respublika.lt

Labiausiai išsiblaškę Zodiako ženklai

(0)
Publikuota: 2024 balandžio 23 08:48:30, Respublika.lt
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Net praktiškiausi ir organizuočiausi žmonės gali suklysti ir ką nors pamiršti, bet šių žmonių išsiblaškymas peržengia leistinas ribas. Astrologai išskiria 5 labiausiai išsiblaškiusius Zodiako ženklus, kurie nesunkiai gali viską supainioti.

 

Šaulys

Šauliai pernelyg myli laisvę, kad save spraustų į siaurus organizuotumo ir planavimo rėmus. Ženklo atstovai galėtų ir nebūti tokie išsiblaškę, bet... patys to nenori. Šauliui net patinka nedėmesingumas, tiek savo, tiek jį supančių žmonių. Juk Ugnies ženklas čia įžvelgia tam tikrą laisvumą. Be to, Šauliai geba priimti tokį milžinišką informacijos srautą, kad susidoroti ir nesusipainioti - neįvykdoma užduotis.

Dvyniai

Dvyniai nemėgsta punktualumo, tikslumo ir nuosaikumo. Oro ženklo gyvenimas - chaosas, kuriame jis jaučiasi visiškai patogiai. Dvyniai nenori nieko planuoti, nes žino, kad gali pakeisti sprendimą likus minutei iki išėjimo iš namų. Ženklo atstovams paprasčiau būti išsiblaškiusiems, vėluoti į susitikimus ir pamiršti ką nors svarbaus, juk toks gyvenimas yra nenuspėjamas, kaip ir patys Dvyniai.

Žuvys

Žuvys plaukia ant savo bangos, kažkur toli, oro pilyse, kurias pačios ir pasistatė. Dauguma po šiuo ženklu gimusių žmonių nenori grįžti į realų pasaulį, todėl toliau skraido padebesiais ir nuolatos skendi svajonėse. Galop Žuvų galvose susidaro tokia sumaištis, kad jos tampa labai išsiblaškiusios ir gali pasiklysti tarp trijų pušų. Daugelis šio Vandens ženklo pažįstamų tokiu lengvabūdišku elgesiu piktinasi, bet Žuvims viskas tinka: ženklas mėgsta kūrybą, o kuo tai ne kūrybiškumas?

Vandenis

Vandenis nesiekia įprastos gyvenimo tvarkos. Jis tiesiog gyvena pagal principą „viskas vyksta taip, kaip vyksta", mat ženklas tiesiog neturi laiko grandioziniams planams kurti. Vandeniai yra labai kūrybingi ir geba išsisukti iš bet kokios padėties, į kurią patenka dėl savo pačių nedėmesingumo. Todėl Vandeniams išsiblaškymas - ne trūkumas: visas aplinkui tvyrantis chaosas - tiesiog meniška netvarka, būtina normaliai gyvenimo eigai.

Avinas

Avino išsiblaškymas - išimtinai jo egoizmo pasireiškimas. Ugnies ženklas nėra pratęs mąstyti apie svetimus rūpesčius, jo mintys sukasi tik apie naudos sau siekimą. Jei Avinas pamiršo svarbų susitikimą arba praleido reikiamą terminą, įtikinti jį, kad jis yra neteisus, juolab sulaukti atsiprašymų nepavyks. Avinas mano, kad visada yra teisus, todėl išsiblaškymu bus apkaltintas kas tik nori, tik ne jis.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
33
F

Dienos klausimas

Ar Lietuvoje jau atidarėte maudynių sezoną?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+15 +22 C

+15 +23 C

+14 +19 C

+25 +29 C

+18 +29 C

+21 +26 C

0-6 m/s

0-9 m/s

0-4 m/s