respublika.lt

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Gruodžio 8 d.)

2022 gruodžio 07 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė gruodžio 8-ajai, ketvirtadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 


AVINAS. Šiandien teks daug bendrauti žodžiu ir raštu, telefonu bei internetu. Regis, teks skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis, ką nors reklamuoti arba dėl ko nors aiškintis. Labiau kontroliuokite savo kalbą. Saugokitės avarinių situacijų.

JAUTIS. Šiandien daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, detalėms, nes atidumas, racionalumas gali padėti išvengti nuostolio. Regis, gims naujų kūrybinių idėjų, kurias netrukus galėsite realizuoti.

DVYNIAI. Pasistenkite būti susikaupę ir kantrūs, nesivadovaukite agresyviais impulsais ir emocijomis, nes pakenksite savo įvaizdžiui. Verčiau atkreipkite didesnį dėmesį į savo nuojautas bei kitų užuominas, užkulisines kalbas. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS. Domėsitės geopolitine situacija, mokslo naujovėmis, taip pat įvairiais gandais, paskalomis. Nereikia vengti bendrauti, tačiau venkite abejotinos moralės asmenų, manipuliatorių. Pernelyg neatviraukite.

LIŪTAS. Tikėtini reikalai, susiję su bendraminčiais, visuomene. Galite sutikti žmogų, kuris anksčiau yra jus nuvylęs. Jeigu tas asmuo vėl kažko prašys ar siūlys, jums derėtų sau aiškiai atsakyti į kai kuriuos klausimus, apsidrausti nuo apgaulių, galimo nuostolio.

MERGELĖ. Šiandien aplinkui galite justi pulsuojant negatyvią energiją. Kai kurie žmonės atrodys agresyvūs, kai kurie - veidmainiški. Nederėtų „kabinti etikečių", tačiau atsargumas nepakenks.

SVARSTYKLĖS. Šiandien labai svarbu diplomatiškai elgtis, ypač jei tektų atsidurti tarpininkų vaidmenyje. Jūs galite tiek pagerinti, tiek pabloginti situaciją. Elkitės išmintingai.

SKORPIONAS. Numatyti organizaciniai, teisiniai, o ypač finansiniai klausimai spręsis nelengvai, tačiau įmanomi šiokie tokie susitarimai. Tikriausiai atsiras nenumatytų išlaidų.

ŠAULYS. Jus gali pradėti varginti dvigubas žaidimas verslo, turto arba jausmų sferoje. Visgi bus sunku aukoti savo interesus, prisitaikyti, nusileisti. Verčiau nemėginkite apeiti įstatymų. Saugokitės sukčių, neprovokuokite agresijos.

OŽIARAGIS. Nieko gero, jei šiandien veltui švaistysite laiką, nežinodami ko griebtis. Su kolegomis, vadovybe vertėtų apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės. Nenusiminkite, jei sulauksite kritikos, nes atsiradęs aiškumas bus naudingas.

VANDENIS. Regis, būsite nusiteikę daug bendrauti su naujais pažįstamais ir gerbėjais virtualioje erdvėje. Jums atrodys, jog esate populiarūs, tačiau yra rizikuojate užkibti ant manipuliatorių kabliuko. Pasisaugokite nuostolio.

ŽUVYS. Būsite gana nenuoseklūs ir tuo gluminsite kitus. Jauskitės atsakingi už tai, kokią informaciją skleidžiate, po kuo pasirašote, su kuo sutinkate. Padarytos klaidos gali atnešti nuostolių.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F
  • DIPLOMATIJA: Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako nematantis prasmės Europos Sąjungos valstybėms narėms turėti Rusijos ambasadorius savo šalyse.
  • PAGALBA: 2022 metais Bendrajame pagalbos centre buvo atsakyta į 2 051 749 pagalbos skambučius, užregistruoti ir pagalbos tarnyboms perduoti 1 231 876 pranešimai apie pagalbos poreikį.
  • TERMINALAS: Antradienį oficialios ceremonijos metu paskelbta apie Vilniaus oro uosto naujojo išvykimo terminalo statybų pradžią.
  • PROFESIJA: Trečiadienį, vasario 1 d., prasideda 2023 m. pagrindinio priėmimo į profesinio mokymo įstaigas žiemos etapas.
  • NENORI: Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad pirmoji rangovo, galinčio profesionaliai užtikrinti sugadintų koncertinų ir fizinio barjero taisymą, atranka nebuvo sėkminga - nebuvo norinčių pasirašyti sutartį siūlomomis sąlygomis.
  • UŽGNIAUŠ: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen skeptiškai vertina Seimo opozicijos siūlymą steigti laikinąją tyrimo komisiją, siekiant aiškinti, ar eksparlamentarui Kristijonui Bartoševičiui galėjo būti nutekinta informacija apie jo atžvilgiu prokuratūros vykdomą tyrimą, nes esą „visi klausimai jau yra atsakyti“.
  • NESUTARIA: Sartų žirgų lenktynės greičiausiai nevyks ir šiemet - ne tik dėl to, kad dėl šiltų orų nepavyksta išlieti ledo tako Sartų hipodrome, bet ir todėl, kad Žemės ūkio ministerija šimtametę tradiciją nori perleisti Zarasų savivaldybei, kuri sako, kad būtų nepajėgi finansiškai.
  • PENSIJA: Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė tvirtina, kad šiuo metu šalyje esanti pensijų fondų sistema yra „katastrofiškai neteisinga“.
  • SKUNDAS: Aštuonios iš 39-ių nekilnojamojo turto bendrovių, pernai gruodį nubaustų už draudžiamą susitarimą, teismui apskundė Konkurencijos tarybos pernai gruodį joms skirtas baudas.
  • LAIVYBA: Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, praneša, kad nuo 12 val. laivyba Klaipėdos uoste atnaujinta.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar žiūrite filmus, klausote muzikos nemokamai, net ir žinodami, jog nėra autoriaus leidimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +4 C

-1 +4 C

 

-3 +3 C

-1 +3 C

0 +3 C

 

-2 +1 C

0-7 m/s

0-9 m/s

 

0-6 m/s