respublika.lt

Žvaigždės kai kuriems ženklams žada puikią savaitę – sužinokite, kam seksis

(0)
2022 lapkričio 20 21:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 21-27 dienoms.

×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

 

 

AVINAS

Savaitės pradžioje pravartu grąžinti ar atsiimti skolas, susitarti dėl finansinės paramos, atsiskaitymų ir pan. Panaudokite sukauptą informaciją, atidžiai sutvarkykite dokumentus, pasidomėkite įstatymais Užbaikite tai, ką svarbu pabaigti. Nuo ketvirtadienio jaunaties pajusite įkvėpimą imtis naujų darbų, sumanymų. Galite gauti žinią iš švietimo, socialinės ar teisėtvarkos institucijos. Jei savaitgalį turėsite per daug laisvo laiko, tai graušitės dėl realių ar išgalvotų problemų. Imkitės aktyvios veiklos.

JAUTIS

Savaitės pradžia primins, kaip svarbu laikytis įstatymų, įsipareigojimų, garbingai konkuruoti. Pravartu imtis iniciatyvos, norint kažką pataisyti, patobulinti, pagerinti santykius. Bendraudami būtinai apsišarvuokite kantrybe, kad į netikėtą kritiką ar nemalonią reakciją neatsakytumėte per aštriai. Nuo ketvirtadienio turbūt suksite galvą, kaip kuo racionaliau tvarkyti finansinius reikalus. Jums gali atrodyti, kad kiti asmenys naudojasi jumis. Savaitgalį galbūt vyksite į ekskursiją, renginį arba ruošitės egzaminui.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje neišvengsite ūkinių rūpesčių ir didesnio darbo krūvio darbe, versle. Nors aplinkinius stebinsite darbštumu, kūrybingumu, šmaikštumu, nerimo gali sukelti netikėta sveikatos problema. Nuo ketvirtadienio gali įvykti tam tikras lūžis asmeninių santykių srityje. Tikėtina, kad į gera, nes gebėsite sumaniai gludinti aštresnius kampus, derinti interesus. Venkite impulsyvumo. Atsargiai kelyje. Savaitgalį sustiprės psichologinė įžvalga, įtaigos galia ir jums turbūt norėsis ja pasinaudoti savo interesams.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje labai svarbu išlaikyti harmoniją namuose bei gerą mikroklimatą darbe. Atsipalaiduoti ir galvoti apie malonumus, pramogas galite tuo atveju, jei neprisikaupė neatliktų įsipareigojimų. Regis, puikiai seksis veiklos su vaikais, gyvūnais. Iki ketvirtadienio privalu užbaigti tai, kam baigiasi terminas, įvertinti rezultatus ir pastangų prasmingumą, pareflektuoti. Nuo jaunaties pradžios jus gali labiau įtraukti įvykių sūkurys darbe, visuomenėje. Galite susitarti dėl apibusiai naudingų mainų.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje nestokosite ūpo veikti, tobulintis, viskuo domėtis. Galite gauti informacijos, kuri jums bus naudinga arba nudžiugins artimą žmogų. Stengsitės viską atlikti nepriekaištingai, palaikyti gerus santykius su aplinkiniais. Visgi nederėtų manyti, kad visiems patinkate. Nuo ketvirtadienio būsite nusiteikę užsiėmimams su vaikais, pasimatymams, pasirodymams. Galite atskleisti kai kuriuos savo sugebėjimus. Galima tikėtis komplimentų, meilės, kitų pritarimo. Savaitgalį prioritetą teikite sveikatai.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje jus gali nustebinti gauta žinia, pažadas arba naujiena, susijusi su turtine situacija, pinigais, giminaičiais, studijų atsiskaitymais ar kt. Galbūt susitarsite dėl kredito, lizingo, paskolos sąlygų ar pan. Pasisaugokite incidentų kelyje. Prasidedant jaunačiai, kantriai kurkite palaikantį mikroklimatą bei jaukią aplinką namuose. Būkite atlaidesni savo artimiesiems. Savaitgalį ieškosite galimybių smagiai praleisti laiką. Geros emocijos, fizinis ar kūrybinis aktyvumas turėtų pozityviai paveikti sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje pirmame plane atsidurs turtiniai interesai, verslo ir mokesčių klausimai. Pavyks daug nuveikti, tačiau gali susikirsti jūsų ir verslo partnerių tikslai. Regis, būsite nusiteikę daug sumokėti ir daug prarasti, kad tik gautumėte tai, ko norite.

Nuo ketvirtadienio labai svarbu negailėti pastangų dėl tikslo, susijusio su mokslu, studijomis, IT, stažuote ar kelione ir pan. Galbūt kiek nuvils gauta siunta, pervežimų situacija. Atsargiai kelyje. Savaitgalį palaikykite vaikų, artimo žmogaus siekius.

SKORPIONAS 

Savaitės pradžioje gerai seksis kūrybinė, farmacinė, psichologinė ir socialinė veikla. Tačiau materialiniai interesai vis labiau reikalaus dėmesio, nes kai ką svarbu pabaigti, o kai ką - pradėti. Piniginę turbūt papildys atliktų darbų rezultatai. Regis, teks peržiūrėti finansinės atskaitomybės dokumentus, kažką vertinti, derinti ir pan. Stropiai skaičiuokite ir būkite racionalūs. Neskubėkite pasirašyti, jeigu abejojate. Derybose siekite abipusiškumo, garbingų mainų. Savaitgalis žada daug bendravimo ir informacijos.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje turėtų džiuginti netrikdanti darbų eiga, šeimos idilė, slaptas flirtas arba draugiškas bendravimas su aplinkiniais. Kita vertus, jums gali kilti noras pasislėpti nuo sunkumų, intrigų ir pareigų. Deja, ši pozicija nepadės pabaigti skubių darbų ir išspręsti problemų. Nuo ketvirtadienio prasidės jaunatis, todėl galima pradėti startuoti nauja kryptimi. Svarbu pozityviai nusiteikti bei gebėti suplanuoti, įvertinti perspektyvas. Nepasiduokite provokacijoms, nesivelkite į ginčus. Savaitgalį galite gauti dovanų.

 OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje kils ūpas susitikti su seniai matytais draugais, bendraminčiais. Galite dalyvauti įdomiame renginyje. Regis, viskas klostysis šauniai, jeigu tik nesupyksite dėl kandžių juokelių. Pasistenkite neįsivelti į abejotiną avantiūrą. Nuo ketvirtadienio svarbu nepasimesti, jei kiltų abejonių dėl ateities, sumažėtų aiškumo, pablogėtų savijauta. Pozityvios mintys padės pagerinti ir fizinę, ir psichinę sveikatą. Savaitgalį situaciją bei savo galimybes vertinsite racionaliau.

VANDENIS

Šią savaitę naudokitės palankiomis situacijomis, jei norite daugiau užsidirbti, gauti lengvatų ar paramos, susigrąžinti skolas ir pan. Iki ketvirtadienio delčia baigsis, o kartu baigsis kai kurių įsipareigojimų laikas. Gali būti, kad privalėsite pateikti dalykinę, finansinę ataskaitą, paruoštą sąmatą ar pan. Nuo jaunaties pradžios aktyviai imsitės naujų reikalų, į tai įtraukdami ir kolektyvą, komandą. Galite tikėtis greito starto. Visgi svarbu apdairiai įvertinti rizikas, ypač jei tai kainuotų nemažai pinigų. Saugokite sveikatą.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje pravartu susitvarkyti su studijų atsiskaitymais ar ataskaitomis darbe. Jums gali būti svarbu užbaigti ruošiamą publikaciją, straipsnį, projekto ataskaitą ar kt. Tikėtinas jaudinamas susitikimas su žmogumi, atvykusiu iš toli. Jaunaties pradžia tarsi paskatins labiau įprasminti gyvenimą, realizuoti save, siekti tikslo. Prioritetą būsite linkę teikti ne buičiai, o kitiems reikalams, ypač jei trokštate karjeros, geresnių įvertinimų darbe, moksle ar politikoje. Savaitgalį neišsisuksite nuo draugų, pažįstamų dėmesio.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
5
F
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • PROBLEMOS: Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusi Danijos kapitalo žuvų perdirbimo įmonė „Espersen Lietuva“ mažina pajėgumus ir atleidžia dalį darbuotojų, nes mažėja produkcijos paklausa, svyruoja žaliavų, transporto bei energijos kainos, sako gamyklą valdančios Danijos grupės „Espersen“ prezidentas Klausas B. Nielsenas.
  • PALŪKANOS: Europos centrinis bankas pranešė vėl padidinęs palūkanų normas, šįkart – dar 0,5 proc.
  • KANDIDATAS: Vyriausioji rinkimų komisija ketvirtadienį priėmė sprendimą iš Darbo partijos kandidatų į Druskininkų tarybą rinkiminio sąrašo nešalinti pirmu numeriu jame įrašyto Edvino Garackevičiaus, sausio mėnesį sulaikyto su dideliu kiekiu narkotinių medžiagų.
  • VIZITAS: Specialiųjų tyrimų tarnyboje lankėsi Europos vyriausioji prokurorė Laura Kodruca Kovesi ir Europos prokuroras Tomas Krušna.
  • PAJAMOS: Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos pernai siekė 15,9 mlrd. eurų – 1,382 mlrd. eurų (9,5 proc.) daugiau nei planuota ir 2,641 mlrd. eurų (19,9 proc.) daugiau nei 2021 metais.
  • PARAŠAI: Vyriausioji rinkimų komisija apsisprendė neregistruoti Lietuvos regionų partijos rinkiminių sąrašų Kauno ir Klaipėdos savivaldos rinkimuose, nes partijai šiuose miestuose nepavyko surinkti reikiamo parašų skaičiaus.
  • KONKURSAS: Šiemet Knygos meno konkurse varžosi 113 leidinių, išleistų 2022 metais, juos pateikė šešiasdešimt leidėjų.
  • VIEŠINIMAS: Praėjusiais metais 95 Seimo nariai iš parlamentinei veiklai jiems skiriamų lėšų įsigijo viešosios informacijos rengėjų paslaugų ir tam išleido 105 tūkst. eurų.
  • MOKESČIAI: Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė sako, kad Seime svarstant kai kurių mokesčių peržiūrą dėl jos turėtų būti iš anksto sutarta tiek valdančiųjų viduje, tiek su Prezidentūra.
  • PROKURORĖ: Generalinė prokurorė Nida Grunskienė atsisako susitikti su opozicinės Darbo partijos frakcija, kuri žada aiškintis, ar buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui galėjo būti nutekinta informacija apie prokuratūros tyrimą jo atžvilgiu bei ruoštą kreipimąsi į Seimą dėl jo imuniteto panaikinimo.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad ukrainiečiams bus nemokamai išduodami receptiniai vaistai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-4 +1 C

-5 -1 C

 

-8 -3 C

-2 +1 C

-4 -1 C

 

-6 -1 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-4 m/s