respublika.lt

Pati didžiausia A.Armonaitės auka

Publikuota: 2023 kovo 31 06:00:00, „Vakaro žinių" Elito naujienos
×
nuotr. 1 nuotr.
Aušrinė Armonaitė. Arūno Bernacko koliažas

Niekas, na tikrai niekas nėra taip pasiaukojęs dėl valstybės, euroatlantinių partnerių ir viso demokratinio pasaulio, kaip ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. Ji skaudama širdimi iš telefono ištrynė „TikTok" programėlę. Tikėsimės, šis poelgis bus įvertintas bent medaliu, jei ne ordinu, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

 

 

Kinišką „TikTok" programėlę jau senokai vanoja JAV institucijos, pastaruoju metu neatsilieka ir lietuviškos. Sako: šnipinėja mus komunistai per tą programėlę. O Armonaitė kaip tyčia - didelė „TikTok" gerbėja. Iškilus konfliktui tarp pasaulinės demokratijos ir asmeninių interesų, ministrė visgi paaukojo pastaruosius. Ji ištrynė programėlę, paklausiusi Lietuvos ir JAV institucijų rekomendacijų. Politiko galima paklausti: o ką tu padarei vardan tos? Armonaitė dabar gali drąsiai atsakyti: tiktoką ištryniau.

Kai prezidentas kitą kartą sudarinės apdovanojamų asmenų sąrašą, ministrės pavardė jame turės būti pirmoji. Tiesa, Armonaitė dar viliasi, kad kokie JAV investuotojai nusipirks „TikTok" ir programėle vėl bus galima naudotis. Ne, Aušrine, nenusipirks, tad teks apsiriboti feisbuku bei instagramu. Geroji žinia - nelikus „TikTok" šiek tiek laiko bus galima skirti ir savo tiesioginėms pareigoms.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
137
F

Dienos klausimas

Ar jau susiplanavote vasaros atostogas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Nuo liepos 1d. parduotuvėse nebeliks nemokamų plonų plastikinių maišelių. Ar turėsite nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +12 C

+2 +12 C

 

+7 +14 C

+11 +16 C

+14 +17 C

 

+15 +20 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s