respublika.lt

Vaidotas KANIŠAUSKAS: Kosminį mandatą tapti Lietuvos prezidente I.Šimonytė jau turi. Ar žmonių palaikymas išgelbės G.Nausėdą?

(330)
Publikuota: 2024 gegužės 21 18:42:05, Vaidotas Kanišauskas, matematikos daktaras
×
nuotr. 2 nuotr.
Ingrida Šimonytė ir Gitanas Nausėda. Eltos nuotr.

Ar galima tiksli būsimojo 2024 m. Lietuvos prezidento prognozė? Dauguma mano, kad tai sunki prognozė, nes priklauso nuo daugelio faktorių. O aš pasakysiu, kad prognozė nėra sunki ir ji priklauso tik nuo trijų planetų (Plutono, Jupiterio ir Saulės) padėties pretendento gimimo momentu 12 val. dienos.

 

Ir kad pretendentas galėtų pretenduoti į prezidento postą, jo Plutonas arba Jupiteris turėtų kontaktuoti, t. y. sudaryti vieną iš aštrių (t. y. 0°, 45°, 90°, 135°, 180°) aspektų ±5 laipsnių tikslumu su prieš tai buvusio prezidento Saule, arba ši Saulė būtų tarp pretendento Plutono ir Jupiterio ir vienodu atstumu ±5 laipsnių tikslumu nutolusi nuo šių pretendento planetų. Tai būtina sąlyga, kad pretendentas taptų prezidentu.

Jei su tokiu planetiniu kontaktu pretendentas patenka į antrą turą ir jo konkurentas neturi tokios planetinės konfigūracijos, tada pretendentas tampa prezidentu. Tokį planetinį kontaktą, kai pretendento Plutonas arba Jupiteris aspektuoja buvusio prezidento Saulę pavadinau kosminiu valdžios perdavimo dėsniu. Kad toks dėsnis veikia prezidentų rinkimuose, nesunku įsitikinti praktiškai, juo labiau, kad įžymių žmonių gimimo datos yra internete laisvai prieinamos, o jo gimimo dienos 12 val. horoskopą galima padaryti akimirksniu, pvz. su ZET 8 kompiuterine programa.

Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininko Vytauto Landsbergio, gim. 1932-10-18 Kaune, gimimo horoskope Saulė (25° Svarstyklės). Po jo Lietuvos prezidentu (1993-1998 ) buvo Algirdas Brazauskas, kurio Plutonas (24° Vėžys) sudaro 90° aspektą 1° tikslumu su Vytauto Landsbergio Saule, dėl ko įsijungia kosminis valdžios perdavimo dėsnis, ir Algirdas Brazauskas tapo Lietuvos prezidentu. Po to Lietuvos prezidentu tampa Valdas Adamkus (1998-2003), kurio Jupiteris (18° Vandenis) sudaro 135° aspektą (3° paklaidos tikslumu) su Algirdo Brazausko Saule (30° Mergelė). Vėl suveikė valdžios perdavimo dėsnis. Ir t. t.

Galima paimti artimiausią prezidentą Gitaną Nausėdą (Lietuvos prezidentas nuo 2019 iki dabar), kurio Plutonas (12° Mergelė) sudarė 180° (1° paklaidos tikslumu) su buvusios prezidentės Dalios Grybauskaitės Saule (11° Žuvis). Dėl to suveikė valdžios perdavimo dėsnis, ir Gitanas Nausėda tapo Lietuvos prezidentu.

Tuo metu Ingrida Šimonytė, nors ir pateko į antrąjį turą, negalėjo tapti Lietuvos prezidente, nes nei jos Plutonas, nei Jupiteris neaspektavo Dalios Grybauskaitės Saulės, t. y. jai neįsijungė kosminis valdžios perdavimo dėsnis. Tačiau dabar, praėjus 5 metams, Ingridos Šimonytės Plutonas (9° Svarstyklės) daro 135° aspektą su dabartinio prezidento Gitano Nausėdos Saule (29° Jautis), 5° paklaidos ribose, ir jai įsijungia kosminis valdžios perdavimo dėsnis, leidžiantis jai tapti Lietuvos prezidente.

Ar Gitanas Nausėda turi šansų išlikti Lietuvos prezidentu 2024 m. prezidento rinkimuose? Šansų yra, nors jie ir ne tokie dideli, kaip dauguma žmonių mano. Viskas slepiasi tame dėsningume, kurį pastebėjo JAV politikai, kad žmonių mėgstamas prezidentas visada prezidento poste išbūna dvi kadencijas. Ar mūsų dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda yra žmonių mėgstamas ir populiarius?

Sakyčiau, kad jis yra labiau mėgstamas, negu nemėgstamas. Todėl jam išlikti prezidento poste per 2024 m. rinkimų antrąjį turą yra tam tikri, nors ir nelabai dideli šansai. Visa bėda prezidentui Gitanui Nausėdai, kad į prezidento rinkimų antrąjį turą išėjo Ingrida Šimonytė, įjungdama kosminį valdžios perdavimo dėsnį, kuris nė karto nesušlubavo ištyrus keturias dešimtis Šiaulių ir Vilniaus merų, Lietuvos ir JAV prezidentų rinkimų atvejus. Taigi, statistiškai tapti būsimu Lietuvos prezidentu Ingrida Šimonytė turi labai daug šansų, nesvarbu, ką dabar kalbėtų dauguma Lietuvos politikų.

Reziumuojant galima sakyti, kad dabar kosminį mandatą tapti Lietuvos prezidente 2024 m. prezidentų rinkimuose Ingrida Šimonytė jau turi. Ar nueinantį Lietuvos prezidentą Gitaną Nausėdą išgelbės žmonių palaikymas, ar šie žmonės atsilaikys prieš negailestingą kosminį valdžios perdavimo dėsnį?

Jei kas mano, kad čia minimos žmogaus gimimo metu esančios planetos - Saulė, Plutonas ir Jupiteris - neturi jokios įtakos prezidento rinkimuose, tai tegu pagalvoja, kaip valdžios perdavimo planetinė konfigūracija tarp buvusio vadovo Saulės ir būsimo vadovo Jupiterio ir Plutono nepriekaištingai suveikė mano ištirtuose 38 atvejuose, jei pagal geometrinę tikimybę kiekvienu atveju tokia geometrinė konfigūracija galėjo suveikti tik su tikimybe tarp 2/9 (tuo atveju yra Jupiterio ir Plutono sąjunga) ir 6/9 (tuo atveju tarp Jupiterio ir Plutono yra nemažiau nei 20°).

Tikimybine prasme kažkuriuo atveju valdžios perdavimo dėsnis turėjo ir nesuveikti, tačiau visais atvejais suveikė, kas reiškia, kad tas kosminis valdžios perdavimo dėsnis veikia determinuotai, t. y. su tikimybe 1, jei tyrimas su daugiau atvejų to nepaneigs.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
46
F
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (330)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar pasirašinėjate peticijas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokia oro temperatūra vasarą jums labiausiai komfortiška?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +17 C

+12 +20 C

+13 +20 C

+18 +22 C

+23 +27 C

+23 +27 C

0-4 m/s

0-4 m/s

0-3 m/s