respublika.lt

Ką žada žvaigždės pirmadieniui? (Gegužės 29d.)

Publikuota: 2023 gegužės 28 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Astrologinė prognozė gegužės 29-ajai, pirmadieniui.

 

AVINAS. Iš ryto geriau seksis planiniai darbai. Jausitės sugebantys tai, ką darote, bei gerai atrodantys. Deja, popiet gali sugesti nuotaika dėl vienos nemalonios pastabos. Saugokitės infekcijos, apsinuodijimo.

JAUTIS. Jums gali tekti rinktis - skirti laiko siūlomai pramogai ar nepraleisti galimybės papildomai užsidirbti. Artimas žmogus neleis jums išsisukinėti, reikalaus nuoširdumo, pažadų.

DVYNIAI. Aktualios bus šeimos ir finansinės problemos. Būsite lengvai pažeidžiami tiek emociškai, tiek fiziškai. Santykiai su mylimu žmogumi ar geru draugu gali komplikuotis, jeigu išaiškės nedoras poelgis.

VĖŽYS. Galimas egzaminas, kelionė, svečias ar pokalbis, pakeisiantis kai kuriuos jūsų planus. Regis, daug dėmesio skirsite kitų žmonių reikalams, nebūtinai jiems to pageidaujant.

LIŪTAS. Stengsitės prisirinkti informacijos ir užmegzti naudingų ryšių, galinčių užtikrinti sėkmę versle, kūryboje. Plačiai atversite širdį, galbūt ir piniginę. Verčiau nebūkite pernelyg patiklūs ir išlaidūs.

MERGELĖ. Šiandien jums labai rūpės pinigų ir partnerystės klausimai. Tikėtinas kūrybinis aktyvumas. Tik nepiktnaudžiaukite jums neabejingo žmogaus naivumu, pasitikėjimu.

SVARSTYKLĖS. Regis, nerimausite dėl savo ar artimo žmogaus sveikatos, darbo. Tikėtina, kad paūmės alergijos arba kiek suaktyvės žalingi įpročiai. Neužsiimkite savigyda, jeigu sunegalavote. Pavartoję netinkamus vaistus, prisidarysite bėdos.

SKORPIONAS. Nuo pat ryto šildysite kitus savo šypsena ir sąmoju. Kai kam tai bus lyg balzamas širdžiai. Visgi netrukus pervargsite ir popiet jau norėsis vienumos, asmeninės erdvės.

ŠAULYS. Svarbiausių dalykinių vizitų ir darbų geriau būtų imtis iš pat ryto, nes po vidurdienio bus žymiai sunkiau susitarti. Vakare po darbų neišbūsite be draugų, flirto.

OŽIARAGIS. Šiandien tikriausiai neišvengsite šiokio tokio nerimo, susijusio su studijomis, pristatymais, interviu, kelione ar kt. Regis, rezultatai bus neblogi ir juos jau šį vakarą galėsite įvertinti.

VANDENIS. Iš pat ryto pravartu tvarkyti finansinius reikalus: mokėti mokesčius, skolas, draudimo įmokas, alimentus ir pan. Nederėtų išlaidauti neapgalvotiems brangiems pirkiniams.

ŽUVYS. Regis, kažkas gali jus suklaidinti arba jūs kitiems paskleisite gandus. Nepasiduokite svaigalų ir abejotinų nuotykių traukai. Bus lengva paminti kai kuriuos etikos principus, susivilioti kažkuo maloniu ar naudingu.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Dienos klausimas

Ar vairuojant visada laikotės kelių eismo taisyklių?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Š.m. antrame ketvirtyje vidutinės darbo pajamos šalyje siekė 1230 eurų „į rankas“. Jūsų pajamos:

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14 +18 C

+12 +16 C

 

+8 +16 C

+14 +18 C

+12 +16 C

 

+15 +18 C

0-8 m/s

0-7 m/s

 

0-6 m/s