respublika.lt

T.V.Raskevičius pajuto tardytojo pašaukimą

Publikuota: 2023 gegužės 12 06:00:00, „Vakaro žinių" Elito naujienos
×
nuotr. 1 nuotr.
Arūno Cironkos koliažas

Seimūnas Tomas Vytautas Raskevičius yra susikūręs mielo ir pūkuoto vyruko įvaizdį, bet jo viduje slepiasi griežtas tardytojas. Raskevičius surengė kolegai tokią apklausą, kad ir gestapo ar KGB senbuviui gėdos nepadarytų.

 

Apklausą „laisvietis" surengė Seimo nariui Petrui Gražuliui, kuriam gresia apkalta. Gal niekas už Seimo sienų ir nebūtų apie tai sužinojęs, jei ne parlamentarė Agnė Širinskienė, įdėjusi stenogramą į feisbuką. Raskevičius apklausą pradėjo iš koto verčiančiu klausimu: „gerbiamas kolega, ar tikite stebuklais?". Rimtas ėjimas, ar ne?

Aišku, Gražulis tokiu klausimu labai stebėjosi. Po to vyko tikra kova - Raskevičius atkakliai klausė to paties, Gražulis atkakliai stebėjosi, o Raskevičius klausė dar atkakliau. Galų gale Gražuliui teko pripažinti, kad stebuklais tiki, nes ir Jėzus Kristus darė stebuklus. Panašu, kad Raskevičius tik to ir laukė.

„Tai Jėzus Kristus tą mygtuką ir paspaudė", - visus galus ant „i" sudėjo tardytojas „laisvietis". Gerai dar, kad Gražulis su visokiomis apklausomis yra ne kartą susidūręs ir rimto psichologinio smūgio galbūt nepajus. Koks kitas, susitikęs su tokiu tardytoju, greitai praskystų, pripažintų kaltę ir gal net paprašytų paskutinės cigaretės. Prieš sušaudymą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
115
F

Dienos klausimas

Ar palaikote sprendimą drausti kailinių žvėrelių fermas Lietuvoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kam labiausiai reikia kelti atlyginimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+16 +21 C

+12 +16 C

 

+7 +13 C

+15 +26 C

+14 +20 C

 

+16 +17 C

0-6 m/s

0-5 m/s

 

0-3 m/s