respublika.lt

„Respublikos" naikinimas sėkmingai tęsiasi toliau.

Naujų prenumeratorių skaičius jau perkopė 450. Kartu mes jėga!

2022 kovo 09 16:03:00
Respublika.lt info

Pirmieji apie „Respublikos leidinių" išėmimą iš prekybos paskelbė užsienietiško kapitalo prekybos centrai „Iki" bei „Rimi". Vėliau spaudimo neatlaikė ir lietuviškas prekybos tinklas „Maxima". Šiandien nelygioje kovoje už žodžio laisvę krito ir „Norfa" bei mažųjų parduotuvių tinklas „Narvesen".

×
nuotr. 1 nuotr.
Stop kadras

 

Faktiškai leidinių pardavimai yra paralyžiuoti. Liko tik ištikimieji prenumeratoriai. Deja, tam kad iš jų išsilaikyti mums reikia dar bent penkių tūkstančių prenumeratų. Ko gero, misija neįmanoma: žinant kaip kyla kainos ir tuštėja žmonių piniginės, agituoti mus remti prenumeruojant neleidžia sąžinė. Be to, apsišaukėliams „cenzoriams" nieko nereiškia blokuoti ir spaudos pristatymą. Kas, beje, vyksta savaime, nes laikraščių išnešiojimas jau seniai prilygintas „paprastoms siuntoms", kurias galima pristatyti į pavakarę arba kas antrą dieną.

O „Respublikos" naikinimas tęsiasi toliau. Jau vyksta spaudimas nepirkti reklamos „Respublikoje" ir „Vakaro žiniose". Terorizuojami mūsų autoriai ir žurnalistai. Žūtbūt bandoma išjungti „Respublikos" portalą.

Neprarandantys sveiko proto piliečiai puikiai supranta, kad įsivėlusi klaida portalo antraštėje tebuvo tik formalus pretekstas, užčiaupiant bet kokį kritiškesnį žodį. Jokie atsiprašymai bei „putimai į vieną dūdą" su valdžia dabar nepadės. Tai puikiai įrodo, „Respublikos" leidinių atakavimas, nors jie jokios klaidos nepadarė ir jokios dezinformacijos netiražavo.

Buvome, esame ir būsime nepaperkami, nepriklausomi ir visada palaikysime skriaudžiamuosius!

P.S. Vienintelį Lietuvoje likusį nacionalinį dienraštį „Vakaro žinios" bei savaitraštį „Respublika" dar galima užsisakyti prenumeruokspauda.lt

O jei neatsilaikysime, pinigai prenumeratoriams bus grąžinti. (Labai prašome išsaugoti čekius.)

„Respublikos" žmonės

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F
  • SKURDAS: Daugiau nei trečdalis – 37 proc. Lietuvos žmonių mano, kad socialinės išmokos yra per mažos ir neapsaugo nuo skurdo, rodo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atlikta apklausa.
  • REITINGAI: Dalykiniuose universitetų ir kolegijų reitinguose atitinkamai pirmauja Vilniaus universitetas ir Vilniaus kolegija, rodo žurnalo „Reitingai“ paskelbti vertinimai.
  • ASAMBLĖJA: Pasibaigusioje 12-ojoje trišalės Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos parlamento narių asamblėjos sesijoje priimtoje deklaracijoje pažymima, kad vienintelis būdas po karo užtikrinti taiką, ilgalaikį stabilumą ir saugumą Ukrainoje ir NATO valstybėse narėse – suteikti Ukrainai narystę NATO.
  • GINKLAI: Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas pritarė jo vadovo Lauryno Kasčiūno siūlymui neleisti rusams ir baltarusiams Lietuvoje turėti ginklą.
  • FRAKCIJA: Mykolo Majausko likimas Seimo konservatorių gretose bus sprendžiamas ketvirtadienį, sako Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.
  • TURTAS: Už Vidmanto Kučinsko anksčiau kontroliuotos bankrutuojančios Marijampolės trąšų įmonės „Arvi fertis“ turtą Marijampolėje prašoma 10 mln. eurų, skelbia tinklalapis e.varžytynės.
  • ODONTOLOGIJA: Į Klaipėdos teisėsaugos akiratį pakliuvo odontologinėmis prekėmis prekiaujanti įmonė ir iš jos prekes pirkusios 6 bendrovės bei 2 fiziniai asmenys, teikę odontologines paslaugas.
  • KAINODARA: „Ignitis“ vienašališkai pakeitus nefiksuotos kainos planą ir vietoje jo klientams pasiūlius pasirašyti fiksuotą trejų metų sutartį, Seimo liberalai aiškinsis, kodėl bendrovė priima sprendimus už savo klientus, nors šie yra pasirinkę sau optimalią kainodarą.
  • KANDIDATĖ: Seimui į Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas pateikta Agnės Tikniūtės kandidatūra - ji šiuo metu dirba Lietuvos apeliaciniame teisme.
  • KANAPĖS: Seimas nusiteikęs išplėsti pluoštinių kanapių auginimą Lietuvoje leidžiant sodinti daugiau šių augalų veislių, o taip pat palengvinti jų gaminių tiekimą rinkai.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar dešimtokai turėtų likti gimnazijoje, jei neišlaiko pasiekimų patikrinimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +3 C

-3 +3 C

 

-15 -5 C

-4 +2 C

-7 +1 C

 

-11 -5 C

0-8 m/s

0-8 m/s

 

0-5 m/s