respublika.lt

Parašai prieš Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą

Publikuota: 2023 rugsėjo 05 15:29:31, Respublika.lt inf.
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Stasio Žumbio nuotr.

Asociacija Lietuvos visuomenės taryba ir politinis judėjimas Visa Lietuva Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai pateikė reikalavimus, kad ši „nutrauktų neteisėtą veiką" - stabdytų mokymą mokyklose pagal Lietuvos Konstitucijai ir įstatymams prieštaraujančią mokslu nepagrįstą programą „Gyvenimo įgūdžių bendroji programa", mokant moksleivius lytinių santykių. Reikalavimą jau pasirašė per 6200 Lietuvos piliečių.

 

Manoma, kad tokiu būdu įžūliai ir naudojant neteisėtą prievartą prieš vaikus įgyvendinama Lietuvos homoseksualizacija.

Pasak signataro Zigmo Vaišvilos, dar prieš 10 metų buvo pateikti būsimos Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos programos „Gyvenimo įgūdžių bendroji programa" pavyzdžiai.

„2000-03-25 d. JAV Masačiusetso valstijoje švietimo departamento nurodymu įvyko konferencija „Mokyk", kurios vienas tikslų buvo išplėsti homoseksualaus sekso mokymą mokyklose. Konferencijos metu vyko įvairūs mokymai, kuriuos vedė profesionalūs mokytojai. Pavyzdžiui, vienas praktinis užsiėmimas vadinosi taip: „Ko tau nepasakoja apie „queer" seksą ir seksualumą per sveikatos pamokas: praktinis užsiėmimas 14-21 m. jaunimui". Sąvoka „queer" apima labai netradicinių seksualinių orientacijų žmones.

Šį užsiėmimą mokiniams vedė trys homoseksualūs mokytojai, o jo metu grafinių vaizdų pagalba mokiniai buvo mokomi homoseksualaus sekso technikos. Kaip pasakoja vieno mokinio motina, ten nuėjusi iš smalsumo, ji po to nemiegojo kelias paras..."

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
313
F

Dienos klausimas

Ar dalyvaujate savo miesto Kalėdinės eglės įžiebimo šventėse?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dažnai perkate alkoholinius gėrimus savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-9 0 C

-10 -4 C

-6 -1 C

-7 -4 C

-7 -1 C

-6 -2 C

0-6 m/s

0-4 m/s

0-6 m/s