respublika.lt

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Gruodžio 1 d.)

2022 lapkričio 30 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė gruodžio 1-ajai, ketvirtadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 


AVINAS. Galimos nelinksmos nuotaikos, išgyvenimai, susiję su artimaisiais arba su sveikata. Situacija atrodys neaiški, kupina bauginamų šešėlių. Saugokitės avarijų ir infekcijų. Derėtų labiau pasitikėti savimi ir vengti savęs gailėti. Imkite save į rankas.

JAUTIS. Tikriausiai pastebėsite, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, yra nelengvai įgyvendinama. Galbūt dėl to, kad asmuo, žadėjęs paramą ar tarpininkavimą, ims išsisukinėti. Kita vertus, turėtų sektis kūrybinė veikla.

DVYNIAI. Regis, neišvengsite įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Nepersistenkite dirbdami ir bendraudami, neeikvokite tuščiai energijos, jei matote, kad jūsų nevertina, negirdi. Tačiau jei kažko imatės, atlikite sąžiningai, nepriekaištingai.

VĖŽYS. Šiandien dėl kažko bus labai lengva apsigauti, susikompromituoti. Net jei labai stengsitės viską daryti tinkamai, smulkių nesklandumų pasitaikys. Svarbu objektyviai ir kartu tolerantiškai vertinti kitų žmonių poelgius, tiesas.

LIŪTAS. Finansinių bėdų neįveiksite, jeigu neatsakingai plauksite pasroviui arba griebsite daugiau, nei nusipelnėte. Stenkitės atiduoti ir atsiimti skolas. Išmeskite nereikalingus daiktus, jei nebegalite jų panaudoti. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

MERGELĖ. Nelabai seksis tvarkyti su verslu, visuomenine ar politine veikla susijusius reikalus. Galite susidurti su priešiškumu, manipuliavimu, provokavimu. Galbūt patirsite žalą. Svarbu išlikti sąžiningiems ir nesileisti į aferas.

SVARSTYKLĖS. Su ūpu dirbti ir gerai jaustis jums gali sutrukdyti nemaloni informacija, nesėkmingas studijų atsiskaitymas ar interviu, nekokie medicininiai rodikliai, incidentas kelyje ar pan. Iš seno gerbėjo galite gauti naudingą patarimą.

SKORPIONAS. Regis, būsite viliojami finansine rizika arba malonumais, kurie nemažai kainuoja. Gali būti priminti kažkokie jūsų pažadai. Darbų ir pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, augintinių.

ŠAULYS. Šiandien jūsų nuotaikų kaita daug ką stebins. Galimos įvairios pretenzijos. Galbūt neįvyks numatytas susitikimas arba kils nemalonus ginčas, pavydo scena. Pasisaugokite traumų, ugnies, dujų, nesukelkite avarijų.

OŽIARAGIS. Galite išgirsti žinią, kuri atskleis tam tikras paslaptis, išsklaidys gandus. Kita vertus, netikėtas nesusipratimas gali išmušti jus iš pusiausvyros, pakirsti pasitikėjimą artimu žmogumi, jūsų santykiais. Kontroliuokite savo elgesį ir žodžius.

VANDENIS. Šią dieną geriausia būtų praleisti ramiai, vengiant avantiūrų ir bereikalingų išlaidų. Labai lengva nusipirkti nekokybišką prekę, patirti nuostolį. Būkite dėmesingi vaikams, saugokite juos nuo pavojingų pagundų.

ŽUVYS. Kažkas jums kels didelį nerimą, vers abejoti vienu ar kitu pasirinkimu, gautais pažadais. Nepervarkite dirbdami bei nekritikuokite kolegų netgi už akių. Saugokitės vagysčių, traumų, ugnies, dujų.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F
  • DIPLOMATIJA: Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako nematantis prasmės Europos Sąjungos valstybėms narėms turėti Rusijos ambasadorius savo šalyse.
  • PAGALBA: 2022 metais Bendrajame pagalbos centre buvo atsakyta į 2 051 749 pagalbos skambučius, užregistruoti ir pagalbos tarnyboms perduoti 1 231 876 pranešimai apie pagalbos poreikį.
  • TERMINALAS: Antradienį oficialios ceremonijos metu paskelbta apie Vilniaus oro uosto naujojo išvykimo terminalo statybų pradžią.
  • PROFESIJA: Trečiadienį, vasario 1 d., prasideda 2023 m. pagrindinio priėmimo į profesinio mokymo įstaigas žiemos etapas.
  • NENORI: Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad pirmoji rangovo, galinčio profesionaliai užtikrinti sugadintų koncertinų ir fizinio barjero taisymą, atranka nebuvo sėkminga - nebuvo norinčių pasirašyti sutartį siūlomomis sąlygomis.
  • UŽGNIAUŠ: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen skeptiškai vertina Seimo opozicijos siūlymą steigti laikinąją tyrimo komisiją, siekiant aiškinti, ar eksparlamentarui Kristijonui Bartoševičiui galėjo būti nutekinta informacija apie jo atžvilgiu prokuratūros vykdomą tyrimą, nes esą „visi klausimai jau yra atsakyti“.
  • NESUTARIA: Sartų žirgų lenktynės greičiausiai nevyks ir šiemet - ne tik dėl to, kad dėl šiltų orų nepavyksta išlieti ledo tako Sartų hipodrome, bet ir todėl, kad Žemės ūkio ministerija šimtametę tradiciją nori perleisti Zarasų savivaldybei, kuri sako, kad būtų nepajėgi finansiškai.
  • PENSIJA: Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė tvirtina, kad šiuo metu šalyje esanti pensijų fondų sistema yra „katastrofiškai neteisinga“.
  • SKUNDAS: Aštuonios iš 39-ių nekilnojamojo turto bendrovių, pernai gruodį nubaustų už draudžiamą susitarimą, teismui apskundė Konkurencijos tarybos pernai gruodį joms skirtas baudas.
  • LAIVYBA: Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, praneša, kad nuo 12 val. laivyba Klaipėdos uoste atnaujinta.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar žiūrite filmus, klausote muzikos nemokamai, net ir žinodami, jog nėra autoriaus leidimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +4 C

-1 +4 C

 

-3 +3 C

-1 +3 C

0 +3 C

 

-2 +1 C

0-7 m/s

0-9 m/s

 

0-6 m/s