Bausmė „Dainavai“ - techninis pralaimėjimas, bauda ir žaidimas be žiūrovų

(3)
Publikuota: 2024 rugsėjo 24 17:07:57, LFF informacija
×
"Dainavos" (raudona apranga) ir "Sūduvos" rungtynės baigėsi skandalu. Dominyko Sidaro nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas priėmė sprendimus dėl penktadienį Alytuje vykusių ir skandalu virtusių A lygos rungtynių tarp vietos „Dainavos" ir Marijampolės „Sūduvos" komandų.

Primename, kad Alytuje sužaistas tik vienas kėlinys, po kurio „Sūduva" pirmavo 2:1. Iki pertraukos teisėjas parodė raudonas korteles dviems „Dainavos" futbolininkams, vartininkų treneriui Romanui Nesterenkai ir vyriausiajam treneriui Sergejui Kuznecovui. Per rungtynių pertrauką teisėjams paliekant aikštę įvyko incidentas, po kurio buvo nuspręsta mačą nutraukti.

LFF Drausmės komitetas nutarė: 1) skirti „Dainavos" komandai techninį pralaimėjimą rezultatu 0:3; 2) skirti Alytaus klubui subendrintą 6300 eurų baudą; 3) skirti Alytaus klubui žaidimo be žiūrovų sankciją, taikomą tiek komandos namų, tiek išvykos rungtynėms. Sankcija taikoma šešerioms 2024-ųjų sezono rungtynėms.

Drausmės komitetas pažymi, kad dėl taikomos sankcijos neturi nukentėti kitų A lygos komandų sirgaliai, todėl jiems turi būti sudaryta galimybė patekti į „Dainavos" namų rungtynių svečių sirgalių sektorių, o „Dainavai" žaidžiant išvykoje, tokias rungtynes gali stebėti „Dainavos" varžovų komandos sirgaliai.

Be to, nutarta S.Kuznecovui skirti trejų, o R.Nesterenkai - dvejų rungtynių diskvalifikaciją.

Apeliacinis skundas dėl šio Drausmės komiteto sprendimo gali būti pateikiamas LFF Apeliaciniam komitetui ne vėliau kaip per septynias dienas nuo šio sprendimo įteikimo dienos.