respublika.lt

Šiems Zodiako ženklams savaitgaliai ypač tinka ir patinka

(0)
Publikuota: 2024 birželio 21 14:25:53, Respublika.lt
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Freepik nuotr.

Savaitgalį ilsėtis ar griebtis darbų - pasirodo, pasirinkimas priklauso ne tik nuo mūsų norų, bet ir nuo horoskopo.

 

Penktadienis daugeliui tampa maža švente: po sunkios darbo savaitės prasideda ilgai lauktas savaitgalis. Ir nors juntamas nuovargis, susikaupia nebaigtų darbų, kas kelia emocinę įtampą, penktadienį žmogus, laukdamas laisvadienių, greičiau susidoroja su visais darbais.

Šeštadienis ir sekmadienis - geriausios savaitės dienos, nes nėra būtinybės laikytis kokio nors grafiko, galima patiems spręsti, kaip leisti laiką. Bet kai kuriems Zodiako ženklams penktadienis, šeštadienis ir sekmadienis yra ypatingai sėkmingi, nes jiems tai - laimingos dienos.

Penktadienis

Jį valdo Venera, meilės ir romantikos globėja. Tai yra geriausias metas ieškoti savo antrosios pusės. Savaitės pabaigoje galima pasivaikščioti po parduotuves, o tą dieną nusipirkti daiktai didina patrauklumą, traukia dėmesį, kaip ir tą dieną atliktos grožio procedūros.

Penktadienį galima ir reikia dovanoti arba priimti dovanas. Bet kai kada Venera gali daryti ir neigiamą įtaką, tiesiog nedera pamiršit santūrumo.

Jaučiai geriausiai jaučiasi būtent penktadienį: pasitiki savimi, būna ramūs ir santūrūs. Darbo savaitės pabaiga negali nedžiuginti šio ženklo atstovų, nes jie žino, kad gerai įvykdė savo įsipareigojimus.

Nepalanki savaitės diena Jaučiams gali būti antradienis, kai jie tampa irzlūs. Geriau pabūti vieniems, pasistengti atsipalaiduoti arba energiją, kurios netrūks, nukreipti naudinga linkme.

Penktadienis - Svarstyklių diena, jos kupinos teigiamos energijos, žino, kad laukia bendravimas su artimaisiais, ir yra pasirengusios visą savaitgalį praleisti su artimais ir mylimais žmonėmis. Penktadienį

Svarstyklės būna labai energingos, yra pasirengusios nuveikti daug ir, nors veikia greitai, visas užduotis atlieka be klaidų, išlaikydamos dėmesingumą.

Nelaiminga diena Svarstyklėms - antradienis, kai atrodo, kad visi susimokė prieš jas. Jeigu yra tokia galimybė, geriau šią dieną prasėdėti namie.

Šeštadienis

Šeštadienį globoja Saturnas, padedantis siekti užsibrėžtų tikslų. Ši diena tinka planuoti, galima pagalvoti ir globalius planus, bet prieš išsikeliant tikslus reikia įsiklausyti į save ir pamėginti suprasti, ar rezultatas bus vertas įdėtų pastangų.

Šeštadienis tinka grąžinti skoloms, ir nebūtinai tik piniginėms. Jeigu per praėjusią savaitę buvo padaryta klaidų, atėjo laikas jas taisyti. Galima ir reikia atsiprašyti, jei buvote neteisūs, arba reikalauti atsiprašyti tų, kas jus įžeidė.

Šeštadienis - palanki diena Ožiaragiams ir Vandeniams.

Ožiaragiai gali šeštadienį leisti taip, kaip įprato, laikydamiesi savo ritualų, pavyzdžiui, rytinio kavos puodelio. Šio ženklo atstovai gali dirbti ir šeštadienį, puikiai susidorodami su užduotimis ir nepersidirbdami, nes juk savaitgalį niekas nereikalaus plėšytis. Šiaip ar taip, Ožiaragiams tai yra sėkminga diena, kai jie jaučiasi tikrai laimingi. Sunkiau jiems būna pirmadieniais, kai jėgų lieka mažai, jie būna išsiblaškę, laukia progos pailsėti.

Vandeniai taip pat mėgsta šeštadienį, nes tą dieną geriau už visus susidoroja su sunkiausiu darbu ir išlaiko gerą nuotaiką. Bet sekmadienį jiems reikia pailsėti, sukaupti jėgų prieš darbo savaitę, nes darbo žygdarbiai vis tiek gerų rezultatų neduos.

Sekmadienis

Sekmadienį valdo Saulė. Gerai, jeigu yra galimybė atsikelti kuo anksčiau ir pasitikti saulėtekį, o paskui pamedituoti. Šią dieną reikėtų vengti sunkaus darbo, geriau pailsėti, skirti laiko saviugdai. Galima apmąstyti praėjusios savaitės įvykius, pasistengti atleisti visiems tiems, kas jus įskaudino, būti didžiadvasiškiems. Saulė gali apdovanoti ir tokia būdo savybe kaip puikybė: gali kilti minčių, kad esate geresni už kitus, nes pasižymite tam tikromis savybėmis, įsitikinimais, visuomenine padėtimi.

Sekmadienis - Liūto diena, kai jis jaučiasi puikiai. Sekmadienį jis gali ir pailsėti, ir padirbėti, ir leisti laiką su šeima. Liūtams, kurių darbas yra susijęs su kūryba, sekmadienį kyla įkvėpimas, o ir kitose gyvenimo srityse jie pasirodo puikiai. O sunki diena Liūtams - šeštadienis. Šią savaitės dieną neverta pradėti kokių nors svarbių darbų, geriau ilsintis kaupti jėgas.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
17
F

Dienos klausimas

Kaip manote, kas laimės JAV prezidento rinkimus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip praleidžiate savo atostogas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +22 C

+17 +24 C

+15 +20 C

+25 +30 C

+20 +26 C

+21 +25 C

0-3 m/s

0-5 m/s

0-3 m/s