respublika.lt

Ką žada žvaigždės sekmadieniui? (Balandžio 2 d.)

(0)
Publikuota: 2023 balandžio 01 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Astrologinė prognozė balandžio 2-ajai, sekmadieniui.

 

 

AVINAS. Jeigu kils įdomių sumanymų arba jų išgirsite iš artimųjų, pravartu pagalvoti apie realizavimą. Regis, turėsite vikriai suktis, jei esate susiję su pramogų verslu, meno sfera.

JAUTIS. Ypatingų problemų šiandien neturėtų atsirasti. Apsiribosite buitimi ir įprastais savaitgalio užsiėmimais. Galbūt maloniai atsipalaiduosite gamtoje, sudalyvausite talkoje, piknike.

DVYNIAI. Šiandieną galite daug nuveikti, jei pasitelksite į pagalbą artimus žmones, draugus. Turbūt išgirsite komplimentų, patarimų. Kitų žmonių įtaka, paskatinimai šiuo metu jums yra ypač svarbūs.

VĖŽYS. Šiandien būsite aktyvūs, jei reikia imtis šeiminių, turtinių reikalų, apsipirkti ar ką nors parduoti. Palanki diena įvairiems užsiėmimams gamtoje, lauke, jeigu tik leis oro sąlygos.

LIŪTAS. Būsite emocionalūs, nepastovios nuotaikos. Turbūt labiau nei paprastai šliesitės prie jums dvasiškai artimų žmonių. Džiugins nuotaiką pakeliantys pagyrimai, patarimai, tačiau nekaip veiks augančios išlaidos.

MERGELĖ. Pats metas atitrūkti nuo praktinių rūpesčių. Pažvelkite į viską tarsi iš šalies, pafantazuokite ar pasitelkite filosofines tiesas. Vakare neprovokuokite konfliktų, nemoralizuokite.

SVARSTYKLĖS. Šiandien iš pat ryto pajudėkite, pabendraukite, nes popiet toks ūpas ims mažėti, aptingsite ar nebe taip gerai jausitės. Labiau rūpinkitės savo augintinių higiena, sveikata.

SKORPIONAS. Bus nelengva diena, jei gilinsitės į rimtus reikalus, politiką, velsitės į diskusijas. Įdomiau leiskite laisvalaikį, susitikite su jus palaikančiais draugais. Nesielkite su vaikais pernelyg griežtai, tačiau ir neleiskite jiems „lipti ant galvos".

ŠAULYS. Jūsų mintys skries tolyn nuo rutinos. Norėsis pakeisti kasdieninio gyvenimo ritmą. Regis, galvosite apie keliones. Galbūt gausite informacijos, kuri gali praversti ateityje.

OŽIARAGIS. Gali apimti stiprus savininkiškumo jausmas. Pavydo demonstravimas negerins jokių santykių. Būkite kantrūs, korektiški, kurkite palaikančią aplinką. Tuomet jūsų draugijos nevengs nei savi, nei svetimi.

VANDENIS. Jums turėtų sektis ūkinė ir kūrybinė veikla. Dėl netikėto įkvėpimo pasipils naujos idėjos. Gali būti, kad vakare nerimo sukels išryškėjusi materialinė problema.

ŽUVYS. Šiandien pravartu rimčiau pasirūpinti ūkiniais reikalais, augintiniais, gerai pasiruošti artėjančiai darbo savaitei. Tik nemokykite kitų, kaip gyventi, nes galite pasielgti netaktiškai.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Dienos klausimas

Ar laikote save pilietišku žmogumi?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+15 +22 C

+15 +23 C

+14 +19 C

+25 +29 C

+18 +29 C

+21 +26 C

0-6 m/s

0-9 m/s

0-4 m/s