Euro'2024: Du įvarčius įmušęs gynėjas nuvedė turkus į ketvirtfinalį

(2)
Publikuota: 2024 liepos 03 03:58:36, Arūnas Abromaitis
×
Merihas Demiralis įmušė įvartį jau pirmąją mačo minutę. EPA-Eltos nuotr.

Europos futbolo čempionate paaiškėjo paskutinė ketvirtfinalio dalyvė. Kelialapiu džiaugėsi Turkijos rinktinė, aštuntfinalyje Leipcige 2:1 įveikusi Austrijos nacionalinę komandą.

Rungtynės prasidėjo šoku Austrijos rinktinei - jau pirmąją minutę po turkų pakelto kampinio ir prie vartų kilusios sumaišties įvartį įmušė gynėjas Merihas Demiralis. Nuo starto švilpuko buvo praėjusios vos 57 sek. Tai buvo greičiausias įvartis Europos čempionatų atkrintamųjų varžybų istorijoje.

Austrai labai aktyviai pradėjo antrąjį kėlinį, tačiau 59 min. buvo priremti prie sienos, nes M.Demiralis įmušė antrąjį savo ir komandos įvartį. 66 min. Mikaelis Gregoričius (Michael Gregoritsch) išlygino rezultatą. Išsigelbėti austrams nepavyko, nors galimybė buvo. Penktąją teisėjo pridėto laiko minutę labai pavojingą Kristofo Baumgartnerio (Christoph Baumgartner) smūgį galva atrėmė vartininkas Mertas Giunokas (Mert Gunok).

Ketvirtfinalyje Turkija susitiks su Nyderlandais.