respublika.lt

Astrologinė prognozė savaitei (sausio 2–8 dienoms)

(0)
Publikuota: 2023 sausio 01 17:25:50, Sidonija Kulikauskienė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Astrologinė prognozė savaitei, sausio 2-8 dienoms.

 


AVINAS

Savaitės pradžioje pravartu tvarkyti komercinius, tiekimo, nuosavybės, reklamos, informacinius reikalus. Turbūt pavyks susitarti dėl naujo užsakymo, su nuolaida įsigyti norimą prekę. Svarbu, kad godumas neviršytų padorumo. Tikėtinas kontaktas su žiniasklaidos atstovu ar seniai matytu asmeniu. Artėjant savaitgaliui nesinorės niekur eiti iš jaukių namų. Pravartu pasitarti su namiškiais, jei norite ką nors pirkti iš brangesnių prekių. Saugokite tuos, kuriuos mylite, atsakingai prižiūrėkite vaikus.

JAUTIS

Savaitės pradžioje galimi apčiuopiami rezultatai iš prekybos, paslaugų teikimo. Sėkmingai turėtų išsispręsti aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo klausimas. Galbūt susitarsite dėl naudingos sutarties, dominančios prekės arba kelionės, stažuotės. Nuo ketvirtadienio itin domėsitės aplinkinių žmonių gyvenimu, žiniasklaidos naujienomis. Jums gali pasitarnauti informacija, išgirsta kaip reklama ar paskalos. Galbūt pirksite ar taisysite transporto priemonę, kompiuterinę įrangą.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti vengdami viešumo, jei norite, kad jie pasiteisintų ir būtų naudingi. Nuotaika bus nepastovi, nors sėkmės bei dėmesio nestokosite. Geriausias pasirinkimas būtų vidinė ramybė, jauki aplinka. Saugokitės traumų, konfliktinių situacijų. Antroje savaitės pusėje gali būti aktualu dorotis su techniniais rūpesčiais, gerinti buities sąlygas, įsigyti norimą daiktą. Galite patekti į keblią situaciją dėl žodžių ir veiksmų neatitikimo. Neskubėkite žadėti.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite išsiaiškinti ne vieną jus dominantį dalyką. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė. Bendri projektai teikia vilčių. Regis, kils slaptų svajonių, pagundų. Kita vertus, neramins sveikata arba verslo situacija, norėsis ramybės, atsipalaidavimo. Pravartu pagalvoti apie kai kuriuos pokyčius, ypač apie žalingų įpročių atsisakymą. Reikšis stiprios nuojautos, meniniai gebėjimai. Savaitės pabaigoje gerai nuteiks draugiški pokalbiai. Tik nepasiduokite pavydui, godumui. Remkitės išmintimi.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje daug ką domins jūsų profesinė kompetencija, gyvenimo patirtys, santykiai. Regis, bus įvairių susitikimų, diskusijų, viliojamų pasiūlymų. Jūsų akiratyje gali atsirasti naujas svarbus asmuo arba projektas. Regis, reikiamos pagalbos sulauksite ir iš pažįstamų, ir iš nepažįstamų. Būtų gerai, kad nuo penktadienio jums niekas netrukdytų darbuotis vienumoje arba skirti laiko kūno ir sielos poreikiams, kūrybai. Jei tik galite, atsiribokite nuo aktyvios veiklos, šurmulio, rizikų sveikatai. Įveikite puikybę, pavydą.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje galite sulaukti šiokių tokių naujovių, susijusių su gyvenimo būdu, veikla, augintiniais ar vaikais. Galbūt viešai dalinsitės naujai įgytų žinių, kelionių arba kitais svarbiais įspūdžiais. Saugokitės traumų, konfliktų. Galite sulaukti sėkmės tose srityse, kuriose daug lemia kompetencija ir įtakingi ryšiai. Rimtai pasistengę, galite gauti norimą projektą ar pripažinimą. Savaitės pabaigoje draugystės santykiai, regis, patirs tam tikrą išbandymą. Venkite reikalų su abejotinais veikėjais, nesivelkite į nelegalius sandėrius.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje teks vykdyti finansinius ir kitus įsipareigojimus. Regis, kalbos dažnai suksis apie mokslo ir sporto klausimus, studijas, stažuotes, konferencijas, keliones, varžybas, globalią situaciją ir pan. Profesinėje veikloje labiausiai bus vertinama kompetencija, iniciatyva. Privalėsite rimtai padirbėti ir nevengti atsakomybės. Savaitės pabaiga žada ir šilto, ir šalto. Bus džiugių akimirkų, bet ne mažiau tikėtini nemalonūs pokalbiai, incidentai. Reikia saugotis avarinių situacijų ir netikrų draugų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje būsite psichologiškai įžvalgūs, dalykiški, viską įvertinantys. Gautus pasiūlymus bus verta priimti, jeigu tam neprieštaraus partneriai, rėmėjai. Gali išsispręsti teisinis, finansinis klausimas, galbūt patys imsitės jį rimčiau gvildenti. Jausite neabejingų asmenų dėmesį. Galite turėti reikalų su oficialių įstaigų veikėjais, pareigūnais, kreditoriais. Savaitės pabaigoje itin domėsitės geopolitika, kelionių pasiūlymais, mokymų kursais, parodomis ir kt. Noriai bendrausite su užsieniečiais. Galbūt kur nors išvyksite.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje itin aktualūs šalia darbo pareigų gali būti įvaizdžio, sveikatos pasitikrinimo ar gydymosi klausimai. Saugokitės traumų. Jei turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis. Regis, pavyks susitarti dėl aktualių dalykų su partneriais, oponentais. Bet kuriuo atveju, nepralošite apie tai užsiminę. Kartu pagerės svarbūs santykiai. Savaitės pabaigoje tikėtinos neapgalvotos išlaidos ir replikos. Kai kurie vieši pasisakymai gali jums arba kitiems pakenkti. Venkite rizikos kelyje.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje turėsite galimybių pasinaudoti žavesiu, patirtimi ir daryti įtaką kitiems. Regis, kils ūpas realizuoti save per protą, kūrybą ar sportą. Bet kokios rimtos pastangos duos neblogų rezultatų. Galbūt sudarysite ilgalaikę sutartį, susitarsite dėl įsidarbinimo, tarpininkavimo, finansavimo, techninės paslaugos, sveikatos tyrimo ar kt. Seksis ir kūrybinis darbas, veiklos su vaikais. Savaitgalį kai kas džiugins, bet bus ir negatyvių potyrių, nuostolių. Pravartu tvarkytis buityje, išmesti nereikalingą šlamštą.

VANDENIS

Šią savaitę svarbu nebegalvoti apie senas nuoskaudas. Vertinkite tai, ką turite, ir optimistiškai planuokite ateitį. Regis, šiek tiek pajudės reikalai, susiję su reklama, pedagogika, kūrybine veikla ar kt. Seksis vilioti patinkantį asmenį, bendrauti su augančia karta. Galite sulaukti dominančios informacijos, susijusios su darbo paieškomis arba sveikatos situacija, ekologija, labdaringais projektais, socialinėmis paslaugomis. Savaitgalį tam tikra prasme teks įveikti save, nugalėti įpročius, įvertinti nelengvą santykių situaciją.

ŽUVYS

Savaitės pradžia tinkama veiklai, susijusiai su aptarnavimu, reklama, žiniasklaida, ryšiais, mokslu, prekyba. Kuo apdairiau elkitės su savais ir svetimais dokumentais. Nenusivilsite ir tuo atveju, jeigu savo energiją eikvosite dėl šeimos, namų. Gali spręstis nuosavybės klausimas. Intriguojamo pasiūlymo laisvalaikio praleidimui galite sulaukti iš dominančio asmens. Savaitės pabaigoje norėsis atsipalaiduoti ir pramogauti. Visgi neišvengsite minčių apie sveikatos problemas, nebaigtus darbus, pareigas.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F

Dienos klausimas

Ar laikote save pilietišku žmogumi?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+15 +22 C

+15 +23 C

+14 +19 C

+25 +29 C

+18 +29 C

+21 +26 C

0-6 m/s

0-9 m/s

0-4 m/s