respublika.lt

Kaip įsimyli skirtingi Zodiako ženklai

Publikuota: 2023 gegužės 27 07:25:05, Respublika.lt
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Žmonės yra gimę po tam tikru žvaigždynu, kuris ne mažiau nei charakterį, temperamentą, talentus įtakoja ir jausmų vibracijas. Tai kokia yra kiekvieno Zodiako ženklo įsimylėjimo filosofija?

 


Avinas

Avinas įsimyli ramiai. Tai retas atvejis, kai šis ženklas į šalį patraukia savo ugningą temperamentą ir ramiai, kramtydamas žolę įsitaiso ant upės kranto. Sėdėdamas jis stebi visus praplaukiančius savo varžovų lavonus. Galiausiai Avinas tingiai priartėja prie savo aistros objekto ir nekaltai ištaria: „Na, gal eikime ir susituokime".

Jautis

Jautis įsimyli audringai. Meilės objektas Jaučiui turi visapusiškai priklausyti. Kitu atveju, o ne, jūs nenorėtumėte to žinoti... O jeigu kartais aistros objektas ryžtasis palikti Jautį, tai šitai turi daryti ant pirštų galiukų, naktį ir tuščiomis rankomis.

Dvyniai

Dvyniai įsimyli nuoširdžiai. Ir amžiams. „Amžiams" trunka apytiksliai pusmetį, o nuoširdžios meilės objektų vienu metu gali būti du. Bet juos abu jis iš tikrųjų nuoširdžiai myli. Dvyniams visiškai normalu iš ryto dūsauti dėl vienos amžinos meilės, o vakare pjautis venas dėl antrosios amžinos meilės. Kita vertus, nusiminimas abiem atvejais pats tikriausias. O to nesupranta Vandenis.

Vėžys

Vėžys įsimyli atsargiai. Šliaužioja ratais, nesiartina, ir atsargiai spragsi žnyplėmis; „O kas jeigu tai ne jis?" „O jeigu mes su ja pradėsime romaną, o po to suprasiu, kad tai ne ji?" Meilės objektą tokie svarstymas labai vargina, tad meilės romano ilgumas priklauso nuo Vėžio išrinktojo kantrybės. Tačiau labiausiai kantrūs bus apdovanoti - įsimylėjęs Vėžys pajėgus po mylimojo kojomis patiesti visą pasaulį. Kita vertus, tas pasaulių paklojimo procesas po mylimojo kojomis vyksta pagal įprastą schemą: „O jeigu šis pasaulis jam yra nuobodus?", „O jeigu mylimoji dabartiniame pasaulyje kvėpuoja chloru ir jai visiškai nereikalingas antras užkrėstas pasaulis?". Ir taip metais iš metų.

Liūtas

Liūtas įsimyli nenoriai. Jis supranta, kad tai naudinga sveikatai, bet jo netenkina, kad pagal šiuolaikinės visuomenės susitarimą abiems įsimylėjėliams siūlomos vienodos teisės. Liūtui visiškai nesuprantama, kaip galima turėti lygias teises su šitais menkystomis. Iš kitos pusės, jeigu jam pasakysite stebuklingą frazę: „O, imk, ir būk tu viršuje" (ne tik sekso kontekste), Liūtas automatiškai jus priims į savo būrį, o tai užtikrins skanius kepinius ir kitus malonumus. Liūtai, kaip taisyklė, tikrai nuostabūs iki negalėjimo.

Mergelė

Mergelė įsimyli, lyg paskutinį kartą. Įsimylėjusi Mergelė jau nuo durų slenksčio savo aistros objektui neatskiriam naudojimui įteikia savo ranką, širdį, draugus, vaikus iš pirmos santuokos ir net antros eilės tetą. Į klausimą: „ O kam teta?", įsimylėjusi, bet vis tik praktiška Mergelė atsako, kad ūkyje dar ne tokie dalykai gali praversti. Jeigu staiga aistros objektas išnyksta, Mergelė kenčia taikiai ir porą metų laukia, jog gal aistros objektas apsigalvos. Kita vertus grįžti pas Mergelę - teisingas sprendimas.

Svarstyklės

Svarstyklės įsimyli iš meilės menui. Todėl, kad meilės romanas - gražu. O gražus romanas - nuostabu. Svarstyklės stengsis gražiai asistuoti, gražiai užsiiminės seksu ir gražiai išeis vidury nakties visiems laikams. Po to gražiai sugrįš. Kitaip sakant, nervų pagadins pakankamai. Bet taip elgsis jokiu būdu ne iš piktumo - paprasčiausiai, gyvenimas trumpas ir reikia pabandyti viską.

Skorpionas

Skorpionas įsimyli per pietų pertrauką. Arba pakeliui iš dramos būrelio į foto būrelį. Be kita ko, Skorpionas įsimyli labai techniškai: greitai išsirenka auką, tiksliai duria į širdį ir po akimirkos auka jau vaitoja agonijoje, maldaudama: „Na, greičiau pamylėk mane". Skorpionas džiaugsmingai pasimyli, pabučiuoja aistros objektui į užpakalį ir bėga į jogą.

Šaulys

Šaulys netrokšta įsimylėti. Todėl, kad laikosi nuomonės, jog visada viskas baigiasi blogai. Jeigu Šaulys vis tik kažkokiu būdu sugeba įsimylėti, jis nuolat svarstys - ar jau viskas blogai? Ar dar viskas normalu? Ar vis tik ne, o iš viso... Jei Šauliui kažkaip pavyks nustoti taikyti buvusią patirtį kiekvienas naujam meilės objektui, tuomet visi kiti ženklai pavydžiai galė užsirūkyti kur nors kampe.

Ožiaragis

Ožiaragiai įsimyli racionaliai. Jokių bangavimų, žiežirbų ir pilve skraidančių drugelių. Ožiaragis žino, kad drugeliai pilve prieštarauja fiziologijai. Prieš įsimylėdamas jis stengsis išstudijuoti taktines ir technines netikėtos aistros charakteristikas. Klaidinga teigti, kad Ožiaragiai žolėdžiai. Jie sėdi ant šakos kaip jaguarai ir gali kantriai metų metus laukti aukos, tam, kad po to atliktų taiklų šuolį. Ir štai auka jau guli nuoga ir šnibžda: „Ir aš tave myliu".

Vandenis

Vandeniai įsimyli teisingai. Visi likę ženklai regi įsimylėjimą būtent taip: „Aš tave myliu, reiškia, tu privalai man skirti savo laiką, dėmesį, santaupas ir viską, ką turi". Vandeniai mano, kad jeigu ką nors įsimylės, tai jie privalės juo rūpintis. Vandeniai pasižymi fantastiška savybe - net tuomet, kai romanas pačiame įkarštyje, o mylimasis jau keturiasdešimt minučių neskambina, jie nesupyksta. Jie reaguoja būtent taip: „Rytoj taip pat turėsi daugybę darbo? Štai, įsidėk į darbą sumuštinių su sūriu". Ir sumuštiniai iš tiesų yra su sūriu, o ne su strichninu.

Žuvys

Žuvys įsimyli klasikiniu būdu. Pagal tikslius meilės romanų kanonus - aistra, hormonai, suplėšyti marškiniai, laimė, skausmas ir žaizdos. Svarbus momentas: meilės objektas turi būti sunkiai pasiekiamas, gyventi kitame mieste, dar geriau kitoje šalyje, o idealu būtų, jeigu jis skraidytų su tyrimų misija į Marsą. Žuvys turi kentėti ir įveikti kliūtis, kitaip nėra jokios prasmės judinti savo plaukmenų. Pasibaigus romanui Žuvys jaučiasi atsidūrusios išdegintoje dykumoje, kuri padengta storu pelenų sluoksniu pelenų.

 

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
8
F

Dienos klausimas

Ar vairuojant visada laikotės kelių eismo taisyklių?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Š.m. antrame ketvirtyje vidutinės darbo pajamos šalyje siekė 1230 eurų „į rankas“. Jūsų pajamos:

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14 +18 C

+12 +16 C

 

+8 +16 C

+14 +18 C

+12 +16 C

 

+15 +18 C

0-8 m/s

0-7 m/s

 

0-6 m/s