respublika.lt

Kaip A.Anušauskas ruošiasi ginti Lietuvą

Publikuota: 2023 balandžio 01 06:00:00, „Vakaro žinių" Elito naujienos
×
nuotr. 1 nuotr.
Arvydas Anušauskas. Eltos nuotr.

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas papasakojo, kam tinka kariuomenės parengtasis rezervas. Pasirodo, jis tinka tik papildomoms funkcijoms. Pats Anušauskas irgi yra parengtasis rezervas. Kokios tos papildomos funkcijos - neaišku, gal šaukštais mojuoti, o gal muses baidyti, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

 

Lietuva turi per 100 tūkst. parengtojo rezervo karių ir galbūt kai kas naiviai galvojo, kad visi jie karo atveju griebtų ginklus. Anušauskas šias iliuzijas išsklaidė. „Pasižiūrėkit į mane, aš ir esu parengtasis rezervas. Kaip tik dar neturiu 60 metų. Įsivaizduokit, kad tokių žmonių yra dešimtys tūkstančių, kurie turi tam tikrą karinį parengtumą, bet apmokymas paskutinis buvo prieš trisdešimt metų", - sakė ministras.

Pasak jo, parengtasis rezervas karo metu atliktų tik papildomas funkcijas. Žodis „parengtasis" čia skamba įdomiai. Kam jis parengtas, jei ne kariavimui, kokiose srityse tas parengimas praverstų? Na gerai, jei griovius kasti ar sandėlius saugoti - dar pusė bėdos. O gal tik mojuoti šaukštais (po pietų) arba vaikyti muses, kad netrukdytų miegoti? Mįslė. Kita vertus, gal ir gerai, kad kariuomenės pagrindas nėra dešimtys tūkstančių anušauskų, nieko gero iš to neišeitų.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
97
F

Dienos klausimas

Ar jau susiplanavote vasaros atostogas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Nuo liepos 1d. parduotuvėse nebeliks nemokamų plonų plastikinių maišelių. Ar turėsite nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +12 C

+2 +12 C

 

+7 +14 C

+11 +16 C

+14 +17 C

 

+15 +20 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s