimo.
 • TRANSPORTAS: Neringa viešosios tvarkos užtikrinimui naudos elektrines transporto priemones – tris motorolerius, skelbia savivaldybė.
 • PILIS: Per artimiausius kelerius metus Trakų pilyje už beveik 3,8 mln. eurų lankymui turėtų būti pritaikyta daugiau iki šiol nenaudojamų patalpų, įrengtos papildomas ekspozicijos, tarp kurių turėtų būti ir viduramžių laikų pilėnų tualetai, sako muziejaus vadovė Alvyga Zmejevskienė.
 • REKOMENDACIJA: Atsižvelgdama į nestabilią saugumo padėtį dėl prasidėjusių Izraelio apšaudymų iš Gazos ruožo, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Izraelį ir Palestiną.
 • NOTARAI: Nuteistam Algirdui Paleckiui įsteigus asociaciją „Tarptautinis geros kaimynystės forumas“ Lietuvos notarų rūmai ragina griežtinti tvarką ir peržiūrėti spragų turinčią steigimo sistemą.
 • LIFOSA: Europos Sąjungos sankcijų Rusijai suvaržyta ir laikinojo administratoriaus prižiūrima Kėdainių fosforo trąšų gamykla „Lifosa“ veiklą atnaujins sekmadienį, o pirmadienį bus pradėta trąšų gamyba.
 • NUOSTOLIS: Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ valdomos Lietuvos naftos importo ir perdirbimo bendrovės „Orlen Lietuva“ grynasis nuostolis antrąjį ketvirtį siekė 209 mln. USD (rugpjūčio 5 d. kursu – 204,4 mln. Eur) ir buvo 17,1 karto didesnis nei pernai tuo pačiu metu, kai patirtas 12 mln. USD nuostolis.
 • DARBAS: Frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariai Seimo rudens sesijoje ketina teikti su darbuotojų poilsio ir darbo režimu susijusias Darbo kodekso pataisas - jomis planuojama reglamentuoti, kiek maksimaliai valandų galima būtų dirbti slenkančiu grafiku.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar nepilnamečiams turi būti leidžiama važinėti elektriniais paspirtukais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s