respublika.lt

Ką žada žvaigždės pirmadieniui? ( Lapkričio 7 d.)

2022 lapkričio 06 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė lapkričio 7-ajai, pirmadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

 


AVINAS. Jums nesinorės niekaip savęs riboti, tačiau mažėjanti banko sąskaita, būtinybė grąžinti skolą, sumokėti įmokas kels didelį nerimą. Lengva padaryti klaidą ir patirti nuostolį. Elkitės atsakingai, venkite avantiūrų.

JAUTIS. Diena pateiks nelengvų išbandymų. Turbūt teks atkakliai reikalauti arba iš jūsų reikalaus, kad būtų vykdomi susitarimai, apmokama už atliktus darbus ar pan. Galite atsidurti įtemptoje situacijoje, gresia svarbių santykių, sutarčių nutrūkimai.

DVYNIAI. Galite pasijusti apnikti rūpesčių. Neskubėdami, neplepėdami šiandien nuveiksite daugiau, nei bandydami daug aprėpti. Visgi maža tikimybė, kad pasiteisins slapti sandėriai ir bus pildomi pažadai.

VĖŽYS.  Teks daug bendrauti, tad neišvengsite nesusikalbėjimų. Galite pajusti tam tikrą trintį kolektyve ar net draugų kompanijoje. Regis, kažkas jaučiasi išnaudojamas, nevertinamas.
LIŪTAS. Diena turėtų būti dalykiška, tačiau nemaloniai nervinga. Galbūt teks prisiimti atsakomybę už kitų klaidas. Nebūtinai sulauksite kolegų, partnerių palaikymo ir pagalbos. Galite sulaukti iš pusiausvyros vedančių argumentų, pastabų.

MERGELĖ. Neramiai žvelgsite į ateitį ir be optimizmo planuosite darbus, studijų atsiskaitymus. Problemos, susijusios su sveikata, augintiniais, gali sunkinti jūsų situaciją. Nepraraskite budrumo kelyje.

SVARSTYKLĖS. Nuotaiką gadins augančios išlaidos, o gal ir patirtas nuostolis, sugadintas daiktas. Jus gali stipriau graužti pavydas, kad kitiems labiau sekasi versluose, meilėje ar kt.

SKORPIONAS. Neišvengsite nemalonios įtampos, jei nesate apsisprendę, kieno pusę palaikote ir ko jums patiems labiau reikia. Tikėtini aštrūs interesų susikirtimai, konfliktai. Atrodys, kad partneriai arba konkurentai taikosi sugriauti tai, ką jūs sunkiai statėte.
ŠAULYS. Šiandien jums rūpės darbai, pareigos, medicininiai tyrimai ir procedūros. Jei savijauta pakankamai gera, nemažai nuveiksite. Tačiau jei teks eiti į oficialų susitikimą, darbo interviu ar egzaminą, jūsų laukia nemalonus išbandymas.

OŽIARAGIS. Kils noras konkrečiai įgyvendinti kūrybinį ar verslo sumanymą, tačiau paskubinti šio reikalo nepavyks. Jauskite atsakomybę už tai, ką darote. Regis, nestigs flirto, vilionių, pagundų veltis į avantiūras.
VANDENIS. Šiandien būsite nenusiteikę įtemptai darbuotis. Kita vertus, darbo bus daug, be to, aplinkiniai reikalaus dėmesio ir piktinsis jūsų šaltumu, abejingumu. Kils konfliktų, jei pasijusite verčiami daryti tai, ko jums nesinori.

ŽUVYS. Galite pakliūti į keblią situaciją. Tokiu atveju nederėtų ko nors svarbaus spręsti, aiškintis. Jeigu teiksite interviu, viešai komentuosite, kontroliuokite kalbą, kad nepakenktumėte sau ir kitiems. Atsargiai kelyje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
2
F
  • PREKIAUJA: „Vilniaus pergalė“ generalinis direktorius Rolandas Jančeris sureagavo į socialiniuose tinkluose pasirodžiusias „Pergalės“ produkcijos Rusijos parduotuvių lentynose, nuotraukas ir sako norintis pabrėžti, kad iš įmonės pusės veiksmų dėl šios situacijos imtasi dar prieš kelis mėnesius - gavus pirmuosius signalus esą pradėta aiškintis, per kurią šalį ir kokiais būdais produkcija be įmonės žinios patenka į prekybos vietas Rusijoje.
  • KANAPĖS: Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui nesikreipus ekspertinio vertinimo dėl nedidelio kiekio kanapių dekriminalizavimo projektų, pažeistas Seimo statutas, todėl siūloma grįžti į ankstesnę jų svarstymo stadiją - tokį sprendimą priėmė Etikos ir procedūrų komisija.
  • SKVERAS: Viename iš sostinės rajonų, Pilaitėje, prie naujai pastatytos Šv. Juozapo bažnyčios ir tik pernai duris atvėrusios Pilaitės gimnazijos, planuojama įrengti naują viešąją erdvę - 1,4 ha ploto skverą.
  • ALGA: Praėjusiais metais Lietuvoje apie 100 tūkst. žmonių uždirbo mažiau nei minimalią algą, rodo preliminarūs „Sodros“ duomenys.
  • ŽELDINIAI: Vyriausybė nusprendė nepritarti želdinių naikintojų ir žalotojų griežtesniam baudimui - tokia išvada bus teikiama Seimui.
  • AMBASADORIUS: Vyriausybė pritarė ambasadoriaus Korėjos Respublikoje Ričardo Šlepavičiaus skyrimui ambasadoriumi Mongolijai.
  • TEISĖJAI: Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl keturių teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas: Gabrielė Kaktienė paskirta Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėja, Miglė Kiršienė – Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėja, Greta Osinovskienė – Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja dvejiems metams, Jūratė Vaidelytė – Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja.
  • PAJAMOS: „Sodra“ pernai gavo 6,3 mlrd. pajamų, arba 17 proc. daugiau nei užpernai, o jos išlaidos didėjo 13 proc. iki 5,58 mlrd. eurų, rodo preliminarūs duomenys.
  • TERMINALAS: Klaipėdos konteinerių terminale jau trejus metus veikianti keltų linija – „TT–Line“ didina maršrutų kiekį ir nuo balandžio mėnesio pabaigos atidarys dar vieną kryptį į Karslhamną, Švediją.
  • NEDARBAS: Užimtumo tarnybos duomenimis, registruotas nedarbas šalyje sausį, palyginti su praėjusiu mėnesiu, paaugo 0,3 proc. punkto iki 9,2%, bet yra 1 proc. punkto mažesnis nei prieš metus.
Daugiau

Dienos klausimas

Kas meluoja K.Bartoševičiaus istorijoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-4 +1 C

-4 +4 C

 

-1 +5 C

-2 +2 C

0 +3 C

 

+2 +4 C

0-8 m/s

0-10 m/s

 

0-11 m/s