Trumpai sakant - Ne. Civilinio proceso kodekso 179 straipsnio 3 dalis sako: Teismas gali naudoti duomenis iš teismų informacinės sistemos, taip pat iš kitų informacinių sistemų ir registrų.
Jis keistinas vietoje : iš „gali " į „privalo", nes tai būtų impulsas mokytis naudoti ir vykdyti teisingumą. Bet jei pati ministrė tik trijų kursų.
Namuose 13 laipsnių, tačiau vis laukiame , kada bus lauke tris dienas žemiau plius 8. Pasikankinkite dar tas tris diena tautiečiai: sako tas bukas ir sovietinis įstatymas. Ar sunku pažiūrėti į pvz. Acuwether.com orų prognozės duomenų bazę ir įjungti šildymą tų trijų nelemtų dienų išvakarėse? Jei domina žmogus, o ne bukos sovietinės tvarkos, veiksmas turi būti preventyvus (prejudicinis), kad žmogus nešaltų.
Teisme pateikus įrodymą iš šio puslapio, kuriame matyti tik tarptautiniai dienų pavadinimai ir skaičiai, kurie nurodo dienos skaičių ir oro temperatūrą, teisėjai paprašė vertimo į lietuvių kalbą. Beja, mes naudojame arabiškus skaičius, gal teisėjų atlyginimus iš arabų kalbos išversi į kazachiškus skaičius?
Bet dar baisiau, kad per 50 visų instancijų teisėjų savo priimtose per 10 nutarčių, nesinaudojo ir kita duomenų baze - higienos normų, kuri sako , kad bute negali būti žemiau +20-22. Ar teismų teisėjams įstatymai negalioja?
Akivaizdu, kad kai kurie teisėjai stokoja tokio išsilavinimo, o turime per 40 universitetų. Apie tai kalbu dar tik per 12 metų.
Ir tai dar ne viskas...Čia aprašytas tik sovietinio sprendimo modernizavimas, bet ne naujovė.
O prieš 12 metų aprašyta naujovė, ta, kad reikia matuoti žmonių, gyvenančių šiaurinės ir rytinės namo pusės butuose, (kur oro temperatūra yra žemiausia) temperatūrą, jei tikrai jums rūpi žmonių gerovė ir sveikata.
Ar fizikine prasme gali būti bute +22, jei lauke +15? Akivaizdu, kad ne!
Štai čia prasideda pats politinis įdomumas: nepilotuojamas balionas, kažkaip iš SEB atnešė į Daukanto aikštę patarėją, o štai Gerovė, kuri gal ir buvo nešama, kažkur apie Uralą tebeskraido.
Turėjome ir KGB vadybininkę, kuri atskyrė gamybą nuo prekybos dujose, elektroje, šilumoje, kas iššaukė sukčiavimą ir tarpusavio karus, nuo ko kenčia vartotojas. Grąžinti buvusią tvarką privalu.
Visame pasaulyje stengiamasi visas paslaugas (whosale of...) koncentruoti vienose rankose, kad klientas gautų maksimalią naudą, o tiekėjas turėtų kur laviruoti kainų formavime.
Kapitalistiniame pasaulyje viskas turi būti skaidru ir paprasta, ne kaip sovietų laikais buvo slepiama nuo žmonių. Dabar tuo keliu ir nuėjome.
Ar kas nors trukdo kainas pakelti, esant reikalui, nieko neslepiant?
Konkrečiai apie šildymo ir šildymo sistemų priežiūros atskyrimą.
Šis grybauskinis sprendimas tiesiog sukiršino šilumos energijos tiekėjus (miestų energijos tiekimo bendroves) su šilumos sistemų priežiūros bendrovėmis (būstų priežiūros bendroves).
Pirmoji teigia, kad už šildymą atsako iki daugiabučio namo įvado, o kita - nuo jo.
Tik va, koks name yra dar šilumos tiekėjas, kuris teikia šilumos energiją nuo įvado? O gi jokio! Plokščios tvarkos ir įstatymai, kaip V.Aleknos diskas!
Pakeisti jų nesugeba dešimtmečiais, nes čia ne šaškių sportas...Tikrai jų nenoriu matyti ateinančiame Seime!
Dar įdomu tai, kad tuos įstatymus aklai vykdo teismų teisėjai - santechnikai, nors akivaizdžiai tie įstatymai neteisingi. Kodėl taip juos vadinu, o gi dėl to, kad šios srities ekspertų nekviečia, nes taupo lėšas. Taupyti teisingumo įvykdymui, o be saiko leisti karybai, tiesiog nedovanotina! Tai rodo ir rinkėjai. W partija - tampa politiniais lavonais.
Tokios pat nuomonės policininkai, prokurorai ir kiti „aviliniai" rašytojai.
Gerai, kad nors gydytojai vamzdžių (gyslų) ir kraujo ligų, tarp poliklinikų ir ligoninių nepadalino!
Žmogus, kaip ir daugiabutis, yra vientisas organizmas!