respublika.lt

Ką žada žvaigždės antradieniui? (Gegužės 30 d.)

(0)
Publikuota: 2023 gegužės 29 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė gegužės 30-ajai, antradieniui.

 


AVINAS. Ši diena tinkama susitarimams dėl tarpininkavimo, partnerystės, bendradarbiavimo, teisinės konsultacijos ar pan. Regis, nesunkiai rasite sąjungininkų, o oponentai ir konkurentai nedemonstruos priešiškumo.

JAUTIS. Šiandien būsite pedantiški, pastabūs detalėms. Išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Jeigu mėginsite įsidarbinti, turėtų pasisekti. Regis, jūsų kruopštumas, darbštumas bus gerai įvertintas.

DVYNIAI. Palanku užsiimti kūrybiniais projektais, šou verslu. Jei tai nėra aktualu, galbūt savo rezultatais, pasiekimais, išryškėjusiais gabumais jus nustebins vaikai ar mylimas žmogus.

VĖŽYS. Jeigu nepuoselėjate nerealių troškimų, šiandien nusivylimo nepatirsite. Gali pavykti sumanymas, susijęs su nekilnojamuoju turtu, apdaila, praktiniais šeiminiais reikalais.

LIŪTAS. Aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama, pervežimais. Galbūt sulauksite žinučių apie giminaičių ar draugų planus. Siekite konkretumo, jei teks derėtis, sudarinėti sutartis, informuoti.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę analizuoti savo ir kitų elgesio motyvus bei siekti stabilumo. Gali būti, kad gausite naudingą patarimą ar piniginę išmoką. Stenkitės laiku sutvarkyti nuosavybės dokumentus.

SVARSTYKLĖS. Šiandien vilios nepatirti potyriai, naujovės. Galite aptarti svarbius reikalus, išgirsti pasiūlymų. Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga padaryti kuo greičiau.

SKORPIONAS. Filosofinis požiūris padės jums susitaikyti su permaina, jei tokią patyrėte. Galite suvokti tai, ko anksčiau nesugebėjote sau paaiškinti. Regis, intuicija padės atskirti grūdus nuo pelų.

ŠAULYS. Būsite nusiteikę ieškoti bendraminčių, diskutuoti, politikuoti. Situacija atrodys palanki, jausitės išgirsti, įvertinti. Visgi pernelyg nepasikliaukite šiuo įspūdžiu.

OŽIARAGIS. Ši diena gali suteikti peno apmąstymams, ypač jei galvojate apie karjeros perspektyvas, verslo partnerystę. Regis, pajusite, kad atsiranda daugiau bendraminčių.

VANDENIS. Galite gauti lauktą žinią iš toli arba tiesiog labai domėsitės mokslo, kultūros, politikos, kelionių, užsienio reikalų klausimais. Tikėtinas reikšmingas pokalbis, interviu arba egzaminas.

ŽUVYS. Gali būti, kad turėsite išlaidų ar imsitės reikalų, susijusių mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu. Regis, aktualų reikalą atliksite sėkmingai. Jeigu ieškote darbo ar rėmėjų, galite gauti pranešimą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
5
F

Dienos klausimas

Ką darytumėte, jei Lietuvą pultų agresoriai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +24 C

+16 +23 C

+14 +23 C

+26 +30 C

+19 +29 C

+24 +26 C

0-5 m/s

0-7 m/s

0-4 m/s