Euro'2024: Daug iššvaistytų progų ir trys įvarčiai - olandai susitvarkė su rumunais

(0)
Publikuota: 2024 liepos 02 20:51:24, Arūnas Abromaitis
×
Kodis Gakpo muša pirmą olandų įvartį. EPA-Eltos nuotr.

Europos čempionate paaiškėjo dar viena ketvirtfinalio dalyvė. Ja tapo Nyderlandų rinktnė, aštuntfinalyje Miunchene 3:0 nugalėjusi Rumunijos futbolininkus.

Rumunai, kuriems jau patekimas į aštuntfinalį buvo didelis pasiekimas, drąsiai pradėjo mačą, bet buvo greitai atvėsinti įvarčiu. Jį 20 min. įmušė į baudos aikštelę įsiveržęs Kodis Gakpo (Cody Gakpo). „Liverpool" puolėjui tai buvo trečiasis įvartis šiame čempionate. Likusią pirmojo kėlinio dalį olandai dominavo ir galėjo įmušti dar ne vieną įvartį. Porą pavojingų išpuolių surengė ir rumunai.

Po pertraukos rumunų gynyba toliau braškėjo per siūles, olandai švaistė vieną progą po kitos, po Virdžilo van Deiko (Virgil van Dijk) smūgio galva kamuolys lietė virpstą. Siūlės trūko 83 min., kai po dar vieno K.Gakpo prasiveržimo ir perdavimo antrąjį įvartį pelnė Donijelis Malenas (Donyell Malen). Per teisėjo pridėtą laiką tas pats D.Malenas užbaigė rumunų triuškinimą.