„Real“ parbloškė varžovus penkių įvarčių kėliniu

(0)
Publikuota: 2024 spalio 23 11:19:58, Arūnas Abromaitis
×
Vinisijus Žunioras įmušė tris įvarčius. EPA-Eltos nuotr.

UEFA Čempionų lygos trečiajame ture įvyko praėjusį sezoną finale žaidusių komandų akistata. Titulą ginantis Madrido klubas „Real" namie po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 0:2, tačiau po pertraukos subombardavo varžovų vartus penkiais įvarčiais ir 5:2 nugalėjo vicečempionę Dortmundo ekipą „Borussia".

Karališkasis Madrido klubas atsilikinėjo 0:2 iki 60 min., bet tada išlygino rezultatą dviem vienas po kritusiais įvarčiais, o mačo pabaigoje pribaigė varžovus. Nugalėtojų gretose triskart pasižymėjo Žunioras Vinisijus (Junior Vinicius).

„Kai per pertrauką nuėjome į rūbinę, ten buvo labai tylu. Tačiau tada išklausėme trenerio ir sutarėme dėl vieno paprasto dalyko - jei antrajame kėlinyje įmušime pirmi, pasieksime persilaužimą ir laimėsime šias rungtynes", - sakė mačo didvyris Ž.Vinisijus.

„Tai buvo geriausia antroji rungtynių pusė šį sezoną. Pradėjome spausti varžovus labiau nei iki pertraukos, o Ž.Vinisijus pademonstravo stiprų charakterį. Manau, pirmajame kėlinyje mums trūko drąsos ir intensyvumo. Svarbu prisiminti, kad visada turime pradėti rungtynes susikaupę, nelaukti, kol atsilikinėsime 0:2. Šią pamoką reikia išmokti", - svarstė „Real" treneris Karlas Ančelotis (Carlo Ancelotti).

Madrido klubui tai buvo antroji pergalė iš trijų galimų, o turnyro lydere tapo Birmingemo „Aston Villa", namie 2:0 pranokusi „Bologna" futbolininkus ir laimėjimų seriją pratęsusi iki trijų. Antradienio vakaras buvo sėkmingas ir kitam Anglijos klubui - Londono „Arsenal" savo aikštėje po varžovų įvarčio į savo vartus 1:0 įveikė Donecko komandą „Šachtar". Didžiausią vakaro pergalę pasiekė „Monaco" futbolininkai, namie 5:1 sutriuškinę Belgrado vienuolikę „Crvena Zvezda".

Primename, kad nuo šio sezono Čempionų lygos pagrindiniame etape klubai neskirstomi į grupes. Visos 36 komandos sužais po aštuonerias rungtynes, kurių rezultatai bus suvesti į bendrą lentelę.

Rezultatai

Madrido „Real" (Ispanija, 6 tšk.) - Dortmundo „Borussia" (Vokietija, 6) 5:2 (0:2). Įvarčiai: Antonijus Riudigeris (60 min.), Vinisijus Žunioras (62, 86 ir 90+3), Lukas Vaskesas (83); Donielis Malenas (30), Džeimis Gitensas (34).

Birmingemo „Aston Villa" (Anglija, 9) - „Bologna" (Italija, 1) 2:0 (0:0). Džonas Makginas (55), Džonas Duranas (64).

Londono „Arsenal" (Anglija, 7) - Donecko „Šachtar" (Ukraina, 1) 1:0 (1:0). Dmytro Riznykas (29 - į savo vartus).

„Milan" (Italija, 3) - „Brugge" (Belgija, 3) 3:1 (1:0). Kristianas Pulišičius (34), Tidžani Reindersas (61 ir 71); Kirianis Sabė (51). Raudona kortelė - Rafaelis Onijedika („Brugge", 40).

Turino „Juventus" (Italija, 6) - „Stuttgart" (Vokietija, 4) 0:1 (0:0). Elbilalis Turė (90+2). Raudona kortelė - Danilas („Juventus", 84).

„Monaco" (Prancūzija, 7) - Belgrado „Crvena Zvezda" (Serbija, 0) 5:1 (2:1). Takumis Minaminas (20 ir 70), Brelis Embolas (45+4), Vilfridas Singas (54), Magnesas Akliučė (90+6); Šerifas Ndiajė (26 - iš 11 metrų).

„Girona" (Ispanija, 3) - Bratislavos „Slovan" (Slovakija, 0) 2:0 (1:0). Migelis Gutjeresas (42), Chuanpė (73).

Graco „Sturm" (Austrija, 0) - Lisabonos „Sporting" (Portugalija, 7) 0:2 (0:1). Nunas Santušas (23), Viktoras Gjokeresas (53).

„Paris Saint-Germain" (Prancūzija, 4) - Eindhoveno PSV (Nyderlandai, 2) 1:1 (0:1). Ašrafas Hakimi (55); Noa Langas (34).