respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadieniui? (Gegužės 27 d.)

Publikuota: 2023 gegužės 26 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė gegužės 27-ajai, šeštadieniui.

 


AVINAS. Nors šiandien būsite energingi, pravartu tausoti sveikatą. Daugiau dėmesio skirkite augintiniams, higienai, dietai. Rimtas pervargimas ar nesaugus greitis per akimirką gali atnešti problemų.

JAUTIS. Ši diena žada romantišką ir kūrybinį polėkį. Galbūt vyksite į pobūvį, priėmimą ar pasimatymą. Tačiau meilės jausmus drums pavydo bei apmaudo debesys. Saugokite vaikus nuo pavojų.

DVYNIAI. Jūsų elgesys bus prieštaringas ir labai priklausys nuo kintančių nuotaikų. Kai kuriuos planus norėsite pamiršti arba tiesiog pasirodys, kad jie neįgyvendinami ir nieko nedomina.

VĖŽYS. Šiandien neadekvačiai vertinsite informaciją ir būsite linkę ją iškraipyti. Visgi išgirstos naujienos, žinios, pokalbiai su kaimynais, artimaisiais gali pasitarnauti jūsų labui.

LIŪTAS. Tikriausiai jums rūpės žemės ūkio darbai, nuosavybės klausimai, pirkiniai, pinigai. Tikėtini rūpesčiai, susiję su nekilnojamojo turto nuoma ar kt. Gerų patarimų galite gauti iš giminaičio, draugo ar kaimyno.

MERGELĖ. Pirma dienos pusė bus malonesnė, geriau seksis bendrauti, keliauti, sportuot ir kt. Vakare iš pusiausvyros gali vesti viskuo nepatenkinti, pretenzingi asmenys. Pasitelkite filosofinį požiūrį.

SVARSTYKLĖS. Šiandien pravartu pasirūpinti savimi, kūno ir sielos sveikata. Patartina vienatvė, poilsis. Labiau klausykitės intuicijos, niekur neskubėkite. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

SKORPIONAS. Ši diena jums asmeniškai turėtų būti palanki, nors jos bendras fonas gana prieštaringas. Nuo pat ryto jūsų dėmesiu džiaugsis šalia esantys asmenys, o vakare tik jūs sugebėsite nuraminti jautrius ir nervingus.

ŠAULYS. Sunkiai valdysite emocijas. Galbūt nerimausite dėl savo reputacijos, materialinės gerovės arba vyresnio amžiaus artimųjų situacijos. Atsipalaiduokite, praleiskite laisvalaikį taip, kad sukauptumėte pozityvios energijos.

OŽIARAGIS. Ši diena skatins norą išsiveržti iš rutinos, domėtis kelionėmis, kultūriniu gyvenimu. Atsargiau su nepažįstamais veikėjais. Kad ir ką veiksite, tai turbūt neatneš norimo atsipalaidavimo. Nepabėgsite nuo svarbių pareigų.

VANDENIS. Regis, būsite ne itin pozityviai nusiteikę, prieštaringai elgsitės. Pirmoje dienos pusėje noriai išlaidausite, o vakare pasireikš šykštumas ir apmaudas dėl išleistų pinigų. Neapsiimkite saugoti svetimo turto ir verčiau nesiskolinkite pinigų.

ŽUVYS. Šiandien jūsų nuotaiką labai veiks kiti žmonės. Bus lengva tiek susipykti, išsiskirti su jums svarbiu žmogumi, tiek susitaikyti, suartėti. Regis, pasirinkti vieną iš šių variantų teks būtent jums.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
5
F

Dienos klausimas

Ar vairuojant visada laikotės kelių eismo taisyklių?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Š.m. antrame ketvirtyje vidutinės darbo pajamos šalyje siekė 1230 eurų „į rankas“. Jūsų pajamos:

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14 +18 C

+12 +16 C

 

+8 +16 C

+14 +18 C

+12 +16 C

 

+15 +18 C

0-8 m/s

0-7 m/s

 

0-6 m/s