respublika.lt

Astrologinė prognozė savaitei (Rugsėjo 18–24 dienoms)

(1)
Publikuota: 2023 rugsėjo 18 10:05:00, Sidonija Kulikauskienė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Astrologinė prognozė rugsėjo 18–24 dienoms.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje labai svarbu rimtai susikaupti, ypač tvarkant finansinius formalumus. Jeigu manote, kad pavyks lengvai išgarsėti ar praturtėti, tai iš tokių svajonių gausis tik muilo burbulas. Pasisaugokite sukčių. Savaitės antroje pusėje mintys suksis apie esmines permainas asmeniniuose santykiuose, karjeroje. Jeigu gausite pasiūlymą įsidarbinti, leistis į komandiruotę, stažuotę, megzti bendradarbiavimą, tai ilgai nedvejokite. Savaitgalį galite nerti į kažkokią veiklą arba sudalyvauti viešame renginyje.

JAUTIS

Savaitės pradžioje bus gausu susitikimų, pokalbių, o galbūt ir malonių ar nemalonių staigmenų. Regis, nuotaiką skaidrins partnerystės, meilės reikalai arba neblogi kūrybiniai, projektiniai pasiekimai. Kita vertus, dėl azartiškų pagundų, vaikų ar pinigų tikėtini nemenki rūpesčiai. Palanku konsultuotis su specialistais. Galbūt tai padės kai ką pataisyti, įvertinti išlaidas ar sąmatas. Savaitgalis žada didesnį laisvės pojūtį. Norėsis kur nors toliau išvykti ar ką nors neįprasta nuveikti, prisikaupti nekasdieniškų patirčių.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje ypač aktualūs gali būti sveikatos klausimai. Regis, ieškosite informacijos apie pageidaujamus tyrimus, gydymą, reabilitaciją ar profilaktiką. Jeigu laukiate atsakymo dėl darbo, jis nebūtinai nudžiugins. O jei įsipareigojote kam nors tarpininkauti, atstovauti, gali būti sunku pasiekti norimą rezultatą. Tik drauge su kitais jums pavyks nemažai nuveikti. Visgi, jausite konkurencinę kovą arba nesaugumą dėl santykių problemų. Savaitgalį gali išryškėti išlaidumo, avantiūros padariniai.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje netikėtumų gali kilti kelionėje arba jų pateiks draugai, gerbėjai ar vaikai. Pernelyg nepirškite savo požiūrio aplinkiniams, neatviraukite. Atsargiai kelyje. Regis, labiausiai galėsite pasikliauti partneriu ir jums palankiomis stipriomis asmenybėmis. Tačiau iš kolegų, klientų tarpo atsiras tokių, kurie nesibodės gadinti jums nervų. Gali kilti ūpas keisti įvaizdį, sportuoti, laikytis dietos, įsigyti gyvūną ar įgyvendinti kitokį pokytį. Savaitgalis nenuvils, jei gebėsite susitarti dėl šeiminių pareigų, laisvalaikio.  

LIŪTAS

Šią savaitę nelengva bus suderinti darbo ir kitus reikalus. Galbūt tam tikra prasme pasijusite išnaudojami. Žmonės, kurių palaikymo tikitės, gali jumis manipuliuoti. Kita vertus, jūsų pretenzijos į lengvą naudą, modernią aplinką gali būti kiek nerealios. Atkreipkite dėmesį į šeimos narių, vaikų emocinę būklę. Jeigu viskas gerai, parūps sportas, pramogos, pasimatymai. Savaitgalį galite nemažai nuveikti ūkyje, buityje bei dėl savo ar ne savo įvaizdžio. Galbūt pavyks namuose įvesti nepriekaištingą tvarką.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje galite sėkmingai tvarkyti dokumentus, publikuoti straipsnius, imti bei teikti interviu. Kai kurias problemas įveikti bus lengviau, jeigu atnaujinsite svarbius santykius ir gebėsite suderinti interesus. Visgi, itin saugokitės sukčių. Nederėtų skleisti gandų bei naiviai pasitikėti kitais. Nuo savaitės vidurio ramybės neduos kai kurie opūs verslo, nuosavybės klausimai, artimo žmogaus sunegalavimas ar kt. Kita vertus, darysite stiprų įspūdį tiems, kurie jus vertina. Galite pasireikšti sporto, kūrybos srityse.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia bus kupina piniginių, turtinių rūpesčių. Regis, peržiūrėjimo ar naujų apskaičiavimų reikalaus finansiniai reikalai, komercinės sutartys. Būkite atsargūs, kad vėliau netektų gailėtis dėl savo nežinojimo ar neapdairumo. Labiau rūpinkitės sveikata.

Savaitės antroje pusėje tiktų sudaryti sutartis, derėtis, reklamuoti. Tikėtinos trumpos kelionės, įvairūs kontaktai. Savaitgalį geriausia būtų praleisti ramiai ir gana įprastai. Daugiau dėmesio skirkite šeimos nariams. Nesiveržkite į viešumą, nepolitikuokite.

SKORPIONAS         

Savaitės pradžioje racionaliai planuokite savo veiksmus ir nepasitikėkite akla sėkme, venkite neaiškių avantiūrų. Atidžiau įsiklausykite į vaikų užuominas. Galite pakliūti į situaciją, kurioje turėsite ginti savo ar artimųjų interesus, teises arba konkuruoti. Nuo savaitės vidurio seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Galite susitarti dėl jums svarbių prekių, informacijos ar tarpininkavimo. Savaitgalį užsiimkite tuo, kam ilgai negalėjote rasti laiko, nors ir norėjosi. Regis, sužinosite įdomių naujienų.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje situacija bus neprognozuojama, paini, nelabai seksis susikaupti darbui, laikytis numatytos darbotvarkės ir taisyklių. Gali apvilti žmonės, su kuriais dėl kažko svarbaus susitarėte. Jums gali tekti aiškintis dėl paskleistų gandų, iškraipytos informacijos ar pan. Labai svarbu neprarasti savitvardos ir optimizmo. Visgi, savaitės antroje pusėje pasiekti rezultatai turėtų nudžiuginti ir tapti paskata aktyviai veiklai.

Savaitgalį mielai tvarkysitės savo ūkyje, jei tik turėsite laiko. Tai veiks atpalaiduojamai.

 OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje gana vikriai ir sėkmingai suksitės tose srityse, kuriose reikia daug bendrauti, derinti interesus, organizuoti, informuoti, aiškinti įstatymus, mokyti ar pan. Net galva gali apsisukti nuo įvairios informacijos, reklamos, prieštaringų pasisakymų bei kontaktų gausos. Tikrinkite faktus, neskleiskite gandų. Nuo savaitės vidurio jau pasijusite išsisėmę, pasiilgę tylos, vienumos. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite. Savaitgalį gali atsirasti nenumatytų išlaidų namų ar verslo reikmėms.

 VANDENIS

Šios savaitės pradžia gana prieštaringa. Kažkokie įvykiai gali užklupti jus nepasiruošusius. Jeigu naudojotės savo padėtimi siekdami tam tikrų tikslų, tai gali iškilti į viešumą. Nuo savaitės vidurio jūsų dėmesys pradės krypti į draugus, bendraminčius, jausite jų palaikymą. Domėsitės vykstančiais renginiais, dalyvausite susibūrimuose ar pan. Savaitgalio eksperimentais patys sau galite padaryti neįprastą atradimą. Regis, jus praturtins meditacijos, filosofiniai apmąstymai, kūrybinė veikla. Saugokite sveikatą.

 ŽUVYS

Savaitės pradžioje jūsų mintys suksis apie mokslo reikalus, keliones, asmeninius santykius, susitikimus ar pan. Gana lengvai pasiduosite tų asmenų įtakai, kurių ideologija jums atrodo priimtina, nors yra nelogiška ar nemorali. Arba patys mėginsite rasti lengvatikių, manipuliuoti jais. Viena aišku – melu, intrigomis, sukčiavimais nieko gero nepasieksite. Regis, sulauksite priekabios analizės, pastabų dėl darbo ar santykių. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę. Savaitgalį bus smagu susitikti su draugais.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Dienos klausimas

Ar prieš pirkdami maisto prekes pasilyginate kainas, ieškodami, kur nusipirkti prekę pigiau?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip praleidžiate savo atostogas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+15 +20 C

+13 +20 C

+13 +21 C

+18 +25 C

+20 +28 C

+22 +28 C

0-4 m/s

0-5 m/s

0-4 m/s