respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadieniui? (Balandžio 1 d.)

(0)
Publikuota: 2023 kovo 31 20:00:00, Eltos info
×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė balandžio 1-ajai, šeštadieniui.

 


AVINAS. Regis, šiandien norėsis pramogų, romantikos. Galimas pobūvis ar piknikas. Visa tai nemažai kainuos. Veikiausiai mylimi žmonės nepasikuklins iš jūsų pešti naudos dovanų, vaišių, renginių ar kitokiu pavidalu.

JAUTIS. Noriai imsitės šeiminių pareigų ir buitinių darbų, tačiau pasireikš didelė nuotaikų kaita, emociniai ekscesai. Galimi susitikimai su giminaičiais. Šmaikščiai meluosite šios dienos proga, bet patys galite būti apgauti ne juokingai, o nuostolingai.

DVYNIAI. Šiandien daug bendrausite. Tikėtina netolima išvyka. Galbūt vyksite į ekskursiją arba lankysite giminaičius, draugus. Galite gauti naudingos informacijos, tačiau bus ir iškraipytų faktų, melo.

VĖŽYS. Regis, nesusilaikysite nuo pagundos skaniai pasmaguriauti, nusipirkti prašmatnų daiktą ar užsisakyti nepigią pramogą. Galima spontaniška pažintis, flirtas.

LIŪTAS. Būsite emocionalūs, jautrūs, norėsis fizinio ir dvasinio komforto. Jeigu iš kitų nesitikite nerealiai daug ir vengiate reikšti pretenzijas, tuomet diena bus gana maloni. Saugokitės sukčių.

MERGELĖ. Šiandien derėtų pailsėti ir patausoti sveikatą. Venkite triukšmingų susibūrimų, intensyvios veiklos. Tiktų domėtis dvasine literatūra, medituoti, išnaudoti kūrybinį įkvėpimą užsiimant menine ar moksline veikla.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jus domins susitikimai su draugais, kolektyvinės pramogos, renginiai. Gali būti, kad suvoksite, kaip svarbu atsiprašyti vieno įskaudinto draugo ir atnaujinti reikšmingą ryšį.

SKORPIONAS. Bus nelengva atsipalaiduoti ir pasidžiaugti šia diena. Galbūt turite būtino darbo, pareigų, nuo kurių išsisukti neįmanoma. Jus vilios papildomos pajamos. Tik neatiduokite jų sukčiams.

ŠAULYS. Šiandien nė neketinsite sėdėti namuose ar ilsėtis įprastoje aplinkoje. Kelsite sparnus lėkti kuo toliau ir leisti laiką kuo įdomiau. Galimos intriguojamos pažintys. Tik neužkibkite ant sukčių kabliuko.

OŽIARAGIS. Šiandien gali kilti ūpas išsamiai tvarkytis, peržiūrėti finansinius dokumentus ar pan. Gali išryškėti jūsų psichologinė įžvalga. Puiku, jeigu ja pasinaudosite, kad suprastumėte savo artimųjų problemas, jų elgesio motyvus.

VANDENIS. Galite nepabijoti ryškesnės naujovės ir dėl to sulaukti kritikos. Iš dalies naudinga būtų kai ką išgirsti ir nenumoti ranka. Regis, jei kažkuo pulsite spontaniškai mėgautis be stabdžių ir apgailestavimo, apgailestauti gali tekti vėliau.

ŽUVYS. Šiandien galite aiškiau pajusti, kokia mityba jums labiausiai tinka, kokį aprangos ar šukuosenos stilių turėtumėte rinktis pavasariui ir kt. Visgi eksperimentuojant lengva perlenkti lazdą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Dienos klausimas

Ar pasirašinėjate peticijas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokia oro temperatūra vasarą jums labiausiai komfortiška?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +20 C

+13 +22 C

+15 +24 C

+22 +27 C

+26 +29 C

+26 +30 C

0-3 m/s

0-3 m/s

0-3 m/s